Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'drewno' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 11 wyników

  1. Model 3D drewna, a właściwie skan zrobiony na szybko z 62 zdjęć zrobionych smartfonem. Użyty soft: Agisoft Photoscan i Zbrush do retopology.
  2. Przedstawiam wam kilka wizualizacji projektu fabryki mebli wykonanego na studiach magisterskich, rady dotyczące jakości wizualizacji mile widziane. Oświetlenie zwykłym sunem bez hdri. Wszystkich szumów nie udało mi się wyeliminować bo komp już nie ten, a i terminy goniły. :) Jeśli kogoś zainteresuje to zapraszam tutaj: https://www.behance.net/gallery/54255583/Furniture-Factory-Poznan-Poland
  3. Witam. Po kilku latach nieobecności na forum chciałbym wam pokazać moją ostatnia wizualizacje. Może wam się spodoba, no i liczę na kilka komentarzy. Pozdrawiam Full res: http://imgur.com/a/FpTer
  4. Taką scenę popełniłem ostatnio bazując na zdjęciach z sieci. Zawsze mam wrażenie że w oświetlaniu wnętrz jest jakaś taka magia - raz się uda za 2-3 razem, innym wieczorem z kolei siedzę 2-3 godziny i nie mogę złapać tego "czegoś", i jadę test za testem szukając tego "point of view" i światła "the best" dla danego ujęcia. Więc jest kolejne ćwiczenie żeby wyszło nie tylko "good" ale raczej "very good". Z chęcią zapoznam się z każdą uwagą i krytyką. Soft - 3D Max, Corona Alpha 6 (200 passów), postpto Photoshop CS4 (niewiele - balans bieli, korekcja czerwieni i żółci żeby drewno wyszło ciepłe, vinietowanie i usunięcie głębszych cieni). Największym wyzwaniem po za światłem było tu dobre zgranie materiału drewna z mebli z podłogą - kurcze, jak ja nie lubię potem w photoshopie równach kolorów drewna na maskach żeby jakoś to pasowało :( Wolę się czasem pomęczyć przed renderem i potem w każdym ujęciu drewno idzie tak samo). Pozdrawiam
  5. Witam Takie 2 malutkie budyneczki zaprojektowane przez Artura Wiśniewskiego (bardzo, bardzo zdolny architekt z Poznania). Temat zrobiony na konkurs TPN, pod koniec grudnia 2015. Jak zawsze, oceniajcie, krytykujcie. Założenie było proste - mglisty poranek, kupujemy bilety, ruszamy na szlak - pokazać to na wizkach. Soft 3D Max, Photoshop, Sketchup. Modele drzew zakupione od pana 3D Mentor'a, drewno na budynkach od Arroway'a. Budynki,ludziki 2D i teren moje. Czas trwania projektu - 5 wieczorów po 5 godzin.
  6. Cześć, czy znacie jakąś dobrą stronę tekstur drewna na meble. Znam arroway'a ale szukam innych. Głównie zależy mi na dębie. Z góry dzięki!
  7. Witam, Poszukuje pluginu, który pozwoli mi niszczyć obiekt na odłamki drewna. Chodzi o coś małego, darmowego, bo nie będę płacić za Rayfire, bo aż tak zdesperowany nie jestem :D. Sam szukałem, ale niestety nie wyszło mi za dobrze.
  8. Architects: StudioFour Wizualizacja: Piotr Łabęda
  9. Witam, chciałam zaprezentować swoją pracę, która potrzebuje dopracowania i opinii. Po pierwsze, wiem, że na początku ciężko "ogarnąć" tą przestrzeń. Zastanawiam się nad daniem zaparowań jakiś na tym lustrze, zabrudzeń. Po drugie nie podoba mi się do końca drewno. Już miałam z nim wiele prób, ale nie mogę uzyskać mojego wymarzonego efektu widocznej struktury itp (mam nadzieję, że tu jest to spowodowane tym, że render był próbny i w niskiej jakości. Jak myślicie? Po trzecie, przydałoby się pewnie rozproszenie światła. Wszelkie uwagi bardzo sobie będę ceniła
  10. Witajcie forumowicze! Trochę ucichłem na forum, ale to na potrzeby poświęcenia czasu kolejnemu małemu projektowi architektonicznemu, który od pewien dawna mnie fascynuje. Jako, że nie miałem w portfolio jeszcze architektury z zielenią, to oto i jest. Sou Fujimoto - Wood House Mam nadzieję, że się spodoba. Mile widziane komentarze!
  11. Witam robię cw. z pajacykiem z książki. Mam mały problem dawniej jak je wykonywałem przy tej opcji usta były w kuli naturalnie i się ruszały, jednakże teraz gdy wykonuje to cw. coś jest nie tak usta idą w głąb do środka próbowałem bliźniaczych opcji jednakże gdy usta były dobrze to głowa znikała. Lacze głowę z nosem i ustami, w ustach mam modyfikator który zmienia kształt uśmiech smutek zdjęcia dla pomocy - http://mynetimages.com/album/maragaht/Pajacyk_japan/ powinien otworzyć sie album pajacyk japan zdjęcie www screen z programu widać ze usta wchodzą w pajacyka a powinny przylegać gdy łączyłem obiekty noc tez wchodził jednak można było go naprawić opcja union. Jakieś rady ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności