Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'komiks' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 14 wyników

  1. Witam wszystkich, którzy zajrzeli do tej teczki. Obserwowałem od pewnego czasu, co się dzieje tu na forum i postanowiłem, że W KOŃCU wrzucę tu też trochę swoich "dzieł". Jak dotąd rysuje głównie komiksy i czasem jakieś portrety. Liczę, że porady bardziej doświadczonych użytkowników tego forum pomogą mi trochę podskillować w technice rysowania. Szkic GLaDOS z gry portal. Skaner mi za bardzo rozjasniał, więc zrobiłem po prostu zdjęcie. Moim głównym zajęciem jest tworzenie komiksów, w których często humor przeważa w nich nad wykonaniem... arrr. Ołówki 2b, 5b i 8b. To było kilka naprawde nudnych lekcji polskiego. Proszę o krytyke i surowe wytykanie błędów. Wstawiam tu prace, bo chce się czegos nauczyć.
  2. Zabawa w komiks ze scenariuszem od autora "Orła Białego" Marcina Przybyłka
  3. Cześć! Marianna Strychowska, rysowanie "chwyciło mnie" mocno w wieku już dorosłym (po metryce) Poszukuję prostoty, swobody, oryginalności, no i komiksy chcę robić ;] Na początek: bąm bąm bąm
  4. Witam serdecznie. Kiedyś już wrzuciłem tu parę swoich wypocin, ale jak zobaczyłem jak one obecnie wyglądają usunąłem temat:) Było to kilka lat temu. Obecnie pracuję nad komiksami. Podzielę się z Wami przykładowymi pracami z zakresu komiks, i również zacząłem digital painting. Są to moje początki jeżeli chodzi o tą formę ilustracji. Również jestem samoukiem. Prace może nie są genialne lub nad wyraz oryginalne, ale od czegoś trzeba zacząć :) Liczę na konstruktywną krytykę. Zapraszam: Plugawy transformacja^ http://plugawy.blogspot.com/ Wilkołak, kadr z filmu ^
  5. Nowa teczka i kilka ostatnich prac: Ilustracja dla William Lawson's: render4fun: Tadziki na bloga Maszin'owego wspólnie z Michałem Rzecznikiem: autoportret: Pozdrawiam!
  6. Nie wiem czy akurat tutaj powinnam to pisać, ale jako użytkowniczka forum miałabym do Was wielką prośbę o oddanie głosu na mój własnoręcznie zaprojektowany komiks. A oto link do niego: http://konkurs.julia.tvn.pl/komiks,004f1099ea42323688973087.html Jednak jeżeli będzie to sprawiało problem i uznacie, że nie powinnam tu tego zamieszczać to z góry przepraszam.
  7. Koniec. Napisałam, że to koniec, ale w rzeczywistości nie jest to wersja finalna. Nie zdążyłam, niestety, i to co pokazuję jest tak jakby drugim etapem pracy. Ten mini-komiks opowiada o Tomku, po wczorajszej imprezie, podglądanym przez kolegó w z biura. :)
  8. Projekty kwiatków - strażniczek, do komiksu (post wcześniej). Bohater spotyka je jak jest już na haju, w krainie kwiatków. Strona 3 :rolleyes:. Poniżej - różyczka i stokrotka. [ATTACH=CONFIG]82150[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]82149[/ATTACH]
  9. Ja podjęłam się komiksu. Umieściłam akcję w biurze, gdzie dwóch kolegów podgląda Tomka w jego boksie i komentują jego zachowanie. Tomek zaś udaje się w swoim stanie do krainy pełnej kwiatów... To co prezentuję jest póki co szkicem komiksu, mam nadzieję że wydolę z kolorem xD
  10. Witam, nazywam się Konrad, robię komiks, concept-art, animację. Wszelka konstruktywna krytyka jest mile widziana. Pozdrawiam!
  11. Witam wszystkich. Jest to mój debiut na tym forum więc mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi za złe jeżeli przedstawię się najzwyczajniej pokazując co tam wieczorami i nie tylko sobie skrobię. pozdrawiam i zapraszam. ...dwa najświeższe rysuny:
  12. Witam! Temat to staruszek Logan, inspirowany mega marvel z chyba 94 roku...zaznajomieni z tematem pewnie poznali po fryzie:) Mam problem ze światłem, tzn ustawieniem go nie tyle na postaci co w tle tak aby całość wyglądała w miarę naturalnie. Praca powstała spontanicznie, bez zbytniego rozplanowania a chciałbym ją doprowadzić do końca - będę wdzięczny za wszelkie wskazówki które mogłyby w tym pomóc. Jestem początkującym adeptem tabletu i digital paintingu więc najbardziej oczywiste rzeczy mogą dla mnie takie nie być. Pozdrawiam!
  13. Witam wszystkich forumowiczów Wprawdzie nie zauważyłem, żeby ktoś wrzucał tutaj ten rodzaj twórczości, ale mam nadzieję, że temat nie zostanie skasowany. Do zaprezentowania mam 3 ilustracje, do których nakładałem kolory: Szkice są innych autorów, z wyjątkiem Hulka, do którego dorabiałem tło. Autorzy kolejno: 1. Lewis Paul 2. Mark J. Tannacore 3. Randy Kintz & Muady
  14. Siedziałem nad tym, siedziałem i siedziałem. Trwało to długo, ale skończyłem i jestem z siebie dumny, bo to moja pierwsza w całości samodzielnie zrobiona flashowa stronka. całość mozecie obadać TU.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności