Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'modele' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 22 wyników

  1. Czołem, Mam pytanie, chciałbym zaanimować model np. manekina który jest standardowo w projektach unreala. Jednak czy jest możliwość wyciągnięcia go wraz z kompletnym rigiem do majki ? Oraz możliwość ponownego go tam wsadzenia, widzę że jest ARTv1 ale czy on ma bazę modeli/rigów które mam w unrealu ?
  2. HARDSURFACE MODEL ARTIST 3de w Warszawie zajmujące się cinematikami, animacją, postprodukcją filmową i efekatmi wizualnymi bardzo pilnie poszukuje osoby na stanowisko "modelarz hardsurface" do pracy przy nadchodzących produkcjach. Głównym zadaniem będzie modelowanie pojazdów, jeżdżących, latających, kroczących, przedmiotów, propsów, modeli nieorganicznych, itp. Pipeline 3de jest oparty głównie o programy takie jak Maya, Houdini, Modo, Zbrush, Mari, Mudbox, Nuke. Od odpowiedniej osoby oczekujemy znajomości oprogramowania MAYA jako narzędzia bazowego. Dodatkowe zalety: Umiejętność pracy w innych programach do modelingu. Podstawowa znajomość budowy maszyn, mechaniki. Znajomość systemu operacyjnego Linux Centos oraz Windows7. Teoretyczna wiedza na poziomie podstawowym z zakresu postprodukcji. Praca jest oferowana na stałe w siedzibie naszej firmy w Warszawie. Wszystkich chętnych proszę o przesłanie swojego portfolio, demo, linków do stron www, itp. (max.40 mb) na adres [email protected] z tytułem w mejlu "modelarz_hardsurface". W przesłanym zgłoszeniu proszę dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".
  3. Cześć, jestem początkujący dlatego potrzebuję pomocy specjalistów. Potrzebuję wstawić w scenę w tło drzewa i krzaki. Używam Itoo Forest Pack ale wersja darmowa ma ograniczenia i jak trawa może być tak drzewa są plastikowe ale znacznie szybciej się renderują od modeli np. Evermotion. Wiem, że też kwestia ustawienia procesu renderowania ale i tak między Itoo FP a drzewem EM jest kolosalna różnica w czasie. Generalnie chciałbym się dowiedzieć jak robicie drzewa by szybko się renderowały i dobrze wyglądały.
  4. Specjalnie dla użytkowników max3d.pl kolekcja darmowych modeli 3d (http://wmsdesign.pl/portfolio/interior-3d-models-pack/) Download
  5. Gość

    Wybór programu

    Witam, mam prośbę o pomoc w doborze programu do tworzenia prostych modeli 3D, tj. sześcianu, trójwymiarowych strzałek, układu współrzędnych xyz itp. Chodzi mi o to, aby program był jak najprostszy w obsłudze (jak dla laika, intuicyjny, łatwiejszy nawet niż CAD) oraz umożliwiał eksport do pliku, który będzie można docelowo przeglądać (interaktywnie obracać, oddalać) na slajdzie w Power Poincie Z góry dziękuję za pomoc, Adam
  6. Cześć Termin króki, na modelowania pojazdów czasu nie mam. Może ktoś otarł się o modele tramwajów które są podobne do tego co jest na zdjęciach (którykolwiek z nich): http://bi.gazeta.pl/im/85/30/bf/z12529797Q,Solaris-Tramino-w-Poznaniu--Takie-tramwaje-beda-je.jpg http://d.wiadomosci24.pl/g2/89/b6/69/149722_1279471550_625f_p.jpeg http://kurierkolejowy.eu/images/news/poznan_tramwaj_Leinad_Wikimedia.jpg Jeśli ktoś będzie mógł pomóc - naprawdę będę wdzięczny, jakimś innym modelem się mogę odwdzięczyć (drzewo 3D jakieś? :) ). Pozdrawiam Hris
  7. Witajcie, Black Eye Games Ltd. poszukuje Grafików 3D do projektu gry MMORPG Gloria Victis (http://www.gloriavictisgame.com). Forma zatrudnienia: • Umowa o dzieło, praca zdalna. Wymagania i obowiązki: • Doświadczenie w modelowaniu enviro - najlepiej średniowiecznego. • Umiejętność tworzenia modeli low-poly wraz z wysokiej jakości teksturami. • Mile widziany umiejętności sculptingu. Z naszej strony oferujemy: • Bardzo elastyczny czas pracy - część zespołu siedzi od rana, część zaczyna późnym popołudniem. Również wchodzi w grę praca w mniejszym wymiarze godzin niż pełen etat. • Wynagrodzenie zależnie od doświadczenia i ilości godzin przepracowanych w miesiącu, które będzie mogło wzrosnąć wraz z rozwojem projektu. (Zazwyczaj bez żadnego problemu można jednego dnia przerobić mniej i pójść na piwo a odrobić to na weekendzie lub przekraczając 8 godzin następnego dnia) Wszystkie osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Mail: [email protected]
  8. Witam wszystkich bardzo serdecznie. Z racji że jest to mój pierwszy wątek a zarazem pierwszy temat na tym forum. Pozwólcie że się przedstawię: Ja nazywam się Mariusz Nowak. Obecnie jestem studentem informatyki ze specjalizacją Grafika Projektowanie i Multimedia [chyba taka dokładnie :D ]. W tym semestrze kończę III rok studiów, a więc powoli zaczynam przygotować się do projektowania pracy inżynierskiej. Postanowiłem dodać temat na forum max3d.pl ponieważ [zaczynam, nie zaczynam trudno powiedzieć] przygodę z 3ds maxem. Dla czego tak piszę? Ponieważ już trochę "bawiłem się" wyżej wymienionym programem, jednak nie dzieliłem się moimi pracami, bo to coś mi się nie podobało, coś mnie zniechęciło do pracy itd. Moja praca inżynierska wiązała się będzie właśnie z grafiką 3d lub tematyką gier 3d. Chcę utworzyć wirtualny spacer z zawartą historią pewnego miejsca. Udostępniając w tym miejscu moje prace, liczę przede wszystkim na to że będzie to dla mnie wielka motywacja, również liczę na fachową ocenę, jakieś wskazówki dotyczące modeli, textur, nad czym popracować itd. Od razu przepraszam jeżeli moja składnia zdań nie do końca jest poprawna, wybaczcie ale nie jestem polonistą :D Więc żeby nie było że tylko tworze swoją biografię w nowym wątku, to udostępniam parę [para to dwie, bądź więcej ;) ] moich prac: Pierwsze prace które tu udostępniam, są stworzone przy nauce oświetlenia sceny [z pomocą tutorialu z tego serwisu]: Wymodelowane wszystko jest przeze mnie: No i po całkowitym texturowaniu: TEXTUTY: Normal mapy tudzież BUMP mapy są wykonane czarno biało, prosiłbym o jakiś tutorial gdzie znajduję się opis jak robić NORMAL MAPS i za pomocą jakich narzędzi. [no nawet nie umie określić typu, takie fioletowo niebieskie] JAK źle napisałem proszę mnie poprawić. Kolejne pytanie. Jaki polecacie serwis do uploadu zdjęć, kożystam z imageshack.us oraz ifotos.pl [ifotos pliki tylko do 1MB - potrzebuję nieraz do 2 może 3MB] [naromiast imageshack - pliki PNG mi prześwietla rozjaśnia - o co chodzi?] Ogólnie proszę o poradę bo widzę że hosting ifotos również prześwietla zdjęcia png: [również proszę o porady dotyczące udostępniania zdjęć na forum] przykład:
  9. Witam, poszukuje modelu miasta gorzów (co jest raczej nie osiągalne), bądź modeli różnego rodzaju budynków w tym mieście. Chodzi mi o to aby były one darmowe, najlepiej z texturami, choć nie koniecznie. Znalazłem już kilka: http://sketchup.google.com/3dwarehouse/search?q=gorz%C3%B3w&styp=m&scoring=t&btnG=Wyszukaj&reps=3Z góry dzięki. Myślałem że to duże forum i szybko znajdę odpowiedź, a nie że na nim znajdują się BOTY ;>>
  10. Witam szanowne grono :) Korzystając z okazji jaką jest wydanie naszej pierwszej kolekcji z modelami 3d, chciałem się pochwalić :) Nad poniższym zestawem samochodów pracowały dwie osoby: Kuba Przybolewski znany na forum jako Reflect Vision 01. Porsche Cayenne 02. Acura MDX 03. Citroen DS5 04. Peugeot 308cc 05. Range Rover Evoque 06. Toyota Hilux 07. Lotus Esprit 08. Kia Optima 09. VW Passat cc 10. Jaguar E-Type oraz Ireneusz Jaworski znany jako Javor 11. BMW M6 12. Infiniti FX 13. Volvo c70 14. DeLorean DMC-12 15. Peugeot 508 Autorem wszystkich renderingów jest Reflect Vision. Samochody od 1-10 znalazły się w głównej kolekcji. Samochody 11 , 12 i 13 dodawane są jako bonus. Natomiast numerki 14 i 15 wylądują za kilka dni jako Free Stuff na naszej stronie. Zachęcam do komentowania i zgłaszania wszelkich uwag :) Pozdrawiam AG 01. . . . . 02. . . . . 03. . . . . 04. . . . . 05. . . . . 06. . . . . 07. . . . . 08. . . . . 09. . . . . 10. . . . . 11. . . . . 12. . . . . 13. . . . . 14. . . . . 15.
  11. Witam wszystkich forumowiczów ;) Jako że mam nieco więcej czasu wolnego postanowiłem wykorzystać go na stworzenie gry na silniku hl1. w gruncie rzeczy będzie to jedynie modyfikacja cs'a 1.6 cała modyfikacja będzie polegała na -zmodyfikowaniu całego menu głównego, opisów postaci, Hud'a itd. oczywiście wszystko po polsku -zmianie teamów ct/tt na nauczyciele i uczniowie -nowe modele broni zmiana na bardziej "szkolne" oraz modele postaci, ewenutalnie animacje -nowe dźwięki w grze - razem z komendami -nowe mapki wszelkie nowości będę publikował tutaj na forum, wszystkie uwagi i rady są bardzo mile widziane;) pozdrawiam;)
  12. Witajcie Proszę o informację, gdzie aktualnie w internecie mogę sprzedawać właśnie za pośrednictwem tych stron swoje modele 3D? Interesują mnie polskie i zagraniczne serwisy. Chciałbym usłyszeć opinie osób, które już zarabiały w ten sposób i wiedzą gdzie warto zainwestować swój czas i prace.
  13. Witam Teraz będę dużo modelował w przedziale 400 -700 tri , w miarę możliwości chciał bym tutaj pokazać modele pod platformy mobilne. 2 modele na pierwszy ogień, porady mile widziane pozd
  14. Gość

    Jak zrobić okno w 3ds maxie?

    Pytanie, jak w temacie. Projektuje wnętrzę i nie wiem jak zrobić okno, za którym byłoby np widać cokolwiek (żeby było fotorealistycznie). jeżeli ktoś może mi pomóc, będę wdzięczny ;) Pytanie numer dwa: Skąd bierzecie modele mebli i różnych pierdół typu pościel, jakieś dodatki, wazony? Znalazlem stronę infoarchitekta, ale po ściągnięciu kilkunastu mebli stamtąd, okazało się, że tylko jeden działa... Pozdrawiam
  15. Poszukuję bibliotek obiektów 3D dla mojego klienta. Konkretnie chodzi o obiekty takie jak serwery, routery, modemy, maszt gsm, telefon, notebook, sieć itp. Obiekty zostałyby docelowo wykorzystane do stworzenia diagramów 3d na stronę internetową. Jeśli ktos mógłby mi wskazać tego typu biblioteki (o ile istnieją) to byłbym wdzięczny za pomoc :)
  16. Witam, zamierzam stworzyć aranżację wnętrza od początku do końca, na początek poniżej dodaję kilka renderów kanapy, ciągle coś mi tam nie gra, mam nadzieję na pomoc i dużą ilość dobrej krytki z Waszej strony. W miarę dalszej pracy będę zamieszczać tutaj kolejne modele. Pozdrawiam.
  17. Witam, poszukuję osoby która wykonała by kilka (docelowo 4-5) modeli samochodów. Oczywiście odpłatnie, forma rozliczenia - za model lub za całość - umowa zlecenie lub (preferowana) faktura. Modele do wizualizacji architektonicznych ( około 300-500tys poly / model ). Interesują mnie typowe samochody jakie można spotkać na polskich drogach. Proszę o podanie wyceny (za model oraz za paczkę 5 modeli) i przewidywanego czasu realizacji. Kontakt: [email protected]
  18. Jak przypuszczam przynajmniej czesc z forumowiczow zna strone Turbosquid, niektorzy sprzedaja tam modele inni kupuja. Dla tych, ktorzy nie wiedza o co chodzi napisze tylko, ze jest to strona gdzie mozna umieszczac swoje modele, tesktury i inne "produkty" i przy sprzedazy dostaje sie okreslony procent. Ostatnio calkiem spore poruszenie wsrod grafikow sprzedajacych tam swoje "wyroby" wywolalo obnizenie podstawowych stawek z 50% do 40% i jednoczesnie wprowadzenie tzw, SquidGuild czyli grupy grafikow, ktorzy musieliby przejsc na wylacznosc Turbosquid w zamian za stawke 60%. Kilku znanych grafikow opuscilo Turbosquid, niektorzy wrecz otwarcie zaczeli nawolywac do bojkotu strony. Powstalo takze forum poswiecone sprzedazy modeli 3D gdzie miedzy innymi mozna dowiedziec sie sporo na temat alternatywych kanalow sprzedazy - 3D Stock Talk.
  19. Witam! Zlece wykonanie kilkudziesieciu modeli mebli na podstawie zdjec/rysunkow. Poszukuje sprawnego modelera, ktory jest w stanie to wymodelowac w rozsadnym terminie i dobrej jakosci (sam model -bez textur i uv). Forma zatrudnienia -umowa o dzielo lub faktura Vat. Zainteresowanych prosze o kontakt mailowy: mikroproszek(at)gmail.com pozdrawiam Tomek Poczatek
  20. Hejka Mam taki problem i nie wiem jak go mógł bym rozwiązać Mam pewien model 3D np. Model.ms3d lub Model.max i teraz chce wyciągnąć z niego animację wyciągam ją lecz ona zapisuje się w postaci klatek Innymi słowy z jednego modelu(z animacją) robi się 80 w których każdy to inna osobna klatka animacji I pytanie brzmi jak mógł bym to z powrotem scalić tak żeby powstał model animowany ? Najlepiej gdyby w 3Dmax można było to jakoś scalić Proszę o pomoc
  21. Anonim

    Galeria Anonima

    Witajcie! Jest to mój pierwszy post na forum, mam nadzieję, że się tu zaklimatyzuję :) Jestem programistą, a z powodu swoich projektów musiałem nauczyć się grafiki (plastyką zajmuje się od małego, więc 2d nie sprawiało mi kłopotów) 3d. Tak więc długą i wyboistą drogą (ok. 1.5 - 2 miesiące) wyćwiczyłem nawet niezły poziom. W tym temacie chciałbym przedstawić wam moje niektóre modele, które wykorzystuję w swojej "pracy". 1. Model Black AK-47 z nabojami, stosunkowo prosty do stworzenia, ze zdjęcia. Myślę, że muszę poprawić jeszcze rączkę i ewentualnie kolbę. 2. Gitarka Gibson Explorer do mojego priorytetowego projektu - gry muzycznej a'la Guitar Hero (aczkolwiek dużo bardziej realistycznej) 3. SG Doubleneck, również do wyżej wymienionej gry muzycznej. Ogólnie z powyższej gitarki jestem zadowolony, raczej nie ma nic do poprawy. 4. Gitarka SG, wyrzeźbiona w wiadomym celu Z powyższego modelu również jestem zadowolony. Kanciastość została wyeleminowana, ale niestety w tej chwili nie posiadam zdjęcia ładniejszej wersji. Modeluję w Blenderze, jednym z najlepszych programów do grafiki (moim zdaniem oczywiście). W niedługim czasie postaram się zamieścić różne inne moje modele. Pozdro -Ano
  22. Witam Wątek zbiorczy modeli, które wykonuję do wizualizacji architektonicznych. Max+vray. W sumie jest to forma pokazowo-ofertowa. Katalog, który możecie ściągnąć poniżej nie jest ofertą, bo nie ma w nim cen i pewnego akapitu we wstępie, dlatego są w nim pewnie dziury. Po katalog-ofertę proszę się zgłaszać na priv’a (najlepiej na mail’a na dole posta). Katalog też możecie oceniać. Przygotowywałem go na wszelki wypadek do druku i na tę prezentację już nie chciało mi się zmieniać katalogu na wersję czytelniejszą na komputer, stąd nazwy działów i numery stron raz z lewej raz z prawej. ;) Ale jak będzie przeszkadzać, to piszcie. KATALOG (link, to obrazek) Próbka modeli dla zainteresowanych: PRÓBKA (link, to obrazek) W skład próbki wchodzą: Mac Book Pro, Mac Pro, iMac, Mac Mini, Apple Cinema Display, klawiatura i mysz Apple. Modele można wykorzystywać komercyjnie, jako elementy wizualizacji. Nie można ich jednak sprzedawać jako modele (w całości, w częściach, czy przerobionych). Bo będę się gniewał. Oczywiście przyjmuję też oferty, których nie obejmuje w/w katalog. Kontakt: [email protected] Pozdrawiam PS: Jak ktoś znajdzie błędy w nazewnictwie w katalogu, to proszę o cynk. ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności