Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'studio' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. triget

    HDR Light Studio

    Cześć, czy ktoś na forum korzysta może z niego? Warto za to płacić? Są jakieś alternatywy? Widzę, że podnoszą cenę i wydaje mi się, że przestaje to się opłacać.
  2. Fish Ladder jest studiem projektującym koncepcyjnie zaawansowane rozwiązania kreatywne i strategie. Jesteśmy zespołem twórców, projektantów i producentów operujących na pograniczu świata kultury, nauki, designu i nowych mediów. Działamy w ramach grupy Platige Image - jednej z największych firm branży kreatywnej w Europie. Szukamy kogoś więcej niż recepcjonistki / recepcjonisty. Szukamy błyskotliwej, energicznej i zorganizowanej osoby na stanowisko KOORDYNATORA STUDIA, z możliwością rozwoju do roli STUDIO MANAGERA. Osoby, która weźmie na siebie odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie naszego studia pod względem logistycznym i administracyjnym oraz związanych z tym dodatkowych aktywności. KOORDYNATOR STUDIA powinien czuć się swobodnie przyjmując i witając naszych gości, jednocześnie odnajdując się w roli asystenta zespołu i opiekuna przestrzeni studia (w tym w aspekcie koordynacji działań „space branding" we współpracy z naszym zespołem). Charakter naszej pracy łączy kreację z nowymi przedsięwzięciami biznesowymi,naukowym i kulturowymi, co wymaga otwartej głowy, zainteresowania przemysłami kreatywnymi i sprawności w działaniu. Rola wymaga własnej inicjatywy i autonomii (planowania i realizowania małych projektów, swobodnego posługiwania się narzędziami cyfrowymi), poczucia odpowiedzialności za przestrzeń wspólną (studio), umiejętności pracy w zespole, inteligencji emocjonalnej, empatii i sumienności. Obowiązki: Administracyjne i logistyczne zarządzanie studiem Fish Ladder Rozwój funkcjonalności i „user experience" przestrzeni Przyjmowanie i opieka nad gośćmi studia Organizacja warsztatów i spotkań Prowadzenie dokumentacji działu, obsługi bieżących spraw formalno-administracyjnych oraz rozliczeń kosztów studia i projektów Inne obowiązki asystenckie (m.in. organizacja wyjazdów służbowych). Oczekujemy: Samodzielności i sprawności w realizacji powierzonych zadań Dobrych umiejętności komunikacyjnych Sprawności w posługiwaniu się i adopcji narzędzi cyfrowych, docelowo opieka nad workflow (m.in. email, Slack, Skype, Trello, wewnętrzne systemy prawne i finansowe) Dobrej znajomości języka angielskiego Wyczucia i zmysłu estetycznego Swobody i pewności w pracy „na liczbach” (bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Word i Excel, oraz narzędzi internetowych G Suite jest wymagana) Doświadczenia w przeprowadzaniu podstawowych form researchu; Adekwatnego doświadczenia. Oferujemy: Pracę na pograniczu kreacji, designu, nauki i kultury – przy projektach realizowanych w Polsce i zagranicą Szansę na rozwój umiejętności administracyjnych i managerskich Przyjemne biuro na Mokotowie (Fort Mokotów) Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności. Zgłoszenie zawierające CV i krótki list motywacyjny prosimy przesłać za pośrednictwem strony https://fishladder.workable.com/ Prosimy o dopisanie w CV klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.
  3. Witam, mam przyjemność zaprezentować trochę prac wykonywanych do projektu "Aralon Forge and Flame". Modele to HP wyrzeźbione i pokolorowane polypaintem w Zbrushu. Całość renderowana w Zbrush. Skład zespołu: Michał Jastrzębski - rzeźba postaci Adam Kurzac - rzeźba Litch, Skeleton warrior, Death Knight, Minotaur Paweł Sadowski - pomoc przy optymalizacji LP Joanna Materek - koncepty postaci
  4. Hej. Czas się przypomnieć, bo już wieki tu nic nie wrzucałem ;) Shot powstał na potrzeby Car Render Challenge 2015. Tradycyjnie renderowany w 3ds maxie przy użyciu V-ray'a. Do oświetlenia użyłem HDRI dome oraz kilka pojedynczych Vray sphere. Całość retuszowana w Photoshopie. clay&wireframe: Poniżej kilka screenów z przebiegu prac. Bardzo mi zależało na wiernym odwzorowaniu AMG GT, także udałem się do najbliższego salonu, który miał na ekspozycji tenże model. Po kilkuminutowym wstępie miałem ponad 2h spokojnego mierzenia i focenia samochodu :) Przy wsparciu rzutów technicznych, własnych fotek i refek z sieci mogłem już przejść na spokojnie do modelingu zaczynając od stworzenia niejako rzutu 3d: Po tak przygotowanej bazie, modeling szedł już całkiem gładko i nie wiadomo kiedy minęło parędziesiąt godzin (a może i sto pare) ;) Na tym na pewno nie poprzestanę, jak tylko znajdę wolną chwilę będę uskuteczniał kolejne shoty ;) pozdrawiam
  5. Cześć, rozglądam się za jakąś pracą w produkcji gier i szukam firm z tej branży. Chodzi mi o firmy robiące gry 3D, najlepiej z Krakowa i okolic, ale mogą być też z innych rejonów. Jak znacie jakieś, których nie wymieniłem w poniższej liście to dopiszcie. Kraków: Teyon CD Projekt Red Sperasoft Bloober Team Sodigital in images Freemind DRAGO Entertainment Tate RealityPump Okami
  6. Hi guys. This is my first post here. I'm not polish but i find this site very inspiring even if i don't understand a word. :) So this is my latest work. 3dsmax 2015 Vray Hdrlightstudio Hope u'll like it. Bests.
  7. Witam w tym tutorialu postaram się opisać proces powstawania studia w programie 3ds max, więc zaczynajmy: Pracę rozpoczynamy od prostego plane'a ze standardowymi ustawieniami, klikamy na niego prawym przyciskiem myszy Convert to -> Convert to Editable Poly... Zaznaczamy krawędzie z wciśniętym SHIFT'em przeciągamy, jak na obrazku poniżej... Nadajemy meshowi modyfikator MeshSmooth albo Turbosmooth, aby wygładzić nieco krawędzie. Proces modelowania mamy za sobą, teraz zajmiemy się ustawieniem świateł, ale zanim to zrobimy musimy wejść w render setup( F10 ), w zakładce common zjerzdżamy na sa dół, Assign Renderer i jako production wybieramy V-Ray'a. W panelu Create klikamy Lights, zmieniamy na Vray i klikamy VrayLight, ustawiamy jak na rysunku... Dodajemy kolejne światła i ustawiamy jak poniżej... Klikamy "M" aby pojawiło się okienko Material Editor i nadajemy podstawowy materiał zaszemu powyginanemy plane'owi, narazie zmieniając tylko kolor, jak na rysunku... Przyszedł czas na ustawienia kamery, tak więc, w panelu Create, klikamy zakłądkę Cameras, zmieniamy na Vray i klikamy w VRayPhysicalCamera, ustawiamy jak na rysunku poniżej... Ok prawie koniec, teraz przyszło na ustawianie vraya, wszystkie potrzebne informacje możecie znajeść na http://www.spot3d.com/ ... Pamiętajcie jeżeli chcecie pozbyć się szumu z rendera ustawiajcie troszkę wyższą wartość Subdivs w materiałach... OK to by było na tyle, mam nadzieję że tutorial jest jasny i przejrzysty dla każdego i nie zawiera straszliwych błędów. Miłego renderowania w nowym studio :) Komentarze pożądane :) salut.
  8. Modelowanie i rendering w maxie Soft: Max + Vray + PS
  9. Hej, przestawiam kilka wybranych shot'ów BMW z nowej serii 4 inspirowanych fotami z oficjalnej broszurki. Model wykonany od zera w 3ds max, oświetlony przy pomocy HDR Light Studio (czasami i po 2-3 setupy na scenę miksowane w postprodukcji). Wszystkie shoty, w tym 2 dodatkowe wersje kolorystyczne dostępne na Behance
  10. Hej! Wrzucam jeden z ostatnich portfoliowych projektów. Wróciłem do modelu, który kiedyś już zresztą tu pokazywałem, standardowe koła zamienione na offroad'owe by lepiej wpasowywało się w kompozycję. Jak zwykłe świecone w V-ray'u, post w PS wykonany wspólnie z fotografem Phil'em James'em. tu szybki step by step:
  11. Witam wszystkich . Potrzebuje waszej pomocy poniewaz zrobilem postac tak zwanego minionka . Tylko trzeba go wykonczyc w ZBrush u bo z tego co wiem to w nim sie rzezby i uklada ,,pozycje postaci ,, Jak by ktos byl chetny i mial chwile wolnego czasu czekam na priv . Podesle plik .max Obecnie wyglada tak A chciałbym cos takiego :) Albo dacie wskazowki jak takie cos w maxie zrobic .. czekam na ocene :)
  12. Witam, Mam następujący problem. Chciałbym uzyskać taki efekt: obiekt leżący na idealnie białej powierzchni, który rzuca nań swoje cienie, a te nikną z odległością w 100% biel. Innymi słowy chodzi mi o efekt, jaki można osiągnąć przy użyciu stołu bezcieniowego (czyli obiekt na czystej bieli), ale tak aby rzucał cienie pod i wokół siebie. Uprzejmie proszę o pomoc i weźcie pod uwagę fakt, że jestem bardzo świeżym blenderowcem:) Rzecz jasna używam Cycles. pzdr, Andrzej
  13. Kolejne wozidlo w trzech odslonach;) Jak zwykle: 3ds max + Vray + Photoshop. Model nie jest moj. surowe tła:
  14. Hej. Przedstawiam kolejna juz odslone Paceman'a. Tym razem w ruchu (dla przypomnienia model nie jest moj);) Standardowo rendzone w 3ds maxie V-ray'em, post w PS. Tlo i HDRI pochodza ze strony hdri4you.com zapraszam na fanpage:) http://www.facebook.com/pk3dstudio DETALE: STEP BY STEP:
  15. Witam. Od kilku dni robię wizualizację kasetonu, i wszystko było w porządku dopóki nie dodałem przedniej pleksi, w której nie potrafię wyeliminować poświaty, która jest zauważalna również na bocznym profilu. Wcześniejsze rendery bez pleksi były całkiem okej. Jak widać na załączonym renderze plyta zrobila sie szara a profil ciemniejszy. Próbowałem juz usuwać wszyskie światła ze sceny, białą "plandekę" z tyłu i ciągle podobny efekt, z tą różnicą iż bez "plandeki" złe odbicie światła było kwadratowe a nie jak w tym przypadku zaokrąglone. Proszę o pomoc bo wydaje mi się, że próbowałem już wszyskiego a dobrze byłoby znać rozwiązanie problemu. Jeśli będą potrzebne to dodam screen z ustawieniami vraya, świateł, materiałów czy czegokolwiek ;) P.S. Kaseton bez pleksi jest starym renderem i nie widać w nim żadnych cieni na profilu bocznym (niestety nie potrafię wrócić do poprzednich ustawień)
  16. Portfoliowy projekt. Wykonany w 3ds max, renderowany przy uzyciu Vraya. Do oswietlenia uzylem HDR Light Studio. Model nie jest moj. Production Studio: Ars Thanea Executive Creative Director: Peter Jaworowski Lead 3D Artist: Piotr Kosinski Compositing Artist: Piotr Kosinski Production Director: Marcin Molski Moj fanpage: http://www.facebook.com/pk3dstudio
  17. A tu jeszcze druga seria z Mini w roli glownej;) Shoty wzorowane na oficjalnych zdjeciach modelu John Cooper Works. Z zewnatrz oswietlany HDR Light Studio, wnetrze standardowymi metodami ;) Model nie jest moj. Moj fanpage: http://www.facebook.com/pk3dstudio
  18. Hej. Projekt robiony dosc na szybko, mialem okolo 2tyg na przygotowanie modelu (opierajac sie na swoim starym modelu) oraz rendering 12 ujec. Przedstawiam moim zdaniem najlepsze :) Swiecone standardowo HDRI + vrayowe swiatelka.
  19. Witam, Zaprojektowałem sobie ostatnio takie oto logo: I chciałbym usłyszeć jakieś opinie co o nim sądzicie?? Zamysł miałem taki, aby było minimalistyczne i estetyczne oraz przyciągało uwagę. Pozdrawiam
  20. Myślałem, że podzielę się swoim studium, jakie wykonałem w ostatnich dniach - studium refleksów. Znalazłem zdjęcie zestawu do Martini i pomyślałem, że postaram się zrobić własną kopię zdjęcia. Resztę pozostawiam Waszej opinii :) http://s17.postimage.org/y8me8zcgv/Studium_refleks_w_oraz.jpg Czas trwania studium: 2 dni Pozdrawiam!
  21. Alvernia Studios www.alverniastudios.com (miejsce pracy: Kraków/ok.Alwerni) Rozpoczynamy szeroką rekrutację do dużych produkcji filmowych. Oferujemy kontrakty wielomiesięczne i wieloletnie zależnie od funkcji i umiejętności. Ogólne wymagania: - znajomość języka angielskiego - umiejętność pracy w zespole - dyspozycyjności 5 dni w tygodniu - prawo jazdy zalecane - świadomość fotografi, teori światła i koloru - dobre oko do detali CGI - efektywna komunikacja Jeśli jesteś osobą, która łączy w sobie więcej specjalizacji - tym lepiej. Preferowane osoby z co najmniej 2+ letnim doświadczeniem w branży reklamowej lub filmowej. Nuke Compositor - biegle: Nuke - dobre wyczucie koloru, kompozycji - renderowanie passów - integracja ujęć zdjęciowych z miniaturami i elementami CGI - blue/green screen kluczowanie - biegła praca z softwarem do trackingu: Boujou, Pftrack, Syntheyes - biegła praca w Photoshop - umiejętność myślenia kadrami filmowymi i znajomość podstaw narracji filmowej - znajmość podstaw jednego z: Maya i/lub Houdini Kandydatom oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie. - pracę w jednym z najnowocześniejszych studiów filmowych w Europie. - pracę przy krajowych i międzynarodowych produkcjach na rynek filmowy. - szansę na rozwój przy projektach w kraju i za granicą. - doskonałe wyżywienie w studio - pomoc logistyczną osobom spoza Krakowa szukającym lokum. Zgłoszenie MUSI zawierać: - CV - PORTFOLIO max 15MB lub link do portfolio sieciowego. (Prosimy dobrze sprawdzić linki czy działają) - prosimy NIE pisać listów motywacyjnych. [email protected] w tytule wpisując: "JOB_stanowisko_Imię_Nazwisko" np: "JOB_3D Modeler_Jan_Kowalski" Zgłoszenia bez PORTFOLIO nie będą rozpatrywane !!
  22. Witam. Wstęp Dream Creation jest amatorskim studiem, gdzie wszystkich członków zespołu łączy zamiłowanie do gier sieciowych i pasja do programowania, grafiki, kreowania światów czy pisania fabuły. Nasz obecny projekt tworzymy poprzez platformę HeroCloud, która umożliwia pracę w dowolnym miejscu z dostępem do internetu, dzięki czemu mamy możliwość współpracy na odległość. Obecnie zajmujemy się niekomercyjnym projektem gry sieciowej w realiach fantasy. Gdy projekt zostanie ukończony, przewidujemy czerpać z niego zyski. Kogo szukamy? Poszukujemy grafików 3d chętnych do wykonania modeli wraz z teksturami. Portfolio studia http://www.dcgamestudio.pl Kontakt Gadu-Gadu: 35095006 E-mail: [email protected]
  23. Hej! Przedstawiam taki o to shot Hyundaia i40, ktory powstal przy okazji tworzenia prezentacji na EuroCarBody 2011 wraz z agencja Ars Thanea. Jako ciekawostke podam, ze model i40 zdobyl Golden Award, pokonując na ich wlasnym podwórki takie marki jak: Audi, Mercedes, BMW :) Wiecej szczegółów z imprezy: http://www.automotive-circle.com/eurocarbody11/carbo11_welcome.cfm?lg=e Baza to model CAD od klienta + kilka elementow domodelowanych jak kola, światła przeciwmgielne, wnetrze. Rendering V-ray 2.0 + post w Photoshopie. Agency: Ars Thanea Design Director: Peter Jaworowski 3D Lead Artist: Piotr Kosinski Project Manager: Peter Jaworowski
  24. Witam, nazywam się Michał Słowikowski i "działam" we Wrocławiu. Od około 4 miesięcy zajmuję się fotografią studyjną. Chciałbym podzielić się z Wami moimi pracami, które będę sukcesywnie dodawać. Zapraszam więc do zaglądania i rozpoczynam fotografią Moniki, która pewnie pojawi się jeszcze klika razy. W tym przypadku w charakterze glamour. 1. Pozdrawiam, M.S.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności