Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'ilustracja' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Cześć! Jestem sobie Madzia. Trochę maluje, ale chcę się bardziej rozwijać w tym kierunku i ogółem tworzyć lepsze rzeczy, dlatego zdecydowałam się na przyjście tutaj. Wrzucam 3 skończone jakiś czas temu ilustracje i jedną nad którą aktualnie pracuję, czyli ten o domek na skraju lasu, na podstawie prostego szkicu. Na początku przyjemnie się nad nim pracowało, ale teraz troszkę błądzę, więc chętnie przyjmę rady, co można by zrobić, żeby ogólnie podnieść poziom całej ilustracji.
  2. Cześć wszystkim! Ostatnimi czasy miałem okazję testować nowego V-raya i muszę przyznać, że dawno nie pracowało mi się tak dobrze z żadnym softem. Efektem tych zabaw jest mała pracka, która jest raczej nietypowa w porównaniu z tym co z reguły tworzę i muszę przyznać że mi się spodobało. Jeżeli reszcie ludzi też przypadnie do gustu to może będę więcej takich rzeczy robił;) Dajcie znać co sądzicie. enjoy!
  3. Cześć wszystkim, Chciałem podzielić się z wami moją ostatnią pracą, tematyka dla mnie nowa, model to oczywiście Messerschmitt Bf 109 robiony głównie z myślą o nauce nowego dla mnie softu jakim jest Substance Painter, jak i z myślą o wykorzystaniu go w przyszłości do Reela z VFX. Pozdrawiam! Soft: 3ds Max, Substance Painter, V-ray, Photoshop, Lightroom.
  4. Cześć, postanowiłem założyć teczkę 3D ze skończonymi pracami i pokazać Wam trochę mojej twórczości. Jakiś czas temu zapoczątkowałem prywatny projekt "25 days with Vray", dzięki któremu chciałem lepiej nauczyć się Vraya i być jego bardziej świadomym użytkownikiem. Wcześniej działałem sporo po omacku, i nie do końca wiedziałem czemu coś wyszło, jak wyszło oraz miotałem się niesamowicie w ustawieniach. Przerobiłem sporo tutoriali - Warwicka, Viscorbela, Mograph plus i innych. Poznałem i przetestowałem też kilka skryptów i pluginów do Maxa. Ogólnie widzę spory progress w mojej pracy, więc jestem zadowolony z tego jak to poszło. Każda ilustracja była jakąś tam nauką - powstało tego ponad 50. Jeszcze trochę rzeczy mam w planach, więc być może powstanie kiedyś druga część tego projektu. Jedne ilustracje wyszły mi lepiej, inne gorzej, i jestem tego w pełni świadom. Generalnie starałem się by były to rendery dzienne - niektóre zajęły mi 3 godziny, a inne 13, ale starałem by były kończone w 1 dzień. Wybrałem 25 wg mnie najlepszych prac i oto one (czym dalej w las tym nowsze): Na kolejnych trzech renderach są próby wpasowania modelu 3D w zdjęcie. behance: https://www.behance.net/gallery/47546953/25-days-with-Vray
  5. Witam w mojej teczce 2D! Zapraszam do oglądania. Oraz do odwiedzenia mojego portfolio https://www.artstation.com/artist/ludwik 1. A tutaj making off:
  6. Teczkę chciałam tutaj założyć już od dawna, jednak zawsze myślałam, że powinnam to zrobić, kiedy nauczę się już rysować naprawdę bardzo dobrze. Jednak to nie ma sensu, bo musiałoby minąć chyba kilka lat, a w sumie tutaj zawsze można dostać trochę konstruktywnej krytyki, której do tej pory nigdy nie miałam od kogo otrzymać. Teczka dzieli się na trzy części: ilustracja, ,,odbicia lustrzane'' (w sumie też ilustracja) i digital painting. Ilustracje. Mój ,,główny styl'', czyli lineart i proste kolory, jednak coraz częściej używam innych technik, bo nie chcę się ograniczać. Tutaj ,,eksperymentalne rysunki''. Trochę akwareli, trochę photoshopa. Robiąc je nigdy nie wiem, jaki będzie efekt końcowy: I teraz ostatnia ,,grupa'', czyli digital painting. Tutaj mam najmniej doświadczenia i właściwie dopiero zaczynam. Myślę, że zatrzymam się na tym trochę dłużej. Mój najważniejszy cel- opanowanie perspektywy, bo na chwilę obecną jest z tym bardzo słabo. Tutaj chyba przesadziłam z blurem:
  7. Do naszego wrocławskiego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Storyboard Artist. Więcej szczegółów: http://techlandjobs.com/oferty-pracy/storyboard-artist Możesz aplikować poprzez powyższy link, lub wysłać CV wraz z portfolio na adres: [email protected]
  8. witam. przeglądałem sobie forum na tajniaka od jakiegoś czasu i pomyślałem, że fajnie było by dołączyć do takiej spoko społeczności. zakładam więc teczkę, wrzucam kilka najnowszych prac i mam nadzieję, że nie narobię sobie wstydu, bo szału to tu nie ma. z resztą co mi tam. yolo!
  9. Witam! Jestem Sinusoidą :) Tworzę prace w 2D, stosunkowo od niedawna zajmuję się malarstwem cyfrowym. Kocham też sztukę tradycyjną, w wolnych chwilach nie rozstaję się ze szkicownikiem. Wkręciłem się w to w roku 2011/2012. No i jeszcze jedna sprawa, jestem tu z polecenia kolegi (pozdrawiam Tomku!), który powiedział, że na tym forum można liczyć na konstruktywną opinię. Zatem wrzucam parę prac (nowszych i starszych).
  10. Zapraszamy do Pracowni Artystycznej Fenomenarium (Wrocław) na warsztaty Concept Artu i Ilustracji na poziomie zaawansowanym. W październiku rozpoczęliśmy serię warsztatów złożonych z 2-miesięcznych bloków tematycznych, na których doświadczeni artyści koncepcyjni i ilustratorzy dzielą się swoją wiedzą i pokazują swój sposób pracy. Dwa pierwsze bloki poprowadził Grzesiek Przybyś - rysownik koncepcyjny, ilustrator i współtwórca studia Division48, współpracujący m.in. z Techlandem, Ubisoft, CD Project RED czy Platige Image przy takich tytułach jak Witcher 3, Dying Light, Call of Juarez, Dead Island, Might and Magic X, Heroes VII. Pierwszy blok poświęcony był projektowaniu postaci i ćwiczeniom kompozycyjnym, a drugi (dobiegający właśnie końca) projektowaniu wehikułów i kreatywnemu szkicowaniu. Trzy kolejne bloki to: BLOK #3 Creature concept art (luty-marzec) Przemiana postać-zwierzę lub postać-bestia. Blok uczy tworzenia postaci kreacyjnej do wymyślonego bądź istniejącego settingu. BLOK #4 Projektowanie lokacji/obiektu do gry (kwiecień-maj)​ BLOK #5 Storyboard (czerwiec) Poprowadzi je Konrad Czernik - Lead Concept Artist w firmie Techland z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży. Tytuły zrealizowane na podstawie jego konceptów to m.in. seria Dead Island, seria Call of Juarez, Hellraid i kilka projektów realizowanych w ShortBreak Studios. Kilka lat wspomagał aranżację środowiska gry, by płynnie przejść do specjalności projektowania postaci. Obecnie zajmuje się kreowaniem wizji artystycznej gry i odpowiada za wygląd i produkcję wszystkich postaci. Prelegent największych imprez branżowych (m.in. Digital Dragons, PGA, GIC). Prowadzi szkolenia i wykłady na uczelniach wyższych (m.in. ASP we Wrocławiu, Uniwersytet Jagielloński, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Śląski, AGH w Krakowie) oraz w wielu zewnętrznych firmach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, więcej informacji znajdziecie tutaj: fenomenarium.pl/zajecia-i-kursy/kurs-ilustracji-i-concept-artu lub tutaj: www.facebook.com/fenomenarium/ Pozdrawiamy! Pracownia Artystyczna Fenomenarium
  11. Witam Was, drodzy Maxowicze. Jakiś czas temu gościłem jako tako na tej stronie. Dzisiaj postanowiłem powrócić po przebytym treningu w górach. Choć nie był tak srogi jakbym chciał. Tym razem planuję ponudzić Was trochę dłużej. Na pierwszy strzał leci mój progres z ostatnich 2 lat. Jedne lepsze, drugie gorsze. Ocenę pozostawiam Wam. Krytyki jak najbardziej mile widziane. Szczególnie te nie słodzące. Lepiej dolać oliwy do ognia niż żyć w kłamstwie. hahahum Koniec spamu. Dzięki wielkie za cierpliwości! :D
  12. Siemka, siemka! Trochę rysuję, głównie semi-realizm, czasem jakieś backgroundy. Czas jednak wziąć się za siebie trochę poważniej- dlatego powstaje ten oto wątek-zasadzka. Za wszelkie uszczerbki fizyczno-psychiczne odpowiedzialności nie ponoszę :D Pozdrawiam!
  13. Zapraszamy do udziału w konkursie „Ilustracja miesiąca”. Do wygrania półroczna prenumerata magazynu „3D WORLD” w wersji elektronicznej. Aby wziąć udział w konkursie należy: Zarejestrować się na portalu Mingler.pl (www.mingler.pl) Polubić stronę firmową Mingler.pl na Facebooku. Dodać minimum 3 własne, autorskie prace w kategorii „Ilustracja” i dodać link do tych prac w komentarzu do informacji o konkursie, zamieszczonej na portalu Facebook. Konkurs ma charakter otwarty i przeznaczony jest dla wszystkich twórców z branży kreatywnej. Projekty do konkursu można zgłaszać do 31 grudnia 2014 r. do godz. 24:00. Więcej szczegółów oraz regulamin konkursu dostępnych jest na www.mingler.pl
  14. Nowa teczka i kilka ostatnich prac: Ilustracja dla William Lawson's: render4fun: Tadziki na bloga Maszin'owego wspólnie z Michałem Rzecznikiem: autoportret: Pozdrawiam!
  15. Witam, Jako że w związku z modernizacją swojej strony usunąłem cały magazyn obrazków :/ ... to zakładam nową teczkę, żeby nie śmiecić. Na początek koncept do gry fpp w klimatach obcego, który męczę już parę dobrych dni. Na overlayu dałem jakąś próbę koloru, która nie jest jeszcze zrobiona po całości. Na razie jestem z tego średnio zadowolony, szczególnie ze światła. Może jest to spowodowane tym, że nie do końca mam pomysł, jak ma się zachowywać powierzchnia, z jakiej jest materii. Miałem plan, żeby ją bardziej "wybłyszczyć", tak jak chitynowe pancerzyki owadów. Z drugiej strony taki matowy, kościany jak jest teraz, też mi się podoba. Dotychczas spędziłem nad tym około 20h na oko i znając życie, spędzę pewnie z jeszcze połowę tego jak nie więcej. Wydaje mi się, że to trochę za dużo - ale chcę go ładnie "wycacać" do portfolio. A tu inny projekt - assetsy do gry przeglądarkowej, w ilości około 200-tu. Część z nich to różne rzuty tego samego, więc tu pokazałem tylko część. Robiłem to na dwa rzuty i z drugiego nie zrobiłem jeszcze zbiorczego obrazka (co też trzeba naprawić). Czas pracy to około 20 godzin nas setką ikonek. Stylistyka ściśle określona - musiałem dopasować się do istniejącej już grafiki, tak więc z górki.
  16. Reaktywacja konta. Założone na nowo :P Wstawię tylko kilka z najnowszych. Wsio na deviancie mam http://typhonart.deviantart.com/gallery/ jakby ktoś był zainteresowany. Wstawiać będę trochę ołówków i więcej didżitali :P
  17. Witam serdecznie. Zapraszam wszystkich na szkolenia z concept artu, ilustracji i projektowania postaci. Więcej informacji na http://potegaobrazu.pl Mamy atrakcyjne rabaty. Ilość miejsc jest ograniczona.
  18. Witam, Tym razem coś krótkiego dla Panasonica. Krótka forma streszczająca kampanię w której Panasonic fundował przelot i pobyt na Olimpiadę w Londynie, a podczas nieobecności zwycięzcy wymieniał sprzęt elektroniczny w jego domu. ;] Key visual: Agency: HAVAS Worldwide Dream Studios Art Director, Storyboards, Animation: Norbert Mikołajczyk Sound Design: Mateusz Skalski Pozdr Norbert Mikolajczyk
  19. Papaj za bardzo za nim nie przepadam więc postanowiłem, że źle skończy pogrążony w PS, penem od tableta w kilka godzin Po więcej zapraszam na stronkę www.lulek.pl (trochę w budowie ale wszystko działa i da się oglądać)
  20. KONIEC oto moja finalna praca i wybrany kadr Pracka zrobiona w PS Na początku myślałem o tym, że będzie to roznosiciel mleka ...ale po co mu spluwa? Generalnie mógł by byś każdym w postprzyszłości generalnie takim freelancerem, który się kulom nie kłaniał :) przemierzającym świat na swoim "siodle" w poszukiwaniu Szalonego Maxa Generalnie wyszło prawie jak chciałem poza szczegółami powiedzmy 80%tami pracy :) można oczywiście jeszcze dopieścić co nie co ...ale nie teraz, nie dziś, nie w tym pokoju ...może w przyszłości postapo pozdrawiam kadr Miniatura wersja BIG http://img204.imageshack.us/img204/2597/postapokaliptikbig.jpg __________________________________ Teczka 2D zapraszam na moją stronkę www.lulek.pl
  21. Witam serdecznie i dzięki za odwiedzenie mojej teczki. Zaczynam skromnie, tylko jedną pracką, moją pierwszą w digitalu (do tej pory tylko węgiel/grafit/akryl). Postać wykonana bez referek, w całości z wyobraźni. Komentarze i korekty mile widziane :).
  22. wrzucam kilka moich prac, z tej strony Rybb (nazwa konta sie nie zmienila od ponad 2 lat, a nie chce mi sie zakladac nowego)
  23. Witam, nazywam się Konrad, robię komiks, concept-art, animację. Wszelka konstruktywna krytyka jest mile widziana. Pozdrawiam!
  24. Zaklepuje miejsce, może tym razem coś w końcu zrobię ; ) Podróżnik - steampunkowy profesorek, podróżuje w przyszłość i trafia pod ..zły adres. I ćwierć szkicu, żeby całkiem pusto nie było : p
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności