Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'timelapse' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 3 wyniki

  1. Mimo wielu lat pracy w 3d, jakoś nigdy nie miałem okazji/ochoty/czasu na zajmowanie się animacją. Dlatego w ramach poszerzania horyzontów postanowiłem tchnąć trochę życia w jedną ze swoich wizualizacji. Musiałem wymodelować sporo szczegółów których normalnie nie widać na wizualizacjach, ale ponieważ również projektowałem ten budynek to mogłem przy okazji posprawdzać ewentualne kolizje konstrukcji i instalacji.
  2. Hej! Tym razem nagrywałem cały proces i zmontowałem w timelapsa. W sumie to koło 25h materiału więc trochę przydługo :D Twarz jest ze skanu. 3dsMax, Zbrush i keyshot.
  3. W Czerwcu Akademia Multi Art organizuje poraz pierwszy warsztaty timelapse, które będą wkomponowane w kurs filmowania lustrzankami DSLR School. Poprowadzi je współzałożyciel firmy Dito Gear i Akademii Timelapse Patryk Kizny. Termin warsztatów: 29 - 30 czerwca 2013 r. Patryk Kizny jest szeroko rozpoznawany jako pionier i popularyzator techniki timelapse w Polsce, a także należy do czołówki adeptów tej techniki na świecie. Warsztaty dają podstawy teoretyczne i praktyczne techniki filmowania czasowego i poklatkowego przy użyciu sprzętu VDSLR, sliederów, sterowania, programatorów, także marki DitoGear w jej niekonwencjonalnych konstrukcjach. Warsztaty zajmują się wszystkimi aspektami realizacji zdjęć timelapse, począwszy od niezbędnej teorii, poprzez wyczerpujący przegląd sprzętu, aż do praktyki realizacji zdjęć. Zapraszamy do zapisów ! Zapisu można dokonać za pośrednictwem strony internetowej: http://akademiamultiart.pl/zapisy/warsztaty-timelapse/ Więcej informacji o warsztatach można znaleźć na stronie http://akademiamultiart.pl/ Akademia Multi Art Ucz się od najlepszych!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności