Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'korepetycje' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 10 wyników

  1. Dzień dobry😊 czy znajdzie sie tu jakaś dobra duszyczka z Warszawy w celu udzielenia korepetycji z samych podstaw 3ds Maxa? Jestem bardzo początkująca, własnie robie projek na zaliczenie I semestru na studiach graficznych, ale niektórych rzeczy po prostu nie ogarniam, mimo wpatrywania sie godzinami w tutoriale i robienia wszystkiego krok po kroku, nadal nie działa tak jak powinno. Oczywiście chętnie zapłace za pomoc.
  2. Witam, szukam kogoś kto dobrze zna VRAY`a i za wynagrodzenie udzieliłby korepetycji z wizualizacji, najlepiej także z prostą post-produkcją w photoshopie. Znam trochę 3dmaxa i vraya lecz chciałbym się podszkolić. Wszelkie dodatkowe info mogę przedstawić telefonicznie lub mailem. Ze względu na brak mobilności w najbliższym czasie szukam kogoś z Kielc lub okolic do kogo mógłbym dojechać lub kto mógłby dojechać do Kielc. Pozdrawiam kontakt: [email protected]
  3. Cześć! Poszukuję osoby, która poduczyła by mnie programu Autodesk Maya. Aktualnie pracuję zawodowo jako generalista 3d w programie Blender więc chodzi bardziej o przesiadkę na inny software. Chciałbym się na poważniej zająć animacją i dlatego chciałbym poduczyć się też Mayii. Dlatego też idealnym rozwiązaniem było by gdyby nauczyciel był również animatorem, albo przynajmniej znał w miarę narzędzia do animacji w Mayii (animation layers, constraints itp). Chodzi oczywiście o zajęcia odpłatne. Co do kwoty to czekam na propozycje, mam nadzieje że sie jakoś dogadamy co do ceny za godzinę. Preferowane miejsce to Kraków (ewentualnie okolice), może być u mnie, może być u ciebie. Jeśli sam nie jesteś w stanie udzielić mi takich korepetycji to może znasz kogoś kto ma takie umiejętności i byłby chętny. Bardzo zależy mi na waszej pomocy. mój mail to [email protected] Pozdrawiam.
  4. hej, dostałem dizś zapytanie o jednej ze studentek z Krakowa o "korepetycje" z softimage... Dziewczyna musi zrobić na zaliczenie "Kota w Softimage :) - ma werwę by się nauczyć tego softu ale zajęć nie było wiele... czy jest ktoś chętny do pomocy w takim projekcie z okolic Wawelu... Proszę o informacje i z góry dzięki :) Tomek
  5. Witam, Poszukuję dobrego artystę 3d z Poznania lub Komornik, który nauczyłby mnie zBrusha. Zajęcia chciałbym raz w tygodniu najlepiej w weekendy ale jestem elastyczny w tym temacie. Cena i terminy też do ustalenia. Oferta aktualna do odwołania. Zainteresowanych proszę o kontakt (mile widziane portfolio) : [email protected] Pozdrawiam, Jacek G (kseronarogu)
  6. Witam, ja może trochę nietypowo, ale potrzebuję żeby mnie ktoś wprowadził w zagadnienia renderingu w/w tematach. Coś jak korepetycje, bo jakąś wiedzę posiadam, ale potrzebuję żeby ktoś mi wypełnił w niej duże luki. Mogę dojechać lub zaprosić do siebie. Oczywiście za korepetycje zapłacę. Jestem z Rudy Śląskiej, tel. 601 655 252. Pozdrawiam, Piotr Widuchowski.
  7. Wojtek Orłowski Informacja o polu działania: nauczanie grafiki 3D Poszukuję osoby na stanowisko: korepetytor Forma zatrudnienia: umowa zlecenie Obowiązki: wprowadzenie do świata grafiki 3D oraz systematyczny rozwój ucznia Wymagania: komunikatywność, rzeczowość Kontakt: [email protected] Dodatkowe informacje: osoby zainteresowane proszę o przesłanie na w/w adres mailowy swoich 4-7 prac z zakresu grafiki 3D (oraz ewentualnie grafiki użytkowej, projektowej) lub portfolio, oraz oczekiwań finansowych (w formie stawki za godzinę/lekcję)
  8. Witam. Jak w temacie poszukuję osoby która wprowadzi mnie w tajniki fotorealistycznych wizualizacji wnętrz (interior, exterior) w 3d maxie w oparciu o v-raya. Projektowaniem garficznym w 2d jak i fotografią zajmuję się od lat 6. Z maxem zaczynam dopiero przygodę. Tylko Warszawa najchętniej okolice Piaseczna, ursynów, mokotów bądź inne lokalizacje. Proszę o podanie stawki za godzinę zegarową oraz o przesłanie przykładowych prac. Oraz informację czy zajęcia mogą odbywać się u Państwa. pozdrawiam [email protected]
  9. Witam. Szukam korepetytora który na terenie warszawy (dojade) pomoże mi w moim projekcie . W maxie jestem hmmm "początkujący -mam podstawy" . Szukam osoby która mi w owym projekcie pomoże -chce stworzyć 20-30 sek klip "filmowy".Koncept już mam , nagranie też brakuje mi tylko dobrego modelu cząsteczek w maxie no i umięjętności aby ów model dotrakować(chyba tak to się nazywa) do klipu filmowego. ps.Nie oczekuje żeby projekt po skończeniu był na jakimś super hiper poziomie. ps.Jeżeli to ma znaczenie mam 16 lat :) Chętnych proszę o kontakt na gg 7179653
  10. Cześć,szukam Kogoś kto pomoże mi przy modelowaniu mojego projektu do szkoły w 3dmaxie. Chodzi o wymodelowanie bryły hali sportowej o dosyć kubistycznej formie, czyli dosyć prosta-mało detali. Posiadam praktycznie skończone rzuty,elewacje,przekroje i rzut dachu. jezeli chodzi o formę pomocy to chodzi mi o korepetycje na których ktoś pokaże mi jak zrobić rzeczy których nie potrafię.pracuje w Maksie od jakiegoś czasu ale niektórych rzeczy niepotrafie zrobić. Zainteresowanych proszę o maila : [email protected] lub kontak tel:793-033-626. Prosilbym tez o propozycje stawki godzinowej. Zależy mi na tym żeby zaczac prace nad modelem jak najszybciej i skonczyc tez w miare mozliwosci szybko. Pozdrawiam ps.mieszkam w warzawie na ochocie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności