Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'sci fi' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 6 wyników

  1. Siemanko! Coś nowego ode mnie. Ostatnio pracowałem sobie po godzinach nad swoją pierwszą od dawna scenką. Wzięło mnie na typowo korytarzyk sci fi :P textury z subtance painter, render z marmoseta;)
  2. Hej! Tym razem nagrywałem cały proces i zmontowałem w timelapsa. W sumie to koło 25h materiału więc trochę przydługo :D Twarz jest ze skanu. 3dsMax, Zbrush i keyshot.
  3. Cześć i czołem Cubebrush organizuje naprawdę zacny konkurs: Info o nagrodach oraz o reszcie zasad na stronie https://forums.cubebrush.co/t/cubebrush-art-war/1544 Osobą które wezmą udział, życzę powodzenia a jest na forum kilka takich osób które są w stanie coś ugrać !
  4. Witam serdecznie. Wrzucam moją najnowszą pracę wykonaną w 3DsMax / V-Ray / Photoshop. Jest to model High Poly wykonany techniką Hard Surface. Rysy i odkryty metal był wyrenderowany jako osobny pass i dodany w Ps przy postprodukcji. próbowałem też uzyskać podobny efekt przy użyciu VrayBlendMtl ale otrzymywałem rysy na czarnej części pokeball-a co wyglądałoby nierealistycznie, bo w wewnętrznych częściach trudniej o rysy/uszkodzenia, natomiast użycie Vray dirt jako maski nie zadziałało. Jeśli chodzi o UV-ki to jest to zwykłe mapowanie sferyczne. Kreskówka nie podaje właściwie żadnych detali więc dodałem je od siebie. Wypustki na bokach oraz wykończenie "diamentowe" na guziku są dla zwiększenia przyczepności. zrezygnowałem z tradycyjnego układu kolorów (góra czerwona - dół biały) na rzecz symetrii bo poke kulka wydaje mi się dużo ładniejsza w ten sposób. Dorzucę później jeszcze siatkę dla ciekawskich.
  5. Skorpion z gatunku transformersowatych. Grafika konkursowa robiona na ostatnią chwile przed deadlinem (w sumie 6,5h pracy), w całości wykonana w Modo (poza flarą dodaną już w PS) . Trochę błędów jest, ale i czas był dosyć ekspresowy przez co nie było czasu na poprawki, tak już musi zostać :)
  6. Witam, chciałbym się z Wami podzielić moim pierwszym dokończonym projektem :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności