Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'motion graphics' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 9 wyników

  1. Siemka! Po prawie 4 latach nadszedł czas aby w końcu zrobić swoje nowe Demoreel. Przed Wami kompilacja wybranych prac personalnych/komercyjnych z zakresu animacji oraz compositingu. Całość zmontowana w ponadczasową muzykę Nine Inch Nails z 2000 r. Polecam dobre słuchawki! Mam nadzieję, że Wam się spodoba tak jak mi podczas edytowania i tworzeniu projektów :D Breakdown shotów: 00:00 | Intro - everything 00:10 | Sleep and live - script, design, animation, compositing, direction 00:26 | Wielton - design, 2D & 3D animation, compositing 00:37 | Motointegrator - design, animation, compositing 00:43 | Sleep and live - script, design, animation, compositing, direction 00:45 | AdFairs - script, design, animation 00:53 | Lenovo - animation 01:00 | AdFairs - script, design, animation 01:04 | Wielton - compositing 01:11 | Hiszpanka - objects removal, compositing 01:17 | Grand Central Timelapse - design, animation, compositing 01:20 | Outro - everything Więcej informacji: www.adamblumert.pl/Demoreel-2016 Muzyka: Nine Inch Nails - Where is Everybody (Danny Lohner and Telefon Tel Aviv Remix) Dzięki za poświęcony czas!
  2. Siemanko, dawno nic tutaj nie wrzucałem, więc pora to zmienić! Przed Wami projekt, który wykonałem pod koniec ubiegłego roku z Kamilem Nowakiem dla firmy WIELTON S.A. - największego producenta przyczep i naczep w Polsce oraz jednego z największych w Europie. Zwlekałem z założeniem tematu ze względu na breakdown, który już jest gotowy. Moja rola to: Compositing, efekty wizualne, animacja oraz design. Soft: After Effects, Mocha, Photoshop, C4D. Na początek finalny filmik: ​http://vimeo.com/107856629 Breakdown video: Credits: Production Company: NOWAKFILM Director / Editor / Cinematographer: Kamil Nowak Compositing / VFX / Motion Graphics / Design: Adam Blumert Color Correction: Jarek Sterczewski / Kamil Nowak Aerial shots: Łukasz Sakiewicz / Marcin Kukla Music / Sound Design: Filip Kuncewicz Client: WIELTON S.A. Wiecej info i screeny tutaj: http://www.adamblumert.pl/Wielton PS. Podziękowania dla EnerTV i Pawła Gałązki (ApaczoS) za drobną pomoc. Miłego oglądania i z góry dzięki za poświęcony czas.
  3. SqReK

    HullabalooBelay

    Witam. Przedstawiam wam animację stworzoną pod muzyke Marka Szurawskiego, ballada przełożona z pieśni żeglarskiej. Temat powiedzmy rzeka :) Credits Łukasz Skórski - reżyseria i animacja, modele3d Marek Szurawski - muzyka sprawy techniczne, After effects + 3D element modele, trochę własne C4D, i trochę z turbosquida, postacie - roto. Film: enjoy.
  4. Oto zapowiedź naszego nowego projektu, krótkiego filmu "Jak wytresować psa?" Mam nadzieję, że się Wam spodoba :)
  5. Anianimację przygotowaliśmy z wielką miłością do pączków ;) Idealna na Tłusty Czwartek mam nadzieję, że się Wam spodoba :) softy: Ps i AE [video=youtube;-Ct8dcOBqg0]http://www.youtube.com/watch?v=-Ct8dcOBqg0
  6. Siemanko wszystkim, Przed Wami moja najnowsza animacja, prezentująca działanie aplikacji mobilnej AdFairs. "AdFairs to system mobilnej reklamy, który pomoże wyróżnić Twoją markę na tle innych wystawców." Aplikacja nie jest jeszcze w pełni gotowa. Będzie dostępna w I kwartale tego roku. Tym razem jest bardziej kolorowo. Głównym założeniem były proste kształty, płynne animacje i przejścia miedzy scenami. Design, Animacja, SFX: Adam Blumert Sporo ręcznej roboty, keyframesów, zabawy w graph editorze etc. Mam nadzieję, że się spodoba. Miłego oglądania. Polecam HD!
  7. Chciałbym Wam przedstawić mój projekt dyplomowy na temat snów oraz marzeń sennych. Animacja infograficzna z abstrakcyjnymi elementami oraz dużą ilością tekstu. Polecam obejrzeć w HD. Wszystko wykonałem samodzielnie, począwszy od pomysłu, projektowania oraz animacji. Soft: After Effects, Photoshop, Sony Vegas. Muzyka: Brian Tyler - Further. Mam nadzieję, że się spodoba. Z góry dzięki za poświęcony czas. Info: Znalazłem dużo informacji w internecie nt snów. Niektóre tłumaczyłem, wiele razy skracałem aby unikać mega dłużyzn. Nie ukrywam, że wcale nie było łatwo zrealizować ten projekt. Okej temat snu każdy troszeczkę zna jednak największym problemem była wizualizacja tego. Jak zobrazować mniej więcej to co widz czyta - nie chciałem pokazywać chmur, bujania w obłokach, suchego tekstu niczym PPT - i tak narodził się pomysł na główny motyw, którym są elementy w tle - połączone ze sobą komórki nerwowe (powiedzmy), z których składa się mózg. Jak dobrze wiemy cały proces zasypiania, snu, marzeń sennych zachodzi właśnie w naszym mózgu. Od dawna interesuje mnie ten temat, a to za sprawą własnych problemów ze snem, niekiedy lekką bezsennością albo długą pracą do nocy/rana. Jeden pomysł na dyplom niestety nie wypalił to wziąłem się za ten. Jak słusznie CzAk1 wspomniałeś - trochę jak projekt jakiegoś UI. Tak, bardzo lubie HUD, GUI, UI, hologramy etc. Jestem fanem prac Marca Colerana, GMUNK, Asha Thorpa i innych. Interfejsy kojarzą mi się z danymi, technicznym stuffem, minimalizmem, estetyką i stwierdziłem, że w tym projekcie sprawdzi się to idealnie. Dłubanie w małych rzeczach, ręczna animacja pojedynczych obiektów sprawia mi dużo frajdy. Zapuszczam muzę i lecę :p Mogę jeszcze dodać, że całość zrobiłem w 2-3 tygodnie. 99.9 % to After Effects. Raz użyłem c4d aby wyeksportować .obj i następnie import do AE. Najpierw zrobiłem design każdego ujęcia w AE i brałem się za animację. Były lekkie problemy z płynnym połączeniem ujęć, ale znalazłem w miarę prosty sposób. Irytowały mnie częste crushe...Na szczęście ctrl+s to już nawyk. Sony Vegas - tylko i wyłącznie do mixu muzyki. Ach no i zapomniałbym... Kamera w AE potrafi zdenerwować człowieka, ale Camera Rig Jerzego Drozdy pomógł. Miałem chwile zwątpienia czy zdążę zrobić wszystko na czas, ale przycisnąłem i udało się. Jeszcze wiele razy musiałem się odrywać od pracy aby załatwić wszystkie papierki do szkoły etc... Dużo pomogła tutaj muzyką, która usłyszałem zanim jeszcze zagrałem w Far Cry'a 3 ;D Nawet nie zliczę ile razy ją przesłuchałem, ale wyobraźnia działała. Pozdrawiam Adam Blumert
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności