Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'drzewa' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 7 wyników

  1. Dzień dobry. Chciałbym stworzyć własną roślinność, drzewa etc do UE4 jednak kompletnie nie potrafię znaleźć informacji dotyczących "rigowania" drzew pod działanie wiatru w UE4. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić na jakiej zasadzie to działa. Jak robi to np program Speedtree? Czy muszę stworzyć jakiś system specjalnych kości aby moje drzewa czy krzaczki ruszały się po dodaniu wiatru? Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje, które mogą być pomocne.
  2. Witam. Po kilku latach nieobecności na forum chciałbym wam pokazać moją ostatnia wizualizacje. Może wam się spodoba, no i liczę na kilka komentarzy. Pozdrawiam Full res: http://imgur.com/a/FpTer
  3. Cześć, jestem początkujący dlatego potrzebuję pomocy specjalistów. Potrzebuję wstawić w scenę w tło drzewa i krzaki. Używam Itoo Forest Pack ale wersja darmowa ma ograniczenia i jak trawa może być tak drzewa są plastikowe ale znacznie szybciej się renderują od modeli np. Evermotion. Wiem, że też kwestia ustawienia procesu renderowania ale i tak między Itoo FP a drzewem EM jest kolosalna różnica w czasie. Generalnie chciałbym się dowiedzieć jak robicie drzewa by szybko się renderowały i dobrze wyglądały.
  4. Siemanko, mam do sprzedania w dobrej cenie niepotrzebne mi już modele 3D. Wersja pudełkowa - płyta bez śladów użycia. więcej info: http://allegro.pl/archmodels-vl-58-modele-3d-drzewa-i6065678665.html
  5. Siemka/Cześć/Czołem potrzebuje osoby, która zrobi wizualizacje kawałka alejki w formacie A4 Zawierać ma się na tym Alejka z asfaltu, Kilka drzew, i ławka. Pozdrawiam Czekam na wiadomość z poważaniem Karsten :)
  6. Hejka wszysktim:) Dziękuje wszystkim za opinie,komentarze i porady z wątku o "Małej architekturze górskiej". Dziś jeszcze szybszy projekt - w sumie było na to 16 godzin. Sofy, dywan i zasłony to gotowce. Model budynku mój, część książek moja, głośniki moje (ale z projektu sprzed roku), lampy wszystkie robione w trakcie tego projektu, drzwi przesuwne RIMADESSIO wzięte ze starego projektu. Liczone Coroną 1.3, postpro Photoshop CS6. Drzewa kupione od 3DMentor'a, trawa i liście ForestPack Pro wtedy w wersji jeszcze 4.4 chyba. Dzienne wizki świecone samym CoronaSun i CoronaSky, wieczorna świecona HDR'ką ze strony CGSKIES.COM. Zdjęcie które jest za oknem jest z mojej wycieczki rowerowej wokół Poznania:) Każda wizka liczona tylko do 100 passów, bo tylko tyle miałem czasu. Proszę o komentarze, opinie, porady. Serdecznie pozdrawiam!
  7. Witam mam do zaprezentowania moją najnowszą prace wykonaną w Blenderze. Wszystkie modele zostały wkonane przeze mnie, część textur wykonana ze zdjęć znalezionych w internecie, rendering w cyclesie, finalna kompozycja w Photoshopie. Zapraszam do komentowania i zadawania pytań jesli jakieś się pojawią. Pozdrawiam. Niektóre refki którymi sie inspirowałem:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności