Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'proxy' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 9 wyników

  1. Witam, nie wiem czy dobry dział ale chyba raczej tak jak nie to sory. Mam dożo różnych (hm.... jak bz to nazwać) części, ponad 200 plików/projektów - chcę je sobie importować jako proxy do jedenj sceny. I tu jest pytanie czy jest jakiś skrypt typu vray list - gdzie są wszystkie elementy jako proxy i że można sobie to przeglądać i ładować do projektu na zasadzie przeciągnij i upuść.(?)
  2. Czy istnieje jakas opcja pozwalająca na dodawanie kolejnych modeli Vray proxy do istniejącego już Vray proxy lub cży jest możliwość przywrócenia modelu (edit poly) z którego powstał?
  3. Do jakiego formatu zapisać model z maxa 2010 (samochód który ma rig tylko do jazdy + materiały vrayowe vray 2.0) do maya 2014 vray 2.0 oraz czy jak zrobię proxy z tego samego modelu to czy rig też będzie? Nawet jak przeniosę do innego programu czytającego proxy z maxa?
  4. Cześć, dlaczego gdy mając obły obiekt przerabiam go na V-ray to podczas renderingu jest zniekształcony albo posiada ubytki. Jest na to jakiś sposób?
  5. Cześć, od jakiegoś czasu próbuje stworzyć trawę w następujący sposób: 1. Tworzę źdźbła trawy 2. Tworzę z nich jeden obiekt "Edit Poly" 3. Zamieniam na "Vray Proxy" 4. Mam obiekt na którym chcę "rozsiać" trawę z obiektów "Edit Poly" 5. Robię to używając Modyfikatora "Scatter" Niestety efekt jest taki że żaden. Czy jest jakaś funkcja do rozsiewania Vray proxy oprócz "VrayScatter", którego nie posiadam? Z góry dzięki za pomoc.
  6. P.I.W.O.

    vray proxy

    szukam tutka do vray proxy maya 2012
  7. Szukam tego tutka: http://www.freecg.info/2007/07/vray-proxy-tutorial.html przycisk here - jest już nieaktywny - a raczej jego odyłacz. Bardzo mi zależy na tutku z którego dowiem się jakużyć vrey proxy w maya 2012
  8. Witam. Jak w temacie. Dodam tylko, że w opcjach proxy, Speed jest niski - 0,3. Przy Speed 1 - wszystko jest OK. Na siatce nic nie widać a w renderingu "wystrzeliwuje" kilkanaście wierzchołków i po paru klatkach wracają na swoje miejsce. Może ktoś z Was zna problem i wie, jak go rozwiązać. Z góry dzięki. Max 2012, Vray 2.0
  9. Czy jest możliwość w Maxie w reactorze użyć proxy dla SoftBody? Wiem że można dodać concave/convex proxy dla ciała sztywnego, ale czy jest możliwość zrobić to samo dla soft body? Obiekt mam dosyć złożony i nie chcę setek trójkątów symulowac biorąc pod uwagę, ze tych obiektów ma być kilka. Albo czy jest możliwość zrobić FFD z siatki? Czy istnieje jakiś sprytny sposób odkształcania jednego obiektu drugim? Pozdrawiam Jubb
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności