Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'kuchnia' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Witam przedstawiam kilka prac z mojego portfolio. Wizualizacje wykonane w 3dsmax, v-ray, zapraszam do przeglądania i komentowania.
  2. Witam! Dawno nic nie wrzucałem, w sumie nic nowego ale przydałoby się co jakiś czas coś dodać od siebie. Projekt pomieszczenia/"kuchni" do wynajmowania na małe prywatne imprezy. Assety z Evermotion i BBB3viz, reszta modelowana własnoręcznie. Więcej: http://xaoscollective.com/ https://www.behance.net/gallery/55657683/bulthaup-b2-private-kitchen VIZ Simulation UE4 Stereo cubemap/ panorama 360 https://goo.gl/gwa73J
  3. Witajcie mistrzowie! Jako cichy grafik 3D, który nigdy i nigdzie się nie udziela ani nie chwali... Postanowiłem wrzucić ostatnią moją pracę wykonaną w 3ds max + Corona renderer. Pracowałem nad sceną niewiele ponad pół dnia. Czas trwania renderingu około 2 godzin. Sukcesywnie wstawię tutaj inne ujęcia. Jak myślicie, będzie coś ze mnie ? :) Pozdrawiam
  4. Taką scenę popełniłem ostatnio bazując na zdjęciach z sieci. Zawsze mam wrażenie że w oświetlaniu wnętrz jest jakaś taka magia - raz się uda za 2-3 razem, innym wieczorem z kolei siedzę 2-3 godziny i nie mogę złapać tego "czegoś", i jadę test za testem szukając tego "point of view" i światła "the best" dla danego ujęcia. Więc jest kolejne ćwiczenie żeby wyszło nie tylko "good" ale raczej "very good". Z chęcią zapoznam się z każdą uwagą i krytyką. Soft - 3D Max, Corona Alpha 6 (200 passów), postpto Photoshop CS4 (niewiele - balans bieli, korekcja czerwieni i żółci żeby drewno wyszło ciepłe, vinietowanie i usunięcie głębszych cieni). Największym wyzwaniem po za światłem było tu dobre zgranie materiału drewna z mebli z podłogą - kurcze, jak ja nie lubię potem w photoshopie równach kolorów drewna na maskach żeby jakoś to pasowało :( Wolę się czasem pomęczyć przed renderem i potem w każdym ujęciu drewno idzie tak samo). Pozdrawiam
  5. Witam wszystkich, Chciałam dać wam do oceny jedną z moich pierwszych wizualizacji. Mam styczność z 3ds maxem i Vrayem od około miesiąca. Byłabym wdzięczna za wasze wskazówki co jak i gdzie poprawić itp :) Pozdrawiam
  6. Czas nadrobić zaległości. Oto render z 2013 roku. Moje pierwsze wtedy próby z wizualizacjami w Cycles. Cel: nauka i przetestowanie tego właśnie silnika. Kilka modeli z internetu, ale musiałem je trochę poprawić, ustawić materiały w Blenderze, bo były zrobione pod 3DMaxa. Będę wdzięczny za wszelkie opinie. Pozdro.
  7. Witam wszystkich ponownie, chciałbym przedstawić rendery, które wykonałem w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy na potrzeby najnowszego kursu. Tym razem podszedłem trochę inaczej do tematu i przygotowałem czternaście modeli przed nagraniem kursu. Dotychczas miałem podejście, że nagrywam cały proces tworzenia sceny. Jest to jednak dość ograniczające, więc tym razem chciałem coś zmienić o móc bardziej urozmaicić scenę. Do kursu dołączam oczywiście bibliotekę modeli aby móc użyć ich przy tworzeniu własnej kuchni albo do jakiegokolwiek innego projektu. Wszystkie modele oraz tekstury wykonałem oczywiście samodzielnie :). Projekt wnętrza został wykonany we współpracy z Agnieszką Cichecką - założycielka Devangari Design http://www.devangari.pl, która pozdrawiam :). Użyte programy: 3ds Max 2015, Vray 3.0, Photoshop CS6 Użyte pluginy/skrypty: Floor Generator, Render Mask W razie gdyby ktoś chciał dowiedzieć się czegoś więcej to zapraszam pod ten link: http://cgwisdom.pl/sklep/szkolenie-3ds-max-vray-kuchnia-kurs Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
  8. Witam serdecznie, Dla firmy Opoczno mieliśmy przyjemność przygotować komplet wizualizacji prezentujących kolekcje płytek Atakama. Poniżej efekt: więcej: http://orangegraphics.pl/portfolio/atakama/?lang=pl projekt na Behance:https://www.behance.net/gallery/18496041/Collection-of-Tiles-Atakama Pozdrawiam
  9. Witam. Chciałbym zaprezentować wstępne rendery wizualizacji kuchni, autorstwa Włoskiego studio Modulnova pod tytułem Twenty Cemento. Jako, że prace nad projektem jeszcze trwają i powoli zaczynają męczyć, chciałbym Was, drodzy użytkownicy poprosić o sugestie i uwagi. :) W drugim rzucie mapka wypukłości została już poprawiona, więc te drobne niedopatrzenie proszę pominąć. ;) Teraz trochę technikaliów. Program: Blender 2.65/2.66 Renderer: Cycles - wstępnie 2400s/p docelowo 3600s/p/1800x885 PostPro: Blender Compositor, Gimp 2.8.4 Screeny ustawień dorzucę na życzenie. :)
  10. [ATTACH=CONFIG]89617[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]89618[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]89619[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]89620[/ATTACH] Witam zamieszczam projekt domu zaczynając od kuchni, finalnie bez belki wiszącej nad wyspą. Resztę wizualizacji zmieszczę w następnym poście.
  11. Witajcie, wykonywałem ostatnio w wolnej chwili różne ujęcia dla produktu czekolady. Padło na Lindt ;) Do tego celu wykorzystałem 3DS Max, Vray, Photoshop i Realflow. Ujęcia chciałem podzielić na 3 rodzaje - studyjne, komercyjne (klatka animacji) i kuchenne. Animacji jednak nie wykonałem, z powodu stacji - pomimo tej którą posiadam, długo wykonywałbym podobny render i wolę odstawić to na przyszłość. Niestety. Wszystkie zobaczycie poniżej. Mile widziane opinie, jeśli natchni Was na takowe! Cheers i smacznego! ;) Kuchnia: Studio: Klatka animacji:
  12. Witam, nasza firma zleci wykonanie 2-3 (w zależności od kosztów) aranżacji w 3dsMAX'ie. Było by to aranżacje całych "nowoczesnych" kuchni, przestronnych, z ładnymi teksturami, możliwe okno(a), super oświetlone. Nie interesuje nas dedykowany projekt, więc obiekty (kuchnia) nie muszą być tworzone od nowa, mogą być zapożyczone o ile nie naruszają czyjejś własności. W kuchni będzie znajdować się jeden obiekt który dodamy i na który będziemy chcieli zwrócić uwagę i obiekt ten już jest stworzony. Zainteresowane osoby prosimy o wiadomości ze wstępną wyceną, opisem dokładnie za co zapłacimy, a my dokładnie opiszemy działalność naszej firmy i cel projektu. Bardzo mile widziane będzie również jakieś małe portfolio. Projekt najlepiej wykonany w skyline renderer (do dogadania ew.) Kontakt*: 602-123-939
  13. Zabrałem się za robienie kuchni w blenderze + render w cycles i mam nadzieje że pomożecie wycisnąć coś z tego projektu 4fun. Render jest jeden z pierwszych testowych zaszumiony mocno choć liczył się 1h na gtx 460 i było 2200 sampli a zwykle przy takiej ilości było już w miare czysto. Może to wina meshlightów zamiast żarówek nad meblami i dużego za kamerą w drzwiach . Myślę by dodać stół na 4 osoby + jakieś krzesła by wypełnić wolne miejsce. Jestem otwarty na sugestie porady nie tylko estetyczne ale i techniczne jeśli ktoś myśli by poprawić jakiś materiał mogę wrzycić screen jak jest zrobiony ewentualnie jak ktoś będzie bardziej zaangażowany to zapodam całą scenke z texturkami . Jutro powinienem wrzucić większy render i już nie taki zaszumiony.
  14. Witam, chciałem przedstawić wam mój ostatni projekt, nad którym jeszcze cały czas pracuje. Cały czas się uczę i potrzebuje waszej pomocy, ponieważ teoretycznie wizki mi się podobają (wydaje mi się że najlepsze jakie do tej pory zrobiłem), a praktycznie jeszcze wiele im brakuje i coś mi nie leży. Co pozmieniać w ustawieniach, żeby wizualizacje wyszły jak żylety. Pod wizualizacjami podsyłam ustawienia v-raya i kamer. Oprogramowanie max2011, vray 2.0 salon korytarz między kuchnią a salonem salon2 kuchnia klatka schodowa Pozdrawiam
  15. Moim celem jest stworzenie wizualizacji przedstawiającej możliwe zastosowania wzorów fraktalnych. Przygotowałem przykładową scenę. Co możecie o niej powiedzieć? Z góry dziękuję za uwagi. Techniki: kubek – lathe i loft(ucho), ołówek – loft, serwetka to NURBS, a pozostałe elementy to plane 3D Studio MAX 2009 + Vray Obrazki: Siatka:
  16. Wersja wieczorno-nocna kuchni, ktora mozna zobaczyc tutaj: http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=69051 Zmienilem troche oswietlenie i lampy. Chociaz nie jestem pewien czy akurat pasuja do kuchni. Zalezy mi bardzo na komentarzach bo zrobienie nocnej wersji bylo trudniejsze niz myslalem i mam takie wrazenie, ze niestety poleglem (sufit jakis taki brudny). Soft: 3ds Max, V-Ray, PS
  17. Wizka kuchni, ktora zrobilem dla treningu. Wrzucam na pozarcie i licze na cenne uwagi :) Soft: 3ds Max, V-Ray, PS
  18. Tak jak w temacie. Proszę o opinię i pomoc. Opinii chyba nie trzeba tłumaczyć, zwłaszcza, że to moja pierwsza wizka na tym forum ( i w ogóle jedna z pierwszych wizek). A i o pomoc w tych plamkach na ścianie ( słyszałem, że chodzi o zabawę z FG, ale może mnie ktoś oświecić o co dokładnie chodzi). Bardzo proszę o konstruktywne uwagi.
  19. Cześć wszystkim Po dłuższym czasie postanowiłem wrzucić moje wypociny. Dużo jest jeszcze do dopracowania, ale myślę że nie jest tak źle, chociaż opinia należy do Was. Zrobiłbym nocną wersje, ale totalnie nie wiem jak się do tego zabrać. Tak poza tym standard: 3ds max Mental Ray PS Mam nadzieję, że się spodoba Pozdro
  20. Cześć wszystkim po długiej przerwie ... postanowiłem zrobić sobie kuchnię. Idzie jak idzie, materiały do wymiany i trochę do wymodelowania jeszcze. Chciałem się zapytać odnośnie mental raya. Jak ładnie oświetlić wnętrze sztucznym światłem. Czego użyć i jakie ustawienia zastosować ?? Co myślicie ??
  21. Cześć wszystkim ... po dosyć długim WIPie wrzucam tutaj moją kuchnie początkowo robioną z refki a potem według własnych upodobań. Dziękuje tym, którzy doradzali co zmienić, dodać. Tak więc proszę o komentarze i wytknięcie blędów...
  22. Projekt małego mieszkania. 3dsmax+vray, oświetlany sun+sky w salonie (+doświetlenia vraylight) i vraylight + vrayIES w łazience IRR+LC na low na niskich ustawieniach. Jeszcze nie do końca "wypełnione" wnętrze oczywiście. Będzie więcej i na lepszych ustawieniach ofc, ale każda pomoc/krytyka się przyda. Tiling kafelków w łazience skopany, ale jestem w trakcie poprawiania map ;) Notabene - łazienka jest mikro i z tego względu kamera jest ustawiona na ok 20mm co skutkuje paskudnym rozciąganiem się elementów (umywalka, lustro)... Da się to jakoś obejść czy nie bardzo?
  23. czesc wszystkim ... po nieudanym modelu samochodu postanowielm przejsc na wizki gdyz chyba to bardziej mi sie podoba. Dlubalem i obejrzalem multum tutoriali do mentala. nie wiem jak wyszlo. Robie mniej wiecej z refki gdyz chce tez uzyskac swoj efekt. Wiem ze wymiary by sie przydaly ale chyba z moimi nie jest tak zle. Licze na wasze porady dotyczace wizki, co jest zle co dobrze i takie tam. Daje refke i prace Pozdro
  24. Czesc wam wszystkim po dluzszej przerwie ... chce zaczac tak jakby od nowa prace z maksem bo wczesniej sie nie przykladalem i olewalem. Popatrzylem sobie na kuchnie wloskie i looknalem fajna wiec postanowilem zrobic cos na wzor tego. Narazie zaczynam i jest narazie malo ale zawsze cos... pozdro ... licze na komenty
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności