Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'sprzedaz' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 6 wyników

  1. Hej! Ostatnio pewna osoba doradziła mi korzystanie z turbosquida no i spoko bardzo chętnie bym się za to wziął. Zawsze to pare groszy by wpadło, tylko zastanawiam się jak to wygląda w praktyce? Moge legalnie dostawac przelewy za moje modele i nikt sie o to nie przyczepi? Z góry dzięki :)
  2. Cześć, mam pytanie co do sprzedaży modeli na 3dsky. Wydawało mi się, że taki temat już się gdzieś pojawił na forum, ale nie mogę znaleźć. Czasem korzystam z tej strony i mam z nią całkiem dobre doświadczenia - można trafić na naprawdę profesjonalnie przygotowane modele, a cena jest atrakcyjna (6$ / 1 model pro). No i tu pytanie do Was - czy sprzedawał ktoś z Was modele na 3dsky? Da się coś na tym zarobić czy raczej nie ma sensu? Widziałem, że oferują 50% ze sprzedaży (http://b.3ddd.ru/media/tinymce_images/mozart/08fba9d89f252fdcb8c7dfe6092f18bc.jpg) - nie ma w tym żadnych kruczków? Fajnie jakby wpadło z tego parę dolców miesięcznie. Myślałem na początku o sprzedawaniu na turbosquid, ale w sumie sam skorzystałem z tej strony tylko kilkukrotnie - a dodatkowo mam wrażenie, że jest tam straszny syf, a dobre modele kosztują dziesiątki, a czasem setki dolarów... Pozdrowienia
  3. Witajcie Proszę o informację, gdzie aktualnie w internecie mogę sprzedawać właśnie za pośrednictwem tych stron swoje modele 3D? Interesują mnie polskie i zagraniczne serwisy. Chciałbym usłyszeć opinie osób, które już zarabiały w ten sposób i wiedzą gdzie warto zainwestować swój czas i prace.
  4. Witam, poszukuję osoby z Poznania, która oprócz modelowania i animowania (najlepiej pod gry - kości) posiada doświadczenie (a przynajmniej solidne pojęcie) w sprzedaży modeli w profesjonalnych, światowych serwisach. Kolejną rzeczą, którą powinna cechować się poszukiwana osoba jest rozumienie procesu konwersji z modelu chmur punktów do popularnych standardów z modelowaniem kości włącznie. Obecność na miejscu będzie bardzo cenna, mniej chętnie widzimy pracę zdalną. Oferty z jakiegoś rodzaju portfolio i CV proszę przesyłać na: [email protected]
  5. Gość

    Artarena.pl

    Witam, Na początku września ruszył nowy portal dla artystów Artarena.pl. Portal ma na celu stworzenie otwartego na innowacje miejsca w którym twórcy będą mogli sprzedawać swoje prace w formie sztuki użytkowej, a różnego rodzaju nośnikach typu koszulki, kubki, przypinki, eko - torby itp. Artarena jest jedynym tego rodzaju portalem w Polsce. Nasza oferta jest skierowana do designerów, grafików, ilustratorów, projektów wnętrz, twórców komiksów, streetartowców itp., a także do tych, którzy otaczają się dizajnerskimi przedmiotami. Więcej o Artarena? Miejsce, gdzie estetyczny wymiar sztuki wzbogacany zostaje o wartość użytkową. Arena, na której zachodzi przekształcenie talentu w dzieło. Czym jest ArtArena? ArtArena jest nowym polskim serwisem internetowym skierowanym do artystów zajmujących się grafiką, designem, modą, streetartem, wystrojem wnętrz, decoupagem itp. To portal dla tych, którzy śledzą trendy, tworzą z myślą o otwartym na novum odbiorcy, wiedzą jak połączyć sztukę z codziennością. Odbiorcami są zarówno artyści, którzy sprzedają swoje projekty w formach produktu jak i osoby chcące zakupić te produkty. Artarena to portal, gdzie pomysł artysty spotyka produkt. To arena dla rozwoju sztuki i popularyzacji jej użytkowego charakteru. Jest miejscem, gdzie można założyć profil, publikować i sprzedawać swoje projekty na różnego rodzaju nośnikach takich jak t-shirty, eko torby, kubki, ramy, a w przyszłości także piny, nadruki na decki i fullcap’y, czy grafiki z passparteu. Artarena to najkrótsza droga do wejścia w posiadanie unikalnych gadżetów, nietypowych ciuchów, designeskich elementów wystroju wnętrz. Realizując projekt ponosi się jedynie koszty produkcji. Jak to działa? Każdy artysta może sprzedać swoją sztukę na nośnikach udostępnianych przez Artarena.pl. To on decyduje o wysokości ceny swojego wzoru. Artysta sam przydziela dany wzór do jednej z wymienionych przez serwis dziedzin. Wydruk na ścianie nie powieli się nigdy, np. z nadrukiem na koszulce. Każdy projekt nabierze formę wyjątkowości, będzie narzędziem do stworzenia unikatowego produktu, mówiącego o osobowości i talencie twórcy. Prace na portalu Artarena są chronione Licencją Creative Commons, która działa na zasadzie “pewne prawa zastrzeżone” – granice dozwolonego użytku są szersze i wyraźniejsze niż te wytyczone na zasadzie “wszelkie prawa zastrzeżone”. Art Arena - Dobra strona sztuki. Artarena.pl http://artarena.pl http://portalartarena.blogspot.com/ http://www.facebook.com/pages/Art-Arena/148069755227881
  6. Jak przypuszczam przynajmniej czesc z forumowiczow zna strone Turbosquid, niektorzy sprzedaja tam modele inni kupuja. Dla tych, ktorzy nie wiedza o co chodzi napisze tylko, ze jest to strona gdzie mozna umieszczac swoje modele, tesktury i inne "produkty" i przy sprzedazy dostaje sie okreslony procent. Ostatnio calkiem spore poruszenie wsrod grafikow sprzedajacych tam swoje "wyroby" wywolalo obnizenie podstawowych stawek z 50% do 40% i jednoczesnie wprowadzenie tzw, SquidGuild czyli grupy grafikow, ktorzy musieliby przejsc na wylacznosc Turbosquid w zamian za stawke 60%. Kilku znanych grafikow opuscilo Turbosquid, niektorzy wrecz otwarcie zaczeli nawolywac do bojkotu strony. Powstalo takze forum poswiecone sprzedazy modeli 3D gdzie miedzy innymi mozna dowiedziec sie sporo na temat alternatywych kanalow sprzedazy - 3D Stock Talk.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności