Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'illustration' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 8 wyników

  1. Cześć, postanowiłem założyć teczkę 3D ze skończonymi pracami i pokazać Wam trochę mojej twórczości. Jakiś czas temu zapoczątkowałem prywatny projekt "25 days with Vray", dzięki któremu chciałem lepiej nauczyć się Vraya i być jego bardziej świadomym użytkownikiem. Wcześniej działałem sporo po omacku, i nie do końca wiedziałem czemu coś wyszło, jak wyszło oraz miotałem się niesamowicie w ustawieniach. Przerobiłem sporo tutoriali - Warwicka, Viscorbela, Mograph plus i innych. Poznałem i przetestowałem też kilka skryptów i pluginów do Maxa. Ogólnie widzę spory progress w mojej pracy, więc jestem zadowolony z tego jak to poszło. Każda ilustracja była jakąś tam nauką - powstało tego ponad 50. Jeszcze trochę rzeczy mam w planach, więc być może powstanie kiedyś druga część tego projektu. Jedne ilustracje wyszły mi lepiej, inne gorzej, i jestem tego w pełni świadom. Generalnie starałem się by były to rendery dzienne - niektóre zajęły mi 3 godziny, a inne 13, ale starałem by były kończone w 1 dzień. Wybrałem 25 wg mnie najlepszych prac i oto one (czym dalej w las tym nowsze): Na kolejnych trzech renderach są próby wpasowania modelu 3D w zdjęcie. behance: https://www.behance.net/gallery/47546953/25-days-with-Vray
  2. Witam,wrzucam ostaniom prace robiona dla relaxu,praca przedstawia bukę która własnie zjadła włóczykija
  3. Dobra, startuję z teczką, bo najwyższy czas zacząć się mobilizować i nauczyć w końcu solidnej roboty. Liczę na merytoryczne lincze i budujące komentarze. Wrzucać tu będę szkice, koncepty i ćwiczebne malunki. Do większych projektów linki będę zamieszczać poniżej. Dotychczas dałam się poznać poprzez: Finished 2D: Casebook of Victor Frankenstein Finished 2D: Wiedźma opiekunka Finished 2D: Zawód: Wiedźma
  4. Witam wszystkich cieplutko:) Maziam ostatnio tabletem, ale nie mam pomysłów na prace. Pomyślałem: skopiuję coś Na pierwszy ogień idzie wiec pracka Morano która bardzo mi się zawsze podobała http://morano.cgsociety.org/portfolio/project-detail/607830/ Tutaj ostatnia faza szkicu: A tutaj wip: Wiem, że tło jest dalekie od ideału, ale chciałem je zrobić szybko żeby skupic się od razu na postaci. Zaznaczę jeszcze, że nie chcę robić idealnej kopii tylko obraz w tym stylu co oryginał tzn. barwy, kompozycja itp. Czekam na sensowne wskazówki co do techniki, proporcji postaci i ogólnie. Chcę żeby mój obrazek był przynajmniej w połowie tak realistyczny jak oryginał tzn. wyglądał w miarę dobrze:) Pzdr.
  5. Cześć! Oto najnowsza produkcja opowiadająca o Otwartej Platformie Komunikacji Wewnętrznej - Erudion. Mile widziane słowa krytyki ;) Wybrane kadry Pozdr Norbert
  6. Ars Thanea The Art of Imagination - Creative Production Studio www.arsthanea.com Poszukujemy zdolnych ludzi z mocnym portfolio. Jeśli spełniasz te dwa podstawowe warunki zgłoś się na [email protected] na pewno będziemy zainteresowani rozmową. Jeśli nie planujesz zmieniać pracy, a chcesz się o nas więcej dowiedzieć - zapraszamy do naszego biura na ul. Forteczna 2 w Warszawie. Dlaczego u nas? Pracujemy dla największych klientów na rynku. Współpracujemy m.in z Ubisoft, Nike, Nvidia, Discovery Channel, HBO czy Disney. Będziesz pracował w kilkunastoosobowym zespole ludzi, którzy znają się na rzeczy. Miejsce pracy w dużym, super urządzonym biurze na warszawskim Żoliborzu. Opieka medyczna. Dobre wynagrodzenie. Opłacane przez firmę wyjazdy i szkolenia. Możliwość nauki i rozwijania własnych umiejętności w dobrze dobranym zespole. Stanowisko: Senior Digital Painter Miejsce pracy: Warszawa/Żoliborz Rodzaj pracy: Stała/Etat Zakres obowiązków: • tworzenie concept art'u, story board'ów oraz ilustracji 2D • współpraca z zespołem ilustratorów, animatorów i 3D Oczekujemy: • mocnego portfolio • otwartej głowy na pomysły • zangażowania w to co się robi • fajnego charakteru! • znajomości angielskiego w mowie i piśmie Dodatkowe atuty: • znajomość rynku gier komputerowych • znajomość animacji Portfolio wraz z CV prosimy przesyłać na adres: [email protected] W tytule Senior Digital Painter W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie przez Ars Thanea, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.
  7. Witam i dzięki za odwiedzenie mojego tematu. Maluję od kilku miesięcy, rysuję nieco dłużej. Na max3d znalazłem się by otrzymać rady i wskazówki od lepszych ode mnie (btw. wielki szacun dla całego grona max3d, wasze prace niekiedy wprawiają mnie w ślinotok). To tyle w ramach wstępu, nie żebym nie chciał o sobie opowiedzieć, tylko wolę żeby działo się to przy okazji wymiany postów ;). Jeszcze raz dzięki za czas i uwagę, liczę na was;). Poniżej kilka pracek (wnętrze i portrecik skończone, reszta raczej szkicowo, ale z zamiarem dokończenia).
  8. Witam ponownie, Długi czas mnie nie było na forum i postanowiłem jednak powrócić aby ponownie skorzystać z Waszych cennych rad. Niecały rok temu Omen napisał mi coś w stylu "twój problem nie polega na tym że słabo malujesz ale na tym że nie widzisz tego". To chyba najlepsza rada jaką mogłem dostać, myślę że tylko dzięki temu będę mógł iść w przód. Chciałem iść szybciej i na skróty co by zmienić jak najszybciej wiele w swoim życiu. Jednak nie tędy droga :( Więc przez ostatni czas oglądałem i oglądałem, obłożyłem się różnymi książkami, materiałami o anatomii, perspektywie itp. Pomyślałem że jeśli nie wiem jak to zrobić to postaram się odtworzyć sobie choć trochę akademicką drogę nauki. Doznałem naprawdę wielu oświeceń przez ten czas, konfrontując własne mniemania z prawdziwą teorią. Myślę że zaczynam powoli trochę "widzieć" więc czas na powrót i ćwiczenia co by wcielić ponownie plany w życie. Ciężko było mi cokolwiek doprowadzić do końca bo przestawało mi się podobać już w połowie roboty lub wcześniej. Mam nadzieję że teraz będzie inaczej :) Więc zakładam nowy wątek, na nową drogę i wrzucam troszkę zwykłych rzeczy gdzieś tam popełnionych przez ten czas
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności