Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'daily' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 1 wynik

  1. Cześć, postanowiłem założyć teczkę 3D ze skończonymi pracami i pokazać Wam trochę mojej twórczości. Jakiś czas temu zapoczątkowałem prywatny projekt "25 days with Vray", dzięki któremu chciałem lepiej nauczyć się Vraya i być jego bardziej świadomym użytkownikiem. Wcześniej działałem sporo po omacku, i nie do końca wiedziałem czemu coś wyszło, jak wyszło oraz miotałem się niesamowicie w ustawieniach. Przerobiłem sporo tutoriali - Warwicka, Viscorbela, Mograph plus i innych. Poznałem i przetestowałem też kilka skryptów i pluginów do Maxa. Ogólnie widzę spory progress w mojej pracy, więc jestem zadowolony z tego jak to poszło. Każda ilustracja była jakąś tam nauką - powstało tego ponad 50. Jeszcze trochę rzeczy mam w planach, więc być może powstanie kiedyś druga część tego projektu. Jedne ilustracje wyszły mi lepiej, inne gorzej, i jestem tego w pełni świadom. Generalnie starałem się by były to rendery dzienne - niektóre zajęły mi 3 godziny, a inne 13, ale starałem by były kończone w 1 dzień. Wybrałem 25 wg mnie najlepszych prac i oto one (czym dalej w las tym nowsze): Na kolejnych trzech renderach są próby wpasowania modelu 3D w zdjęcie. behance: https://www.behance.net/gallery/47546953/25-days-with-Vray
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności