Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'exterior' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Poszukujemy 3d Generalisty do pracy przy prestiżowych projektach jachtów i architektury wnętrz. Sinot Yacht Architecture and Design. sinot.com [wynagrodzenie miesięczne 7500-9500 zł w zależności od umiejętności] [umowa zlecenie lub b2b] [zdalnie] Wymagania: - wysoki poziom znajomości 3ds Max+V-ray - podstawowa znajomość pakietu Adobe (PS, Al, InDesign) - dobry język angielski Mile widziane: - wykształcenie kierunkowe (nie jest konieczne) - podstawowa znajomość AutoCad Zgłoszenia w formie CV + portfolio proszę przesyłać na adres: [email protected] Skontaktuję się tylko z wybranymi kandydatami. Pozdrawiam, Piotr
  2. Hej wszystkim, Chciałbym się podzielić efektem prac nad moim pierwszym exteriorowym projektem - domkiem na zboczu norweskiego fiordu niedaleko Valldal. Projekt: Maksymilian Sawicki | http://www.inainn.eu 3ds Max, Vray i PS.
  3. Witam, wrzucam ostatnio zrobione wizki, zapraszam do komentowania czas- 6 dni od początku do oddania
  4. Cześć, Jestem nowy na forum, razem z kumplem robimy wizualizacje, staramy się wejść jakoś na rynek. Proszę o feedback (kilka ostatnich projektów). soft: 3ds max + Vray + Photoshop Dzięki z góry! ;)
  5. Cześć zapraszam do oglądania ostatniego projektu. re-viridarium garden Sofware:Corona Render 3.0 Dziękuję ! Behance 're-viridarium' Design: Marta Suszyńska (L.A.S), Marcin Lubecki Visuals: Marcin Lubecki​​​​​​​
  6. Cześć, zapraszam do obejrzenia moich ostatnich wizualizacji Sofware :Corona Render 3.0 Dziękuję ! Behance
  7. Witam, Trochę podchwytliwie nazwałem swój wątek, który mógłbym po prostu nazwać "jak zacząć przygodę z wizualizacjami?", ale ta wątpliwość z tytułu trochę do mnie przemawia, dlatego poszło tak:) Zajmuję się już jakiś czas grafiką 3D, w mojej pracy soft 3d to drugie narzędzie po Photoshopie i Illustratorze, aktualnie korzystam z Cinemy4D i Vraya. Od jakiegoś czasu po głowie chodzi mi, aby się trochę wziąć za wizualizacje architektury, głównie zewnętrznej. Nie chodzi mi o pracę komercyjną, bo tą już mam, raczej chciałbym się trochę "pobawić". porobić coś dodatkowego dla siebie. Ale nie ukrywam, że bardzo trudno mi w to wejść. Nie mam nic wspólnego z architekturą (wykształcenie niby plastyczne, ale to nie to), więc nie bardzo wiem jak się za to zabrać. W necie jest mnóstwo tutoriali, ale omawiających kwestie stricte techniczne. Jak zrobić teksturę, oświetlenie czy nawet sam model. Ja natomiast mam bardziej fundamentalne pytania. - jak robicie wizualizacje wnętrze, to aranżacje przestrzeni, wystroju, to Wasze pomysły? Czy raczej skupiacie się na odtworzeniu czyjegoś pomysłu, aby skupić się na warsztacie? Jeśli tak, to skąd bierzecie wymiary. Okien, mebli, itd itp. Przecież to wszystko ma kolosalne znaczenie dla realizmu. Jeśli nie jestem architektem, to jestem w stanie ogarnąć te wszystkie kwestie? - podobnie z wizualizacją zewnetrzną. Mam pomysł, aby odtworzyć kilka budynków i spróbować je w jakiś sposób ładnie zaprezentować. Ale jak to zwymiarować? "Na oko"? Próbować docierać do planów architektonicznych? Przypuszczam, że często jest to dosyć trudne lub wręcz niemożliwe. Zastanawiam się czy tego typu rzeczy mogą robić tylko architekci, którzy często lepiej czują te wszystkie kwestie, no i teoretycznie potrafią lepiej z głowy odtworzyć wymiary i odległości, bo mają się na czym oprzeć. Jednym słowem, co musi zrobić osoba, bez wykształcenia architektonicznego aby zacząć odtwarzać z obrazów czy zdjęć obiekty przestrzenne, aby zachowały właściwe proporcje i wymiary? Tak aby się później nadawały do wizualizacji?
  8. Cześć, podjąłem się niedawno stworzenia kilku wizualizacji budynków. Uznałem że to świetna okazja żeby nauczyć się robić exteriory! Niestety idzie mi to dość marnie, nie spodziewałem się że kwestia skomponowania sceny może mnie tak pogrążyć. Chodzi o to, żeby sceny były "idylliczne" i przyciągały oko. Tak jak wspominałem to moje pierwsze podejście do tematu więc wszelkie rady i źródła do poczytania będę wchłaniał jak gąbka.Przesyłam pierwszą scenę pod krytykę:
  9. Cześć, Chcę podzielić się moimi ostatnimi wizualizacjami i prosić o Wasz feedback. Autorem projektu jest Marquard Design. Wizualizacje powstawały dość długo, z małymi przerwami. Programy to 3ds Max, V-ray i Photoshop.
  10. Cześć, prezentujemy Wam jeden z naszych najnowszych projektów - animacje i stille przygotowane dla Angel Poland, w związku powstającą w Krakowie nową inwestycją - Angel Stradom. Poniżej animacja i kilka stilli. Resztę możecie zobaczyć na naszym profilu na behance, gdzie serdecznie Was zapraszamy. BEHANCE | FACEBOOK | INSTAGRAM C&C mile widziane :) SOFT: 3DS MAX, Vray, Photoshop, After Effects [video=youtube_share;2ZtsN_3Nf1o]
  11. Cześć wszystkim! To mój pierwszy raz w tym dziale :) Chciałbym wam przedstawić wizualizacje drewnianego domku jakie wykonałem jakiś czas temu. Modelowałem mebelki jak i oczywiście sam domek. Miał być to domek naukowca więc assety podobierałem w tematyce edukacyjnej :) Shadery moje, customowe. Mam nadzieję ,że wrzucę tutaj kiedyś jakąś "poważną" architekturę ,a tym czasem zapraszam do oglądania:) Artstation:https://www.artstation.com/artwork/nyP59 Rendery V-ray:
  12. Witam, Wrzucam projekt zrobiony w czasie wolnym- ok 2,5 dniówki roboty w sumie. Chciałem podziałać z forest color ale coś niebardzo to widać. max, vray, ps https://image.ibb.co/gw8NEa/01b.jpg
  13. Poszukujemy Designerów – stabilna współpraca z pewną Firmą od zaraz, dobrze wynagradzającą umiejętności (praca projektowa lub na stałe). Tworzenie aranżacji wnętrz na potrzeby eventów - sceny interior i exterior, fotorealistyczne teksturowanie, oświetlenie, rendering, czytanie rzutów CAD, rysowanie techniczne. Inne bliskie nam kompetencje (roz)poznamy na spotkaniu. Piszcie na [email protected] Pozdrawiam Michał
  14. Cześć Zamieszczam projekt który ostatnio zrobiłem w wolnym czasie którego ostatnio niestety coraz mniej. Mam nadzieje, że się spodoba. Wszystkie komentarze mile widziane. 1) 2) 3) 4) 5) 6) 7) 8) 9) 10) 11) override Pozdrawiam, Rafał
  15. Cześć, Jestem w trakcie poszukiwania dobrych tutoriali do vraya. Na pewno wybiorę grantwarwicka, ale prócz tego szczególnie interesuje mnie exterior. Co sądzicie o tej stronie: https://cgwisdom.pl/kurs-wideo/kurs-3ds-max-vray-wykonanie-wizualizacji-domu-jednorodzinnego.html? Trochę szkoda bo wydaje mi się że w sketchupie zrobili ładniejszą wizkę i do tego jest tańsza. Czy możecie coś polecić? Dzięki.
  16. Serwus znów! Był sobie taki jeden, nie duży konkurs, którego nie mogłem sobie odpuścić z uwagi na temat Post-Apo to moje ulubione nastroje, dlatego tworzenie tej sceny sprawiło mi naprawdę sporo frajdy. No to Wam ją przedstawiam licząc, że się spodoba. Soft bez zmian: 3ds MAX + Corona + PS Nowsze wersje Corony pomogły szybko dokonać postprodukcji, więc Photoshop posłużył tylko do wstawienia ludzi i ptaszków. Pojawia się kilka modeli gotowych bo deadline był krótki (opona, wózek sklepowy itp.), ale większość wyszła spod moich łapek. Ta praca również została opublikowana na stronie głównej VWartclubgdyby ktoś chciał zerknąć. I będę bezczelnie nieskromny; konkurs wygrałem :] Dajcie znać co Wy myślicie!!! Pozdrawiam
  17. Serwus! Mam dziś dla Was wizualizację Lennox Residence, zaprojektowanej przez Artau Architecture (świetna robota chłopaki). Scena wykonana w 3DsMAX + Corona. Część roślinności, mebelki i człowieczki to modele gotowe, reszta to moja robota. Mam nadzieję, że się podoba. Zostałem poproszony o rozebranie sceny na części, więc TUTAJ możecie rzucić okiem na prosty "Making Of" dotyczącej tej sceny, opublikowany na VWartclub już jakiś czas temu. Pozdrawiam!
  18. Cześć! Przedstawiamy kilka obrazków domów z zewnątrz wykonane przy pomocy FStorm renderer. Wcześniej testowaliśmy go we wnętrzach teraz przyszedł czas na exteriory. Pozdro!
  19. Cześć Chciałem pokazać kilka ostatnio zrobionych obrazków budynku Ambassador Office w Warszawie. Mam nadzieje, że się spodobają. Jak zawsze uwagi i komentarze mile widziane. Projekt: AMC-Andrzej M. Chołdzyński 1) 2) 3) 4) 5) 6) 7) 8) 9) 10) 11) 12) 13) 14) 15) Pozdrawiam Rafał Dawlud
  20. Projekt wykonany w bardzo krótkim czasie, bo na oba uęcia miałem niecałe 3 dni Projektant: rafalko.pl Użyty soft 3ds max + Vray
  21. Cześć! Ostatnio miałem trochę wolnego czasu więc postanowiłem przeprowadzić testy z corona scatterem i phoenixem. Rezultaty poniżej :) Max+corona+(Woda vray+phoenix) i oczywiscie photoshop :) Pozdrawiam!
  22. Wizka domku letniskowego. Blender, Cycles: Model na sketchfabie: Summer House - v.1.2.1
  23. Obrazki pokazujące projekt domu jednorodzinnego w Kobylanach koło Krakowa autorstwa studia architektonicznego Kucia-Tyczyński. Powstały w Modo, renderowane w V-Rayu dla Modo.
  24. Witam wszystkich na Forum przy okazji 1szego posta:) Model domu- własna koncepcja Otoczenie - własne modele oprócz krzaka z ever Render 3ds max + Vray Wizualizacja: polymarkt Załączone rendery prosto z maxa- brak ps poki co. Proszę o konstruktywne uwagi [ATTACH=CONFIG]99640[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]99638[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]99639[/ATTACH] pozdrawiam, poly
  25. Witam! Po dosyć długim czasie dłubania w wolnych chwilach udało mi się w miarę doszlifować wizualizacje ze swojego pierwszego tematu na forum. Link dla zainteresowanych: http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=91625 . Szczerze mówiąc, na tą chwilę nie wiem co mógłbym w nich podciągnąć więc zostawiam jak jest i zabieram się za coś nowego. Pozdrawiam! :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności