Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'apple' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 9 wyników

  1. Siemanko wszystkim! Od jakiegoś czasu zastanawiam się na nowy sprzętem do grafiki. Aktualnie bawię się grafiką 2D oraz 3D na laptopie.. Każdy wie, że typowy blaszak i tak jest lepszy :) Jak na razie komputer byłby tylko do modelowania, teksturowania i renderowania.. W późniejszym czasie dojdzie jeszcze animacja. Na celowniku mam iMaca oraz HP Z1 G2. Bardziej wolałbym HP gdyż Mac jest bardzo ograniczony i droższy ;f Tutaj link: http://www8.hp.com/us/en/campaigns/workstations/z1-g2.html Jakie parametry najlepiej dobrać pod owe wymagania ? Budżet jakim mam zamiar przeznaczyć to 10 000 zł. Programy jakie będę używał: Photoshop, Illustrator, Maya oraz jakieś inne programy typu Zbrush. Co do renderów, to nie czego użyję. Prawdopodobnie Maxwell. Pozdrawiam ! :)
  2. Wizualizacja Iphone'a 4s wykonana w maxie + vrayu i postpro w PSie.
  3. Trailer i making of do aplikacji na iPhony i iPady wykonany na zlecenie Big Rabbit.pl DP: Marcin Władyniak Montaż i animacja: Ja, czyli Paweł Gałązka Muzyka: Ferid Dźwięk i edycja: Ja i Filip Kuncewicz Mastering: Filip Kuncewicz Update: teledysk
  4. Ten Square Games Sp. z o.o. to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma. Jesteśmy jednym z największych polskich producentów gier społecznościowych. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: PROGRAMISTA iOS Miejsce pracy: Wrocław (Zacisze) Region: dolnośląskie Opis stanowiska: Będziesz brać udział w tworzeniu i rozwoju gier mobilnych w oparciu o dotychczasowe produkty firmy sprawdzone w świecie społeczności. Wymagania: Doświadczenie zawodowe w programowaniu aplikacji mobilnych iOS, Dobra lub bardzo dobra znajomość Objective-C, Umiejętność projektowania aplikacji mobilnych, Znajomość zasad tworzenia aplikacji zgodnych z Apple Store, Umiejętność programowania pod platformę mobilną Android jako atut, Mile widziane wykształcenie informatyczne Interesuje nas: Stała współpraca na miejscu we Wrocławiu. Tworzenie stabilnego i zgranego zespołu. Oferujemy: Twórczą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i umiejętności, Przyjazną atmosferę pracy, Elastyczne godziny pracy, Możliwość uczestniczenia w projekcie od fazy początkowej. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: [email protected] Więcej informacji na tensquaregames.com.
  5. Steve Jobs rezygnuje z funkcji CEO Apple. Nie jest to moze wiadomosc stricte powiazana z CG a ja sam nie jestem zwolennikiem ani uzytkownikiem produktow firmy Apple ale nie ulega watpliwosci ze Steve Jobs jest postacia nietuzinkowa i warta wspomnienia w takim momencie. http://www.engadget.com/2011/08/24/steve-jobs-resigns-as-ceo-of-apple/
  6. Wszyscy stajemy kiedyś w obliczu kryzysu, musimy przeciwstawić się niebezpieczeństwu, bądź też poddać się nie podejmując walki... W pracy chciałem przedstawić jabłko, nadgryzione, niedoskonałe, smutne, świadome swojego położenia i czyhającego zagrożenia, głodnej, zwariowanej tarki. Jabłko ma wybór, skoczyć lub zostać startym, lecz jaką drogę wybierze, nie wie nikt. ----------------------------------------------------- All of us eventually face a crisis. We have to choose between standing against the danger or giving up without a fight... In the artwork I wanted to present an apple, imperfect, sad, aware of its situation and the lurking danger in person of a mad, hungry grater. The apple has to make a decision - to jump or to become grated. It's still unclear what way it choses.
  7. Witam, mam na sprzedaz: 1. Monitor EIZO CG-241W-BK jak nowy bo tylko 1800h wyswieconych, licytacja od 1 zl: http://allegro.pl/item1172028310_eizo_coloredge_cg241w_cg_241w_241_cg241_adobe_fv.html 2. Bardzo wydajna stacje robocza Apple Mac Pro 4.1 (najnowszy 8 rdzeniowy, 16 watkowy) 2x2.26GHz licytacja od 1 zl: http://allegro.pl/item1172028309_apple_mac_pro_2x_2_26ghz_8gb_640gb_2xgt120_macpro.html 3. Karta graficzna ATI HD Radeon 4870: http://allegro.pl/item1163299813_ati_radeon_hd_4870_512_gddr5_apple_mac_pro_macpro.html zapraszam, 500 656 500 [email protected]
  8. Soft: Rhinoceros Rendering: 3ds max 2009 + Vray Zapraszam do komentowania!
  9. Jak twierdzi serwis MacRumors firma Apple wycofała ostatecznie ze sprzedaży wykupiony w 2002r. od Nothing Real a nierozwijany od 2006r. program do kompozycji Shake. Aplikacja nie widnieje już w bazie danych Apple Store a wejście na stronę domową przekierowuje do pakietu Final Cut Studio.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności