Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'trailer' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. W internecie pojawił się zwiastun ciekawego polskiego projektu gry pt. "Uragun". To projekt gry - strzelanki typu "top-down". Gracz będzie mógł zasiąść za sterami wielkiego "mecha" i powalczyć z botami złej sztucznej inteligencji na ulicach m.in. Warszawy, Nowego Yorku, Londynu, Berlina, Beijing czy Moskwy. Gra tworzona jest przez Kool2Play Studio. Gra zostanie na początku udostępniona w serwisie Steam (Early Access) na początku 2020 roku. Warto obejrzeć zwiastun i jeśli projekt wam się podoba dodać grę do "wishlist" na platformie Steam. Więcej o projekcie: Podstrona projektu na platformie STEAM Oficjalna strona Osoby odpowiedzialne za projekt i zwiastun: DEVELOPER: Kool2Play Project Manager: Marta Lower Script: Jacek Wesołowski Storyboard: Agnieszka Jastrzębska TRAILER: Radikal Studio Producer: Kuba Sobek Animator: Tomasz Wikliński Editor: Adam Kubrakiewicz Artist: Łukasz Poller Motion Designer: Kuba Sobek Music and Sound Designer: Antoni Sadowski (Zombie Commando) Voiceovers: Debbie Irwin, William Malcolm, Dominic Chambers Zobacz cały article
  2. W internecie pojawił się zwiastun ciekawego polskiego projektu gry pt. "Uragun". To projekt gry - strzelanki typu "top-down". Gracz będzie mógł zasiąść za sterami wielkiego "mecha" i powalczyć z botami złej sztucznej inteligencji na ulicach m.in. Warszawy, Nowego Yorku, Londynu, Berlina, Beijing czy Moskwy. Gra tworzona jest przez Kool2Play Studio. Gra zostanie na początku udostępniona w serwisie Steam (Early Access) na początku 2020 roku. Warto obejrzeć zwiastun i jeśli projekt wam się podoba dodać grę do "wishlist" na platformie Steam. Więcej o projekcie: Podstrona projektu na platformie STEAM Oficjalna strona Osoby odpowiedzialne za projekt i zwiastun: DEVELOPER: Kool2Play Project Manager: Marta Lower Script: Jacek Wesołowski Storyboard: Agnieszka Jastrzębska TRAILER: Radikal Studio Producer: Kuba Sobek Animator: Tomasz Wikliński Editor: Adam Kubrakiewicz Artist: Łukasz Poller Motion Designer: Kuba Sobek Music and Sound Designer: Antoni Sadowski (Zombie Commando) Voiceovers: Debbie Irwin, William Malcolm, Dominic Chambers
  3. Chcielibyśmy nawiązać współpracę z osobami potrafiącymi przygotować trailer gry od zera, czyli przygotować wizualizację pomysłu na grę (tzw. preprodukcję). Mile widziane osoby korzystające z UE4, Unity lub dowolnego programu 3D umożliwiającego przygotowanie tego typu projektu. Wynagrodzenie za projekty wykonane na dobrym poziomie to 20k PLN brutto. Przy pomyślnej współpracy istnieje spora szansa na dalszą współpracę. Preferowana forma współpracy to UoD lub B2B. Kontakt - [email protected] PS Mile widziany osoby, które chciałyby także zrealizować własne pomysły na gry.
  4. Nie moge sie doczekac mega powaznych komentarzy o upadku cywilizacji, kultury, sztuki, humanizmu, filozofii i ogolnej pozogi intelektualnej oraz braku umiejetnosci w robieniu efektow specjalnych. Ladies and gentlemen, I give you..!
  5. Pierwszy rzut oka za zasłonę. Nowa gra od Hideo Kojimy, twórcy Metal Gear Solid. W roli głównej Leonardo DiCaprio.
  6. Mafia III. Gameplay. Ponad 20 minut. [video=youtube_share;REiXl6QE9VI] imho taki sobie.
  7. Cześć ;) Ostatnio znudziły mnie wizki, więc zabrałem się za efekty specjalne. Po obejrzeniu kilku fimów studia The Asylum (filmy klasy B) postanowiłem, że zrobię coś podobnego (trailer do nieistniejącego filmu). Wystąpił mój kolega Zapraszam do oglądania! https://vimeo.com/166556315 Być może w najbliższym czasie powstanie jeszcze jedna bekowa produkcja (tym razem z kosmitami) A tak na serio to pierwszy raz montowałem w After Effects obraz z blendera i wideo (sceny ze smokiem) Aby oświetlenie renderu pasowało korzystałem ze zrobionej na miejscu prostej mapy hdri + światełko sun. Muzyka: Ronan Hardiman - Nightmare Efekty dźwiękowe: Darmowe efekty do trailerów znalezione gdzieś w necie + ryk godzilli Render smoka: Storyboardy (nie są ładne, ale spełniły swoją funkcję :] Pozdrawiam Jakub
  8. Chyba nie trzeba zapowiedzi lub dluzszego wstepu.
  9. Zainspirowany trailerem 2,5D do Hearthstona postanowiłem stworzyć swój własny cinematic. Nie mam większego doświadczenia w tej technice ale sami oceńcie czy to było warte zachodu :D https://www.youtube.com/watch?v=kAcO0pjUj9E&feature=youtu.be
  10. Witam, chciałem zapytac osoby z branży ile kosztuje stworzenie 1 minutowego filmiku(trailera) animowanego w 3D, czy ktoś z forum podejmował sie takiego zlecenia, czy ewentualnie możecie kogos polecic? - - - Połączono posty - - - oraz mam pytanie ile by mnie kosztowało przetworzenie postaci narysowanej klasycznie na wersje cyfrowa?
  11. HYDRA jest studiem robiącym projekty i animacje dla gier. Nasza strona: http://www.hydrawarszawa.pl Szukam osoby, która chciałaby pomóc przy robieniu trailerków takich jak This War of Mine: Praca polega na budowie scen w 3d na podstawie konceptów i storyboardu, wraz z pracą kamery. Budowanie brył pod camera mapping, importowanie animacji, modeli. Setup i ciosanie filmu animowanego od animatika do sceny pod render. - zajawka na pracę przy animacjach nie cisnących na realizm - znajomość pracy kamery, kadrowania itp - inwencję i pomysłowość, dbałość o szczegóły - znajmomość środowiska Cinemy 4D (np Projection Man) na plus - umiejętność robienia Fx’ów (np w Turbulence FD) na plus - znajomość compositingu (AE) na plus Praca kontraktowa, czyli per projekt / film (umowa o dzieło/faktura). Na miejscu, w Warszawie. Portfolio proszę przesyłać na adres: [email protected]
  12. Cześć, Właśnie wyszedł premierowy trailer gry This War of Mine, który zrobiliśmy dla studia 11 Bit Studios. Realizacja: HYDRA Warszawa. Mam nadzieję, że Wam się sposoba.
  13. Jak w tytule,tym razem w wersji "live action"... http://www.youtube.com/watch?v=EUksUq1EzMM ...a tutaj CG wykonana przez AxisAnimation dla tych co nie w temacie.(ile dobrze kojarzę to ten cinematic w 2011 dostał nagrodę Złotego Lwa w Cannes,jeśli coś pokręciłem proszę o korektę)
  14. Trailer i making of do aplikacji na iPhony i iPady wykonany na zlecenie Big Rabbit.pl DP: Marcin Władyniak Montaż i animacja: Ja, czyli Paweł Gałązka Muzyka: Ferid Dźwięk i edycja: Ja i Filip Kuncewicz Mastering: Filip Kuncewicz Update: teledysk
  15. Cześć, Jesteśmy Studio BX z Warszawy. Zrobiliśmy animowane intro do gry Anomaly 2 studia 11 Bit Studios. pozdro! Vimeo: Behance: http://www.behance.net/gallery/Anomaly-2-Cinematic-Intro/8573283
  16. Halo 4 - Scanned - Trailer Reżyser: Tim Miller Producent: David Fincher
  17. Pojawił się pierwszy trailer gry Reset tworzonej przez dwuosobowe studio Theory Interactive. Reset ma być grą logiczno-zręcznościową o manipulowaniu czasoprzestrzenią. [video=youtube_share;KLd8kEQJIzw]
  18. Zapraszamy do obejrzenia trailera shorta autorstwa Marcina Jańca, realizowanego w BadiBadi : Ostro walczymy z materią - i do wiosny chcemy skończyć film Marcina i pokazać go w całości :-) scenariusz i reżyseria - Marcin Janiec realizacja BadiBadi : Kuba Grobelny, Michał Frątczak, Piotr Orliński, , Ewa Plecka, Artur Mandas Marcin Kłusek, Krzysiek Krok. Gościnnie Andrzej Zawada. Dźwięk - studio Spot - Łukasz Targosz. Produkcja: Tomek Niedźwiedź, Tomek Paziewski, Marcin Janiec.
  19. Jakby ktoś jeszcze nie widział rozszerzonej wersji doskonałego trailera to oto on ...
  20. Jak w temacie. http://www.gametrailers.com/video/e3-2011-saints-row/714505
  21. Dzisiaj ukazał się trailer do najnowszego Tomb Raidera. Tym razem wcielimy się w odmłodzoną, 21 letnią Larę. Wydaje się że przejęcie Eidosu przez Square Enix może wyjść serii na dobre. Zapowiada się ciekawie. http://www.gametrailers.com/video/e3-2011-tomb-raider/714562
  22. W internecie pojawiło się 10 nowych klipów wideo - teaserów filmu "Despicable Me". Wszystkie można obejrzeć w serwisie Yahoo! Movies. Film ten swoją premierę w Polsce będzie miał 20 sierpnia. Zobacz nowe klipy "Despicable Me"
  23. Hej, Zapraszam do obejrzenia i ocenienia wyniku Naszej wspólnej pracy: Zapraszam na stronę główną modyfikacji: http://tear.lua.pl/ W najbliższym czasie uaktualnię opis dotyczący moda, póki co jest dosyć okrojony.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności