Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'corona renderer' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 5 wyników

  1. Zapraszam do oglądania nowych wizualizacji. Renderowane w Coronie w zasadzie to są rawy delikatne postpro.
  2. Czołem załogo! Od jakiegoś czasu dziubałem sobie scenkę w maxie. Ogólny zamysł był taki, żeby uzyskać smutny i ponury klimat, ale w takim miejscu gdzie fajnie było by mieszkać. W dodatku był to dla mnie pierwszy projekt renderowany w corona, więc sporo się nauczyłem. Z technikaliów: -Soft: Zbrush, Max, Photoshop, Corona Materiał skał jest proceduralny, tak samo jak śnieg, który był rozmieszczany przy uwzględnieniu kąta nachylenia i wysokości góry. Trawę modelowałem sam i rozmieściłem przy użyciu coronowego scattera i tutaj również, przy rozkładaniu trawy został uwzględniony kształt terenu. Małe kamyczki na drodze są od iToo i ich forest packa, tak jak były, tak użyłem :) Mgła i dym w photoshopie. Więcej zdjęć na moim artstation: https://www.artstation.com/artwork/dxmkJ
  3. Serwus znów! Był sobie taki jeden, nie duży konkurs, którego nie mogłem sobie odpuścić z uwagi na temat Post-Apo to moje ulubione nastroje, dlatego tworzenie tej sceny sprawiło mi naprawdę sporo frajdy. No to Wam ją przedstawiam licząc, że się spodoba. Soft bez zmian: 3ds MAX + Corona + PS Nowsze wersje Corony pomogły szybko dokonać postprodukcji, więc Photoshop posłużył tylko do wstawienia ludzi i ptaszków. Pojawia się kilka modeli gotowych bo deadline był krótki (opona, wózek sklepowy itp.), ale większość wyszła spod moich łapek. Ta praca również została opublikowana na stronie głównej VWartclubgdyby ktoś chciał zerknąć. I będę bezczelnie nieskromny; konkurs wygrałem :] Dajcie znać co Wy myślicie!!! Pozdrawiam
  4. Serwus! Mam dziś dla Was wizualizację Lennox Residence, zaprojektowanej przez Artau Architecture (świetna robota chłopaki). Scena wykonana w 3DsMAX + Corona. Część roślinności, mebelki i człowieczki to modele gotowe, reszta to moja robota. Mam nadzieję, że się podoba. Zostałem poproszony o rozebranie sceny na części, więc TUTAJ możecie rzucić okiem na prosty "Making Of" dotyczącej tej sceny, opublikowany na VWartclub już jakiś czas temu. Pozdrawiam!
  5. Pojawiła się nowa wersja silnika Corona Renderer. Release notes i link do pobrania tutaj: http://corona-renderer.com:8080/index.html Wersja A6 jest darmowa również do użytku komercyjnego i zawsze pozostanie. Utworzyłem również grupę Corona Polska na fb, którą postaram się aktualizować newsami, poradnikami, tutorialami: https://www.facebook.com/groups/CoronaPL/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności