Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'sculpt' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 25 wyników

  1. Hej wszystkim, postanowiłem założyć ogólną teczkę gdzie będę wrzucał projekty w trakcie realizacji licząc na feedback 🙂 Na pierwszy strzał, robię teraz zestaw robali stylizowanych na biżuterię, mam w planie wykonać ok 6 szt. projekt do portfolio
  2. Hej! W galerii pojawiła się już pierwsza praca z Południcą. Wypuściłem trzy rendery, wrzucam niżej: widok z frontu, boku i closeup. Wszystko zrobione w Zbrushu, trochę posiłkowałem się Marvelousem i 3dsMaxem. Render wyliczył mi VRay, passy poskładałem w Photoshopie. Na start finale, potem wipy i opisy co i jak
  3. Siema! Zakładam teczkę żeby przezwyciężyć swoją leniwą naturę :P i utrzymać motywację do dłubania w 3d :D Na pierwszy ogień wrzucam szybki (w sumie to pierwszy) sculpt prosto z blendera. Miała być Angelina ale coś nie pykło :P
  4. Hej! Najnowszy sculpt:) Wyrzeźbione w Zbrushu, render w Keyshocie. Projekt na Behance: https://www.behance.net/gallery/43944917/60s-Gangster
  5. Hej. Tak się uczę tworzyć postacie ... i oto najnowsze dziecko z mojej głowy wylazło ... Paskudny Robal. Sculpt w Zbrushu - przerzucony do Modo 901 jako Static Mesh. Materiały, shading rendering w Modo 901. Więcej na moim profilu Behance: https://www.behance.net/gallery/38604253/Ugly-worm-3D-sculpt
  6. Postanowiłem założyć nową teczkę. Będę wrzucał tu głównie ćwiczeniowe sculpty. Na start pani rzeźbiona z wyobraźni, zero refek. Przez ostatnie pół roku z hakiem nie robiłem żadnych główek więc chciałem się sprawdzić.
  7. Witam, blender v 2.77 nie jestem wstanie znaleść opcji extract mask, by w trybie rzebienia utworzyć np, ubiór na sylwetce człowieka, mógłby mi ktoś pomóc, pozdrawiam :)
  8. Witam.Jestem tutaj całkowicie nowy,z tego wzgledu tym bardziej rowniez podekscytowany :) od jakiegos czasu zajmuje sie sculptem w zbrushu....staram sie nieustannie uczyc na swoich bledach jak rowniez rozwijac swoje pasje zwiazne z grafika.Generalnie skonczylem studia pod kierunkiem grafiki ale zbyt duzo nie pomogly.do wszystkiego dochodze stopniowo samemu,mam zamiar opanowac inne porgramy do grafiki 3d typu max,maya itp... licze na to ze zapoznacie sie z moimi pracami i powiecie mniej wiecej co o tym sadzicie i czy warto wogole isc w tym kierunku bo przyznam szczerze ze chcialbym w przyszlosci zajmowac sie tym zawodowo gdyz jest to moja najwieksza pasja Człowiek lodu .... niektorzy moga miec skojarzenia z Gra o tron aczkolwiek jest ono calkowicie przypadkowe gdyz wszystkie scuplty ktore tworze,wykonuje calkowicie z glowy nie posilkujac sie zadnymi conceptami itp. kolejny stworek .....w zamysle mialo to byc polaczenie modliszki i kameleona....jesli mozna tak powiedziec :) calosc wyrzezbiona ze sfery,oteksturowana/pomalowana w zBrushu,skomponowana w photoshopie....do ostatecznej wizualizacjii uzylem przykaldowego zdjecia dzungli z goole'a... :) nastepny stworek.... pare starszych pracek.... bardziej wczesne poczatki.... model orka....luzno inpirowany Azogiem.... jakis humanoidalny dinozaur....tło jest tapetka sciagnieta z google'a.... Leśny wojownik.....skojazenia z Avatarem uzasadnione..... wkomponowany w tło referencyjne znalezione w sieci..... zielony stworek,oczywiscie inspirowany Johnem Carterem.... mityczna istota z przeplywem wewnetrznej energii....podmalowany w ps'ie... jakis demon..... portret Wladimiria wiadomo jakiego :) bardzo stary projekcik....obcy w zbroi bojowej....luzno improwizowany.... Witam,po dłuższej nieobecności postanowiłem odświeżyć swoją teczke...staram się pracować nad "główkami",proporcjami itp itd...prace w dalszym ciągu robione z głowy,nie oparte o żadne zdjęcia i concepty....póki co bierzące prace rzezbione ze sfery....wszelkie owłosienie to fibermesh... model jakiegoś dziadka ... oraz szybki renderek sklejany w ps'ie....bez texturek... popiersie afroamerykanina.... podobnie jak w poprzednim przypadku,pokusiłem się o 2 szybkie renderki....również bez textur.... sklejane ps... speedsculpt jakiejś główki,sorki za słabą jakośc..... Licze na obiektywne opinie i komentarze,oraz wskazówki na przyszłość, pozdrawiam...
  9. Witam, Postanowiłem powoli zabierać się za Zbrusha i tu mam pytanie do was. Jakie polecacie książki do studiowania anatomii człowieka, czy zakup książki "anatomy for sculptors" od anatomy4sculptors.com będzie dobrym wyborem? Szczerze powiem, że szukałem trochę na ten temat i właśnie ta pozycja przykuła moją uwagę najbardziej. Pozdrawiam;)
  10. Cześć, premiera Dying Light umożliwia wrzucenie obrazków z bohaterem trybu Be The Zombie. użyty soft Zbrush od zera + 3dsmax + Vray do renderu setup sceny i materiały ustawił mój kolega z Ars Thanea - Piotr Nowacki dzięki i enjoy
  11. cześć, będę się starał regularnie coś tu wrzucać, na pierwszy ogień goblin inspirowany hobbitem, pozdr! http://s22.postimg.org/iw22eacwv/goblin.jpg
  12. Witam oto moj najswieższy efekt 2,5 godzinnej zabawy z dynamicznym sculpceniem w blenderze: Zdaje sobie sprawe iż sama forma jeszcze pozostawia wiele do życzenia nie mowiąc juz o ledwo rozpoczętym detalu, jednakże jesli macie jakies uwagi to bede wdzięczny, moze ktos zauwazy błedy których ja akurat nie dostrzegam. Pozdrawiam
  13. ZBrush 4R6 - WIN (Single User Digital Download) Commercial Cena 1800 zł netto - wystawiam f-vat na aplikacje. [email protected]
  14. Cześć ! Pracowałem ostatnio nad taką rzeźbą. To mój pierwszy projekt w ZBrushu na który poświęciłem więcej... sporo więcej niż 15min. Mam nadzieję, że wam się spodoba ;). W planach retopologia, rig i animacja ruchu. Jak by kogoś ciekawiło, to całość ma 85mln poly XD link do galerii https://imgur.com/a/45OAm Zbrush + Blender (GoB)
  15. Witam wszystkich, zakładam teczkę i rzucam sobie wyzwanie codziennych speed sculptów. Na dobry początek lecę z głowami, chwilę już ćwiczę więc na wstępie wrzucam to, co wydaje mi się, że nadaje się do oglądania:D Potrzebna motywacja więc liczę na komenty i krytykę!
  16. Hej, Moja pierwsza teczka na maksie :D przeznaczona dla ludzi o mocnych nerwach. Rzeźbienie mikserem, czyli moje zmagania z 3D. Postaram się sukcesywnie prezentować to co udało mi się zrobić w Blenderze.
  17. Siemanko wszystkim, jako że jest to mój pierwszy post na forum, od razu witam wszystkich forumowiczów :) Będę tu wrzucał co jakiś czas i mam nadzieję że będzie tylko lepiej :D Poniżej same kilkugodzinne speedy, max 3h, główka i ten ziomek do pasa to godzinne bazgroły :D
  18. Creator

    SculptGL

    Taka zabaweczka: http://stephaneginier.com/sculptgl/
  19. W ramach ogarnięcia Blendera powstała koncepcja obrazka: głowa boksera B/W z czerwoną opaską. Zdaje sobie sprawę że jest dużo niedociągnięć, które mniej lub bardziej rażą ale kiedyś trzeba skończyć. Przy następnym modelu mam nadzieje że każdy element będzie lepszy. Sculpt, Model, Texture, Hair and Render(BI) made in Blender 2.64. Komentarze mile widziane. ;)
  20. Witojcie! Tym razem w ramach ćwiczeń zbrushnych postanowiłem stworzyć taką oto cyberpunkową poczwarę. Model+textury+render - Zbrush, compositing - PS. pozdrawiam http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2012/145/b/c/headache_by_palmiarz-d512k4p.jpg
  21. Witam wszystkich na Max3d.pl.W grafice 3d siedzę od niecałego roku. Równolegle przyuczam się z Maxa oraz Zbrusha (niestety na razie bez tabletu ;/). Tymczasem wrzucam mój treningowy model twarzy postaci. Sculpting, texturing i rendering-Zbrush, postpro-Photoshop. Dodam jeszcze, że zdaję sobie sprawę z pewnych ułomności, ale nie będę na razie nic sugerował. Czekam na opinie.:)
  22. Witam, postanowiłem sobie załozyć teczke do nauki rzeźbienia, jako że nie stać mnie na zbrusha na razie będę działał w sculptrisie, wszelkie uwagi i porady mile widziane, na razie wrzucę to co do tej pory udało mi sie zdziałać w sculptrisie w ramach zapoznania, interesuje mnie tez to w jaki sposób najlepiej przygotowac model do eksportu do innego programu np. 3dsmax, blender, i odpowiednie przygotowanie go pod rigowanie jakieś żelazne zasady których powinno się przestrzegać 1 2 3 sculptris poniekąd digital painting ;] chętnie wysłucham jakichś porad :)
  23. Lukanus Khatake Slowiak Marvin Gryzon
  24. Cześć Mam problem Na Tutku jest pokazane jak koleś za pomocą Sculpt Geometry Tool zniekształca krawędzie "Cube" (Link niżej). Próbuję zrobić to samo ale nie działa mi "Sculpt Geometry Tool "(klikam na krawędź i nic się nie dzieje) Wie ktoś może z jakich powodów to się dzieje ? może trzeba coś ustawić w opcjach . Z Góry thx za odpowiedź Pozdrawiam http://zapodaj.net/84714217.jpg.html
  25. Witam forumowicze, ostatnio zacząłem nieco rzeźbić w mudboxie i pomyślałem że pokażę tutaj conieco i może uda mi się otrzymać nieco konstruktywnej krytyki. Na pierwszy rzut idzie troll, nie planuję na razie poprawiać w nim niczego ponieważ i tak już lapek siada na tym projekcie, czas rzeźbienia +/- 8h i jakies 4 zabaw z teksturami. Komentarze mile widziane :) Oscar
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności