Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'początek' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 4 wyniki

  1. Witam wszystkich i chyle czolka mistrzom i wicemistrzam maxa... Wiecm mam pytanko od jakiej ksiazki zaczac nauke 3d studio maxa ostanio probowlame heh po uprzednim przegladnieciu maxa cos zrobic jakis tutorial a to sie lapalem za glowe to za samochcod heheheh no i wsyzslo z tego tyle ze w ostatecznosci mialem chcec rozwalenia czegos z nerwow :) no ale powaga jaka ksiazka bedzie dobra cos z pozycji heliona mozecie mi polecic ? 3d studio max 4 biblia warta ta ksiazka jest swojej ceny???? no i gdzies po jakim czasie mozna sie zabrac za modelowanie przykladowo czlwieka samochodu i innych roznych rzecz :P dzieki i pozdrowionka dla wszysktich .
  2. Witam:) Postanowiłem, że zacznę naukę Zbrusha Dlatego też zakładam tą teczkę, ponieważ liczę, że uzyskam pomoc od bardziej doświadczonych użytkowników tego forum:) Mam nadzieję, że w przyszłości zaprezentuje tu dużo lepsze prace:) Tak więc zacznę od mojej pierwszej próby stworzenia ludzkiej czaszki, używałem wielu materiałów pomocniczych, co nie znaczy że model jest idealny. Dlatego też mam nadzieję, że pokażecie mi jakie błędy popełniłem, a ja postaram się to w przyszłości poprawić:) Chciałbym zadać od razu kilka pytań: 1. Jak wrzucać zdjęcia, żeby było je od razu widać w wątku, a nie trzeba było klikać w miniaturki? 2. Mimo że intensywność pędzla w zbrushu mam na poziomie 5-10 to efekt jest taki, że nakładam bardzo duże ilości materiału(clay buildup) oglądając ludzi na youtube, widziałem jak intensywność mieli na poziomie 20 a nakładali dużo mniejsze ilości materiału. Dodam, używam tabletu z biedronki:D ale siostry wacom dawał podobne wyniki. Nacisk pióra na tablet nie daje prawie żadnej różnicy. Pozdrawiam:)
  3. Witam, nazywam się Karol i mam 16 lat(za pare miech 17), ale do rzeczy.Zawsze interesowała mnie grafika i gry komputerowe. Mam więc parę pytań do was profesjonalni graficy: 1.Mam 16 lat i przebywałem na sporo forach jednak każde było jedynie o 2d i liznąłem każdą z dziedzin i uznałem, że to nie dla mnie, jednak czy nie jest już za późno by zacząć działać w 3d ? 2.Chciałbym w przyszłości zostać grafikiem w firmie tworzącej gry komputerowej. Jak mam zacząć jakieś porady? 3.Z jakiego oprogramowania korzystać (nie miałem z żadnym większej styczności) 4.Jakieś tutoriale dla początkujących i wsparcie było by mile widziane :P 5.Jakie polecacie studia związane z 3d? (Warszawa, Białystok)
  4. First post, więc witam z góry i dołu. Rysowałem bardzo dawno, chcę do tego wrócić. Zero teorii, mało praktyki. Dopiero się zabieram. ( skopana perspektywa i ogół, ale walczę )
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności