Skocz do zawartości

Jaki dobry kurs 3ds max ?


robenz

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym poznać program 3ds max, jednak podstawy już mam. Interesuje mnie zwłaszcza praca nad obiektami typu projekty wnętrza, pokoi, budynków.

 

Jako, że mam taki przywilej, że mój pracodawca chce sfinansować mi moją naukę stoję przed wyborem źródła. Kwota nie jest duża bo 120 zł.

 

Czy ktoś może mi polecić jakiś dobry kurs lub książkę ?

 

Do tej pory znalazłem takie pozycje, może ktoś zna:

 

po angielsku - https://www.udemy.com/3d-visualization-for-beginners/

 

po polsku - http://edugrafia.pl/kursy/kursy-grafiki-3d/

 

muszę coś wybrać do końca tego miesiąca.

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Być może się mylę, ale projekt wnętrza to nie projekt samochodu wysokiej jakości i chyba do tego są potrzebne znacznie wyższe umiejętności/tutoriale/kurs/ktoś kto siądzie koło ciebi i poprowadzi. Piszesz że podstawy masz to jakie masz te podstawy? Modelowanie? Texturowanie? Rendering?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem potrafię tworzyć proste projekty. Stworzyłem ostatnio kompletny render samolotu oraz samochodu. Jednak za wnętrze nigdy się nie brałem. Stąd pytanie o kurs.

 

Na tą chwilę zdecydowałem, że za swoje pieniądze wykupię dostęp do digitaltutors, natomiast te 120 zł zainwestuję w kursy na edugrafia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli poczekasz z 2 tygodnie - będę wydawał płytę z kursem. Nie będzie to stricte tłumaczenie który przycisk za co odpowiada - mam nagrany cały proces tworzenia wizualizacji z załącznika, i krok po kroku opowiadam co i jak. Prowadzę własną działalność, wystawienie faktury to nie będzie problem. Cena +- 250 zł.

 

w_a0000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności