Skocz do zawartości

Małe piwo


tomasztytus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

To mój pierwszy post w tym dziale, wcześniej nie miałem odwagi :) Natrafiłem ostatnio na forum na temat piwa, pomyślałem, że na początek to będzie dobry krok, ze względu na prosty model i sporo materiałów w internecie na ten temat. Prezentuję to co do tej pory udało mi się zrobić przy pomocy Maxa i Vray, czyli proste studio z jedną HDR'ką i planem za butelką. Nie mam doświadczenia dlatego chętnie przyjmę słowa krytyki. Wiem, które elementy poprawić, ale chciałem na razie pokazać zarys projektu i poradzić się bardziej doświadczonych. Nazwa i etykieta były wymyślone na szybko, nie chciałem, żeby butelka była "goła". Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Materiał butelki powinien być bardziej odblaskowy, spróbuj popracować tez nad oświetleniem żeby było kilka odbić na butelce a nie jedno na środku wtedy te odblaski będą bardziej efektowne.

Myślę, że krople wody które są na butelce powinny być nieco mniejsze i w większej ilość, też fajnym efektem były by ściekające krople ale tutaj to jest więcej zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności