Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Teczka V2: Veezen

Member
    Awatar Piro
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Jestem fanem telewizora :-) super drewienko wyszło!
    For every complex problem there is an answer that is clear, simple, and wrong.

Member
    Awatar Veezen
    Podziękowania

Domyślnie

Dawno mnie tu nie było :) Wrzucam więc swoją prywatną pracę którą jakiś czas temu skończyłem :)
    Więcej na artstation.

× tak 2 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!

Member
    Awatar Piro
    Podziękowania

Domyślnie

O kurcze, jest moc. Bardzo mi się podoba. Może wnętrze by troszkę stonował inaczej, bo strasznie monotonnie-zielonkawo jest, ale generalnie na turbo - propsie :-)
    For every complex problem there is an answer that is clear, simple, and wrong.
    Podziękowania Veezen podziękował

Member
    Awatar Graft
    Podziękowania

Domyślnie

Dla mnie rewelacja. Długo takie prywatne modele dłubiesz ? Tekstury to substance ?
    www.artstation.com/artist/graft

Member
    Awatar Veezen
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Graft Zobacz posta
    Dla mnie rewelacja. Długo takie prywatne modele dłubiesz ? Tekstury to substance ?
    To zależy od modelu oczywiście. W tym przypadku starałem się odwzorować go jak najlepiej potrafie. Przeszukałem cały internet w celu znaleizenia odpowiednich referencji, przejrzałem pare filmów na YT w których pokazywany był proces renowacji. Trudno ocenić ile łącznie przy nim pracowałem, ale wiem tyle że zacząłem w listopadzie a skończyłem pod koniec stycznia - w grudniu wiadomo, świeta, więc nie miałem zbyt dużo czasu aby przy nim się pobawić. Jest jedna rzecz którą mogłem wykonać troszeczkę lepiej, a mam tu na mysli proporcje grida na przodzie samochodu, lekcja na przyszłość po prostu.

Tak, w tym przypadku Substance Painter. Chciałem go znowu przetestować, bo zwykle robiłem w Quixel Suite, którego notabene nadal lubię.
    Podziękowania Graft podziękował

Member

Podziękowania

Domyślnie

Super prace. Jak się sprawuje portfolio od Artstation? Warto wykupić abonament?
    Portfolio
    https://www.behance.net/rafalurbanski

Member
    Awatar Veezen
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez brain Zobacz posta
    Super prace. Jak się sprawuje portfolio od Artstation? Warto wykupić abonament?
    Dzięki! :) Nie korzystam z subskrypcji na Artstation, ale może kiedyś się przekonam. To co mam na swoje domenie zmajstrowałem sam w wolnym czasie, troche HTML, troche CSS i to mi całkowicie wystarcza.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Na początku napiszę, że nie jestem ekspertem jeśli chodzi o tworzenie modeli do gier. Nadal się uczę. Model świetny, ale... po raz kolejny widzę to samo. Czemu te napisy są takie "ładne" na tym Jeepie? Skoro całe auto jest zakurzone i doświadczyło "terenu" to czemu napisy są w stanbie nienaruszonym? Biją świeżością po oczach.

W czym rendery robiłeś?

Member
    Awatar Veezen
    Podziękowania

Domyślnie

Czemu te napisy są takie "ładne" na tym Jeepie?
    Powód był dosyc prosty, nie chciałem zaburzać odbioru modelu, czasami trzeba pójść na kompromis. Owszem, napisy mozna by było troche pobrudzić ale testy, które wykonywałem nie przekonywały mnie do końca więc zostawiłem tak jak jest.

Marmoset Toolbag 2

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Rewelka wyglada! Plus jeden z moich ulubionych samochodow :D
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów