Skocz do zawartości

Overview of Pixar in a Box


jefim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Khan academy to spisek który ma Cię doprowadzić do depresji bo jest tyle darmowej wiedzy którą mógłbyś posiąść ale wolisz zdjęcia kotów...

 

Ale wykład fajny - w sam raz żeby zaciekawić młodzież

 

PS. Maya!!! Widziałem Maya :) In your face 3ds Max fanboys ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blender fanboy, powiedzial co wiedzial :D. Poza tym koty maja tyle wbic co teledyski kanye west !!

 

Khan academy to spisek który ma Cię doprowadzić do depresji bo jest tyle darmowej wiedzy którą mógłbyś posiąść ale wolisz zdjęcia kotów...

 

Ale wykład fajny - w sam raz żeby zaciekawić młodzież

 

PS. Maya!!! Widziałem Maya :) In your face 3ds Max fanboys ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staraja sie jak moga pazerne kolki... ale zorientowali sie za pozno ze im ludzie odplyneli. Beda teraz na sile zakladac szkoly, szkolenia etc ale niestety talentow im nie przybedzie w ten sposob. Najpierw wyrzucali ludzi jak leci co 6 miesiecy a teraz placza.. placza bo slupki przestaly rosnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jeśli, to co z tego? każdy radzi sobie jak może. jeśli ciśniemy ich za chwytanie się brzytwy, bo ich plan rozwojowy był zbyt agresywny, to na ich miejscu śmialibyśmy się z nas, bo nie mamy w tej chwili potęgi finansowej będąc w przeszłości noworodkami. nie rozumiem, dlaczego tak łatwo każdy ocenia i kategoryzuje cudze poczynania - czy to jednostki czy międzykontynentalnego konsorcjum - a tak trudno mu ujrzeć własne potknięcia. nie pytam, bo mam coś do Was. pytam, bo sam mam z tym problem. :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności