Skocz do zawartości

Postapokaliptyczne miasto


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od kilku lat chodzi mi po glowie stworzenie krotkiej postapokaliptycznej animacji inspirowanej obrazami Beksinskiego i filmem Koyaanisqatsi. Dlugo myslalem i czekalem na rozwoj techniki ktora sprawi ze moj plan stanie sie realny az w koncu po kilku latach prob udalo mi sie osiagnac w miare szybki do modelowania i zdolny do wyrenderowania aniamcji sposob. Na razie skupiam sie na stilach aby podszlifowac technike, kompozycje i postprodukcje. Wszytko co warte uwagi bede wrzcal do tego watku. Czekam na opinie i komentarza bo wartosciowe moge tylko tutaj otrzymac. Pozdrawiam

post_01.jpg

Untitled-4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Całkiem nieźle. Też mi kiedyś chodziło po głowie coś podobnego.

A tak z ciekawości - ivy generatorem z wyłączeniem liści nie udałoby się osiągnąć jakiś podobnych rezultatów?

Dawno z tego nie korzystałem, ale tak patrząc na to przypomniało mi się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze skojarzenia to oczywiście Katedra.

Wygląda ekstra. Jestem ciekaw jak będą wyglądać postacie (o ile będą).

Na pierwszym screenie masz jakiegoś orła ale on wygląda normalnie. Fajnie jakbyś wszystko pociągnął w tym stylu.

beksinski.jpg

Wytrwałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem i widzę tu udział skryptu który korzysta z fragmentowania Voronoi 3D. Tylko ze Ty nie potrzebujesz tych bryl a krawędzi które wyciągasz z modelu juz po "pocięciu" przez algorytm Voronoi 3d. Zgadlem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak :) tak :) tak :)

 

Więc gratuluję kreatywności, bardzo lubię właśnie takie wątki gdzie ludzkość używa czegoś w jakiś sposób, a potem pojawia się jedna osoba i zaczyna używać tego inaczej :) Krótko - jestem z Ciebie dumny. powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze. Chcialbym zrobic w koncu cos nowego - wlasnego. Znudzilo mi sie juz tworzenie CG tylko po to aby wymodelowac cos na poddstawie obrazka i pozniej z 99.9% dokladnoscia wyrenderowac, a i tak nie zostanie to docenione.Poprzeczka w swiecie CG jest postawiona bardzo wysoko

Historia toczy sie w ruinach miasta w ktorym zycie zostalo zatrzymane w ulamku sekundy przez niespotykana dotad na Ziemi sile. Cos w rodzaju Pompeji XXI wieku. Gdzie cale miasto wraz z ludzmi zamienilo sie w kamien i tak przetrwalo przez wieki. W planie byl "spacer kamera" po takim miescie, ale byc moze wproawdze bohatera - karlowata postac ludzka (rok 2572) ktora odkrywa to miesce. Jak na razie caly czas testuje, sprawdzam, szukam szybkich i efektownych rozwiazan. Gdyby jakis Character Artist mial juz dosyc modelowania kolejnego Hulka, albo Deadpoola moze chcialby wymyslic w/w postac? WIP - "Zarosniety" czlowiek

 

Untitled-3b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności