Skocz do zawartości

Interior: Slaska Kitchen


MichalJaroszewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Chciałbym zamieścić tutaj moją pierwszą pracę, wnętrze kuchni zlokalizowanej na poddaszu adaptowanej kamienicy w Szczecinie, co było tematem jednego z przedmiotów w poprzednim semestrze. Tak naprawdę w projekcie adaptacji chodziło o stronę techniczną, zaproponowanie nowej konstrukcji więźby itp. a nie o sam projekt wnętrza, więc przyznaję, że pod względem designu kuchnia niczym się nie wyróżnia, no ale postanowiłem ją ukończyć tak by móc w końcu coś zaprezentować światu ;)

 

Całość renderowana w Coronie, obróbka głównie Photoshop, praca zawiera trochę stuffu od Tomka Michalskiego, bbb3viz oraz Everów.

 

https://www.behance.net/gallery/34149465/SLASKA-KITCHEN-(CORONA)

 

nev6mLs.png

 

wlngo0z.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O widzisz a ja zawsze mam problem z ząbkowaniem. Dzięki. Co do mgły to była to moja największa bolączka, chciałem uzyskać taki trochę hmm Instagramowy look, ale miałem problem z odpowiednim zbalansowaniem efektu, gdyż na każdym ekranie w domu na jakim to sprawdzałem obraz wyglądał inaczej. Na 3 laptopach w domu rzeczywiście rendery wydają się sprane, natomiast jak wydrukowałem te wizki kontrast był znacznie lepszy, a kolory żywsze. To samo się działo na moim LG G3. Uznałem, że matryce w laptopach są bardzo słabe i przygotowałem rendery tak, żeby wyglądały ok na lepszych ekranach. Ale ponieważ już kilka osób zgłosiło mi ten sam problem, zastanawiam się czy coś nie pomieszałem z ustawieniami wydruku. Tak czy inaczej sprawdzę to jeszcze, dzięki za opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Kran jest czarny, bo nie ma przydzielonego materiału, to MultiSub Object i najzwyczajniej w świecie zapomniałem nałożyć dla tych poligonów z odpowiednim ID materiału, nałożyłem metal, a o tym wężyku zapomniałem, w zasadzie to wcześniej nie zwróciłem na to większej uwagi. Moje niedopatrzenie.

 

Oświetlenie nic nadzwyczajnego, mapa HDRI + Color correction.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemone, dzięki, chociaż w moim przypadku ciężko w zasadzie stwierdzić na jakim etapie "kariery" jestem. Jest to pierwsza moja "profesjonalna" wizualizacja, do której się przyłożyłem, ale przed nią wykonałem jeszcze kilka renderów na potrzeby projektów uczelnianych, gdzie robiłem je trochę na szybko, aby tylko były. Więc formalnie rzecz ujmując nie jest to moja pierwsza produkcja na Coronie w ogóle, ale pierwsza w całości ukończona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności