Skocz do zawartości

i to


Broda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Po pierwsze wrzucaj prace do jednego wątku... czyli np. wszystkie tutaj, tak jak każdy zresztą. Po co tworzyć nowe?

 

Co do postaci to tak jakby ktoś inny malował ciało, a ktoś inny dodatki.

Kobieta jest za niska, przesadziłeś też z balonami wielkości głowy i bardzo źle wyglądają włosy.

 

Podsumowując to ogarnij podstawy. Rób najprostsze ćwiczenia z walorem, bryłą, światłem i kompozycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze..z watkami ok..

Po drugie -lubię niskie kobiety z dużymi balonami.a włosy...mi tam pasują:D...walorkami sie nie bawiłem - wrzucone na pałę ...co do proporcji jeszcze;;;;jakby poszukać to twoje proporcje w pracach też nie świeca przykładem:D....za małe dłonie w stosunku do proporcji ciała..no i gubisz się czasami w samym świetle bo Ci mdło wychodzi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze..z watkami ok..

Po drugie -lubię niskie kobiety z dużymi balonami.a włosy...mi tam pasują:D...walorkami sie nie bawiłem - wrzucone na pałę ...co do proporcji jeszcze;;;;jakby poszukać to twoje proporcje w pracach też nie świeca przykładem:D....za małe dłonie w stosunku do proporcji ciała..no i gubisz się czasami w samym świetle bo Ci mdło wychodzi:D

 

Wydaje mi, ze skoro wrzucasz prace na forum to przyjmujesz krytyke w stylu "Dzieki, popracuje nad tym", a nie "Ty tez masz zle u siebie".

 

Ogolnie wyglada spoko, ale byloby lepiej gdyby proporcje oraz wlosy byly poprawniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklejka to tez jest ładna:D...no dobra ...nie powiedziałem że nie przyjmuje krytyki_nigdzie tam tego nie napisałem - - dlaczego mam coś robić po cichu - konskruktywna krytyka idąca w dwu kierunkach jest jak najbardziej własciwa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze napisałem swój komentarz nie dlatego żeby cię zaatakować, a po to, iż widziałem Twoje puste działy i chciałem pomóc wytykając dla mnie widoczne błędy. Bo chyba po to każdy wrzuca tutaj swoje prace, nie dla lajków i komentarzy typu "fajne"... ale dla jak największej krytyki i chęci samodoskonalenia, często samemu w swoich pracach nie widać błędów, a osoba z zewnątrz widząc je pierwszy raz wyłapuje wszystko bardzo szybko. Ja jestem szczęśliwy jeśli ktoś mi poleci co poprawić i nad czym popracować i ogólnie przeanalizuje dzieło i wytknie niedoskonałości. Więc jeśli chcesz wpadnij do mojej teczki i napisz co myślisz.

 

Dlatego dziwi mnie Twoje podejście. Napisałem, że włosy wyglądają źle to otrzymałem odpowiedź typu: mi się podobają, ty rysujesz ręce w złych proporcjach :P Sayja napisał, że wygląda jak sklejka, na co ty: mi się sklejka podoba. W takim razie po co je tutaj pokazujesz. Zrozum, że ludzie chcą Ci pomóc i nie strzelaj fochów. Po prostu zrazisz do siebie innych i już całkiem nikt nie będzie chciał tu wpadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpuść człowieka a zaczyna się niezły ambaras-jaki to jest prosty mechanizm działania i zachowania .....ludziska wiem że praca dupna jest ot i tyle w temacie -byłem ciekawy reakcji forumowiczów....:D......pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności