Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Teczka - gigant84

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    I kolejne zdjęcie
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	11.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	225.3 KB
ID:	103821  

Member

Podziękowania

Domyślnie

Projekt który stworzyłem jakiś czas temu, ale dopiero teraz wrzucam. Nóż stworzyłem na podstawie projektu Axela Torvenius'a. Więcej zdjęć [również w lepszej jakości] na artstation.

https://www.artstation.com/artwork/OZbLb
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	251.6 KB
ID:	104136   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	378.8 KB
ID:	104135  

Member
    Awatar Piro
    Podziękowania

Domyślnie

Detal na rękojeści w ogóle nie ma głębi, wygląda jakby był tylko na basecolor / albedo namalowany, bez podstawy w normalmapie. Co jest napisane na grzbiecie ostrza? przez chwile myślałem że to błędy w bejku, a tam napis jakichś jest.
    For every complex problem there is an answer that is clear, simple, and wrong.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cześć! Starałem się dodać mocniejszy bump/high [w SP] jeśli chodzi o rękojeść, ale wtedy była zbyt szorstka. Może rzeczywiście przesadziłem min. z dolną wartością? Jaki tam jest napis? Zajrzyj na AS :) Na przedostatnim zdjęciu, po powiększeniu widać go dokładnie. Sprawdzałem ustawienie kamery a'la FPS wyglądał prawidło. Nie odciągał wzroku, nie "narzucał się", ale ładnie się komponował z całością obiektu.

Member
    Awatar Piro
    Podziękowania

Domyślnie

Patrzyłem własnie na as. Na maxie masz manie dodawania obrazków jak thumbnaile z explorera - jest 2017, miejsce na dyskach tanie ;-)
    Serio nie chce się czepiać o taka pierdołę, ale jeśli muszę powiększyć obrazek do 300% żeby przeczytać http://i.imgur.com/6SqMTa0.png to jest coś bardzo źle - szczególnie że bez powiększania w zewnętrznej aplikacji bylem przekonany ze to powinno być czytane bokiem, i wychodziło mi 22PP pss. Pamiętaj, to ze ty wiesz co gdzieś jest napisane, wpływa na fakt czytelności - i tak, znam Niemiecki ;-)

O wiele lepiej by się prezentowało po prostu na ostrzu, jak wszyscy - mam chyba z 60 noży w domu (nie kuchennych), i żaden nie ma nic napisanego na grzbiecie klingi.
    Wracając do bardziej ważnych elementów - rękojeść popraw, bo na koncepcie była gładka, i wyglądała ok, a tutaj ten pattern trochę slapnięty jest na siłę, chyba bez wsparcia high poly go zrobiłeś. popraw na coś bardziej przyjemnego oczom, albo wywal całkowicie najlepiej.
    For every complex problem there is an answer that is clear, simple, and wrong.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ja po powiększeniu przedostatniego zdjęcia na AS widzę napis idealnie :) Umieściłem go na klindze, bo nikt wcześniej tego nie robił. Pamiętaj, że seria Wolfenstein rządzi się trochę swoimi prawami. Mechaniczne psy, przekombinowane giwery itd. Uważam, że napis i miejsce wpisują się w ten klimat. Poza tym projektów z napisem na boku noża masz multum. Chciałem odejść od tego schematu. Mimo wszystko szanuję Twoje zdanie. Doceniam każdą wskazówkę.
    Tak na koncepcie rękojeść była gładka. Mam przygotowany również taki projekt. Pokrywa ją czarna, gładka skóra. Wzór jest bez wparcia hp. Jest to materiał z SP. Napis zostawię - projekt ten zrobiłem dla siebie. Czysty fun. Tak jak pisałem wcześniej, przy widoku FPS widać go idealnie. Ciężko mi ocenić jakby zachowywał się w ruchu. Nie mam aż tak dużego doświadczenia. Możliwe, że byłby wtedy to zbyteczny dodatek wprowadzający chaos. Wtedy wiadomo... leci w pierwszej kolejności. Postaram się na dniach wrzucić drugą wersję noża.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234

Uprawnienia umieszczania postów