× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Mateusz Kaźmierczak

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Z głową to standard niemalże, wstyd się przyznać :/

Fajny masz styl, naprawdę czuć tę formę i trójwymiar na wielu z nich.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Dziena Sebastian :D Czas na tygodniową wrzutę
    Na pierwszy ogień ta nieco mniej spieprzona martwa

Trochę zabawy nowymi markerami

Akty

Portrety

Member
    Awatar SlawomirWolicki
    Podziękowania

Domyślnie

Zwierzaki i portrety całkiem fajne, nie żebym się znał ale przychylam się do opinie, że jak człowiek uczy się podstaw to narzędzie (cyf czy analogowe) ma trzeciorzędne znaczenie. Tylko wiadomo warto sobie zdefiniować co to są podstawy - bo mam tu na myśli podstawy w stylu anatomia, perspektywa itd.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ale mnie dawno nie było ;D Dzięki SławmoirWolicki, na razie skupiam się na świetle, anatomii i walorze. Powoli ale do przodu jakoś idzie... chyba ^^ Trochę ostatnich ołówków.
    Szkice, anatomia i pochodne

Portreciki, master study ołówków/węgla Sargenta

I trochę portretów z fotografii, poza ostatnią która jest nareszcie z natury

ps Może jakimś cudem ktoś nie zauważył i się komuś przyda, 2 lipca odbędzie się dzień otwarty w WIT a w związku z tym rysowanie na żywo z modela i inne atrakcję <3 Podobne zabawy mnie ominęły, kiedy była podobna akcja podczas nocy muzeów więc tym razem muszę nadrobić i spróbować ^^ Ktoś jeszcze się wybiera? http://www.wit.edu.pl/dzienotwarty/
    Ostatnio edytowane przez Kazikowy ; 20-06-16 o 19:55

Member

Podziękowania

Domyślnie

Potrzebuje waszej pomocy ^^ niedługo będę miał ułatwiony dostęp do książek zza wielkiego morza, więc chciałem się zaopatrzyć w kilka wartościowych egzemplarzy. Jakoś wolę mieć papier w dłoni niż męczyć oczy przed kompem. Prawie na pewno zdecyduje się na color and Light: A Guide for the Realist Painter <chyba, że ktoś doradzi coś lepszego ;p>ale chciałbym jeszcze coś co pomogłoby mi z walorem. Może ktoś coś kojarzy? Nie wiem czy ktoś z watts atelie wydał coś w papierze ale jakbyście coś kojarzyli to dajcie znać :D
    żeby nie było pusto to dwa rysunki, martwa i model

Member
    Awatar Chasdiel
    Podziękowania

Domyślnie

Wprawdzie nie znam się jakoś tak strasznie na rysowaniu (dopiero się wdrażam do miesiąca właściwie) to polecałbym CI Scotta Robertsona How to render https://designstudiopress.com/product/how-to-render/ . Wprawdzie na razie męczę jego drugą książkę "How to draw", ale z tego co zdążyłem pobieżnie przejrzeć i poznać wartość drugiej książki to zdecydowanie polecam. Człowiek-maszyna z renderem w oczach, a poza tym niezwykle skrupulatny nauczyciel :)
    Rysuję lepszy świat.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Szkice z wczorajszych dni otwartych WITu, świetna sprawa :D
    Za wszystkie błędy anatomiczne serdecznie żałuje...

Member
    Awatar badassky
    Podziękowania

Domyślnie

O, fajne szkice ;)

Musieliśmy siedzieć w tej samej sali :D Malowałeś może na jednym z komputerów? Wiesz czy jest jeszcze możliwość zobaczenia prac tam powstałych?

Member

Podziękowania

Domyślnie

Hmmm nie, zostałem przy swoim szkicowniku. Nie czułem się jeszcze zbyt pewnie na tablecie. Prawie na pewno, wszystko było zapisywane. Wstawili ledwie kilka zdjęć na strone, więc zgaduje, że jeszcze ogarniają te wszystkie pracę, zdjęcia i filmiki. Pewnie sporo tego mają bo odniosłem wrażenie że od cholery ich ludzi miało aparaty. Jeśli zależy Ci na swojej pracy to musisz się pewnie do nich odezwać.

Member

Podziękowania

Domyślnie

I'm baaack :D
    Wstawiam martwe z ostatnich pięciu dni bo nie mam pojęcia czy idę w dobrym kierunku xc. Robię sobie challenge na robienie jednej martwej dziennie przez wakacje. W kolejności tworzenia od lewej do prawej, dwie ostatnie z próbą zastosowania sfumato

Pierwszy z natury, reszta zdjęcia
    edit/ <to uczucie gdy po wstawieniu posta orientujesz się że ostatnia postać ma za krótkie łydki ;__;>

Jedyne portrety które "jakoś" wyglądają

Bazgroły, które nie powinny znaleźć się w internecie pewnie. Mam nadzieje że w przyszłości z nich skorzystam jeszcze

I jeszcze dwie pracki, pierwsza to wstępny projekt ilustracji ale nie mam pewności czy to pociągnę.
    Ostatnio edytowane przez Kazikowy ; 19-07-16 o 13:28

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów