Skocz do zawartości

Jak uratować mamę - nowy zwiastun


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kurde myslalem ze to na poprzedni dzien dziecka ma byc. No nic powodzenia zycze, oby sie dzieciakom udalo. Nie wyobrazam sobie siedzenia w jadnym projekcie tyle czasu, to musi byc niesamowicie uzdrawiajace uczucie wiedziec, ze juz zostal zakonczony i mozna isc dalej.

 

3D jak najbardziej daje rade na tych fragmentach. Poprzeczka dla filmow jest ustawiona tak nisko, że nawet bardzo pozytywnie sie wybija plastyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mam problem z tym filmem.

Chciałbym bardzo chwalić, ale.. animacja to słabiutka. Wszystko płynie, brak przytrzymań. Takiego pazura. Strasznie przypomina mi to tanie bajki z lat 90-tych. Nawet lipcync nie siedzi :-/

Mam problem, bo bardzo chciałbym żeby to odniosło sukces, ale jakoś go nie widzę.

3D - spoko, fajnie wygląda.

 

Kolejny raz gratulacje dla całej ekipy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda że VM długo miało pojęcie o 3D, ale jeśli chodzi o 2D to trochę od tyłu się za to zabierają, z postaciami 2D rzeczywiście jest tragedia. Nie powiedziałbym, że ujdzie. Ich cieniowanie i cała reszta są mało czytelne i pozbawione charakteru, stylu który można znaleźć w chociażby przeciętnej animowanej bajce 2D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje ukonczenia !! ale dlaczego ten trailer taki dłuuuuugi ? mam wrazenie ze obejrzałem pół filmu --- no chyba ze akurat mam rozciągniete postrzeganie czasoprzestrzeni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer jest tragiczny. Złe tempo, brak czytelności, nie wiadomo w ogóle o co chodzi. Oby film był lepszy niż trailer. 3D całkiem spoko, 2D tak jak napisali przedmówcy. Cieszy, że wychodzi taki projekt w Polsce. Niepokoi mnie niska oglądalność tego trailera oraz medialna cisza. Obawiam się, że projekt może uciec uwadze publiczności, a szkoda bo widać kosztowało to sporo pracy i pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz 6-letniej córki: a dlaczego tło jest takie fajne a postacie takie niefajne?...

Niestety zgadzam się z tym. I nie chodzi nawet o to, że łączenie postaci 2D z tłem 3D to zły pomysł - są animacje, gdzie to się sprawdziło. Tymczasem tutaj to są dwa odrębne światy w całkiem innym stylu. Tak, jakby zrobiły to niezależnie dwa studia i potem ktoś na siłę spróbował wszystko połączyć w compositingu..

 

Mimo wszystko trzymam kciuki za film i mam nadzieję, że przetrze szlak kolejnym polskim animacjom.

I gratuluje ukończenia projektu, samo to jest już dużą niespodzianką i sukcesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy dystrybutor zadbal o odpowiednia promocje filmu. Skad przypadkowy Janek ma wiedziec ze jest cos takiego jezeli w tv nie ma zadnych zajawek, na ulicach zadnych billboardow, nie wspominajac o najwazniejszym, czyli internecie. Jezeli dystrybutor olal kwestie promocji, to moze byc slabo z frekfencja. Malo ktore dziecko bedzie wiedzialo, ze jest taki film.

Edytowane przez Traitor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie niezależnie od tego czy film okaże się dobry czy nie, dystrybutor powinien go promować jak się tylko da. Jak wszyscy wiemy cała masa kiepskich filmów z USA uzbierała nie najgorszą frekwencję tylko dzięki promocji. Jeżeli dystrybutor olewa promocję filmu i jedyne co robi to informuje na swojej stronie o takiej pozycji wydawniczej to oczywiste jest to, że nikt do kin nie pójdzie.

Edytowane przez smiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystrybutor nic się nie postarał. Oprócz paru propagandowych artykułów w necie nic się nie pojawiło. Na dzień dziecka plakat Angry Birds od razu zawisł jak tylko zwiastuny w tv zaczęły lecieć a tej polskiej bajeczki w ogóle zero.

W radio, tv nic.

 

Bycie nie głównej max3d przez tyle czasu też raczej nie pomoże.

 

Z dobrą reklamą dzieciaki by się znalazły. Rodzicie i tak się nie znają więc przy dobrym marketingu wzięli by pociechy na ten film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej dystrybutor film promowal rok temu, nawet do teledysku zebral sporo ludzi, chyba produkcja dala ciala i promocja byla olana. To przeciez kupa forsy, wiec cos poszlo nie tak. Zostaja licencje telewizyjne do iranu i nikaragui.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile sie nie myle to tworcy sami zadbali o teledysk. Ale to Daniel lub Marcin musieli by potwierdzic czy na 100% tak bylo. Mnie dziwi brak rozbuchanej promocji. Taka napewno by sprowadzila tlumy ludzi do kin, zwlaszcza w dzien dziecka. Szkoda, ale trzymam mimo to kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem. Trzymam kciuki, produkcja mi się podoba i wydaje mi się, że całość będzie dużo lepsza niż trailer. Dzień Dziecka, premiera - powinno być faktycznie o tym... cokolwiek.

 

Portale nie powinny mieć problemu z artykułami na temat takich produkcji bo przecież to jest coś czego u nas nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej dystrybutor film promowal rok temu, nawet do teledysku zebral sporo ludzi, chyba produkcja dala ciala i promocja byla olana. To przeciez kupa forsy, wiec cos poszlo nie tak. Zostaja licencje telewizyjne do iranu i nikaragui.

 

To raczej odwrotnie :) Teledysk i piosenka to była inicjatywa reżysera i scenarzysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@agdybybyl: To ciekawe. W sumie trochę zaskoczony jestem takim podejściem. Sądziłem, że akurat coś pozytywnie napiszesz o produkcji. Z racji tego, że w filmie brak "tosterów", jest lekka historia, jest determinacja - po 14 latach pojawia się film, można mieć zastrzeżenia, ale napewno ta produkcja nie wygląda źle. Czyli jednak przeszedłeś na stronę tosterów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tosterów... nie ma promocji.. taka rzeczywistość...:)).. rzeczy nie ogłupiających się nie promuje...!!!.. (dlatego swoich filmów nie promuję o dystrybucji nie wspomnę... żeby nie być przypadkiem po stronie tosterów.....:)))

"Świteż" też bez tosterów... osiem lat... i co... ano nic... też nie po stronie tosterowej był...:)))

Konwencja plastyczna filmu wydumana i nie spójna... a szkoda bo treść bez tosterów (podobno).

Dziwię się @Adek, że komentujesz mój komentarz... jak by on miał być inny niż wszystkie pozostałe... dziękuję za wyróżnienie...:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znane nazwisko = +do oglądalności , niestety.

 

Najgorsy dubbing jaki w życiu słyszałem to byłą Geslerowa, jako zółw lub sowa - nie pamiętam w jakim filmie ale to było straszne. Poziom jasełek w I klasie ;)

 

edit:

to był Mniam!

http://www.filmweb.pl/film/Mniam-2011-618820

Edytowane przez michalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności