Skocz do zawartości

Wdwd


WDWD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

nazywam się Wojtek. Obecnie staram się stworzyć portfolio dzięki, któremu (mam nadzieję) będę w stanie zdobyć pracę związana z illustracją/concept artem. Będę wdzięczny za wszelką krytykę, sam również postaram się pomóc ile będę w stanie.

 

 

 

studium ze zdjęcia

810641ff6087e9e4.jpg

 

 

 

 

studium metalu

e44c84c1f5a8161e.jpg

 

 

 

 

trochę starszy szkic, mam nadzieję kiedyś do niego wrócić

06f1ea87ab01601c.jpg

 

 

 

 

illustracja zrobiona dla koleżanki

5c493688ff0b320d.jpg

 

 

 

 

i obrazek nad którym obecnie pracuję, coś mi nie gra w tle, ale nie jestem w stanie powiedzieć co, czekam na sugestiee0fe58531cbca24b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Driada, popraw twarz, a odbiór pracy będzie, moim zdaniem, dużo lepszy. W tej chwili jest za bardzo "pocięta". Może się mylę, ale wydaje mi się, że gdybyś obniżył trochę jej prawą rękę to poza wydawałaby się luźniejsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@olaf Śmiesznie wyszło, bo akurat w tej ilustracji z meduzą poświęciłem wyjątkowo dużo czasu na kompozycję. Widocznie przekombinowałem.

@RaVirr Masz rację z twarzą, czasami jak już za dużo siedzę przy jednym obrazku to odpuszczam i zazwyczaj na tym tracę. Jeśli chodzi o rękę to chciałem żeby stała w dynamicznej pozie.

@SlawomirWolicki Pan rycerz to tylko studium, więc nie widzę sensu kończenia tej pracki.

 

Wrzucam dwa enviromenty:

 

549289bcb82b5.jpg

 

5b1383b0ae13a.jpg

 

Wszelka konstruktywna krytyka mile widziana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani po prawej imho wyszła bardzo fajnie, szczególnie włosy, które mają przestrzenny wygląd i ciekawy cień na tarzy od ręki, który również daje wrażenie odległości ;) Większych błędów nie widać, jedyne co mi się rzuca w oczy to twarz drugiej pani, która mogła by byc odrobinę ładniejsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem nauczyć się blendera, więc wymyśliłem sobie projekt który planuję nim zrobić. Wiem, że blender to 3D, a ta teczka to dział 2D, ale mam zamiar go używać głównie do ilustracji. Wrzucam concept art do projektu.

enviroment.jpg

skull.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mrok, jest diaboł, JEST NAPRAWDĘ DOBRZE! 😄👍 No a jak by jeszcze jakąś skąpo ubraną panią w tle postawić to już by było BARDZO DOBRZE! No ale OK nie zawsze da się wmontować jakąś elfkę czy tam czarodziejkę w kadr 😉 
Mieczyk jest superaśny!

Edytowane przez Mortom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności