Skocz do zawartości

Animation Reel 2016


jakubie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem tu nowy.

Choć nie do końca, bo zaglądam tu często już od dawna. Ale nadszedł czas żeby wyleźć z piwnicy i coś pokazać :)

Grafiką 3d zajmuje się od około 10 lat, przez pierwszych pare lat uczyłem sie robiąc krótkie animacje i modując gry (głównie Gothic). Od 5 lat pracuje jako grafik z czego 3 lata to w większości animacja.

 

 

Wszystkie postacie są animowane w maxie na bipach a zwierzaki na własnych rigach. Przy rigowaniu pomagam sobie własnymi skryptami (prostymi bo dopiero sie ucze).

 

Opinie/uwagi i pytania bardzo mile widziane.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajnie. Gratuluje skilla. Bardzo naturalne animacje - czuć wagę, timing. Ogólnie super :)

Uczyłes się z jakichś kursów? Tutków? Jeżeli tak to czy możesz coś polecić? Ostatnio sam staram się zgłębić temat i poszukuje materiałów :)

Skoro max to czemu biped a nie CAT?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarz!

Uczyłes się z jakichś kursów? Tutków?

Akurat byłem na tyle uparty (albo głupi) że chciałem się sam uczyć. Przez to np. dopiero po ok. 2 latach pierwszy raz zrobiłem blocking przed animacją. Oczywiście oglądałem jakieś tutoriale ale w sumie nigdy całego nie przerobiłem. Na samym początku animowałem bipy na deskorolce, bo sprawiało mi to dużo frajdy (jeszcze nie planowałem iść w animacje).

Skoro max to czemu biped a nie CAT?

Sam nie lubie animować w bipie, ale 1. nie znałem jeszcze CAT'a 2. postacie były już w bipach. Teraz zawsze bym wybrał CAT'a pomimo że jest zbugowany. O wiele przyjemniej sie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dino robią wrażenie a humany w miare proste ruchy ale sprzedaja sie dobrze, jak na samouka animacji i rigowania to całkiem świetnie się to prezentuje, powodzenia! Sam jestem na podobnej ścieżce z tym że już teraz skupiony całkowicie na animacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności