Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 108

Wątek: Sebastian Szmyd

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Komiksowego rysowania postaci część dalsza. Póki co to w sumie WIP, zabiorę się jeszcze za tusz (mam nadzieję).

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ołówek i kreda, 59.5cmx42cm

Member
    Awatar revrite
    Podziękowania

Domyślnie

Wg mnie rysunek jest zwyczajnie mega dobry i powinienes do tej anatomii już na takime etapie dodawać coś jeszcze, zacząć ustawiać postać w tle, by wyjść ze strefy komfortu, bo widać, że z postacią radzisz sobie świetnie i odwzorujesz już wszystko co chcesz, gdy tylko się postarasz, pytanie co chcesz dalej z tym robić, warto by wprowadzać już jakieś własne działania, bo studium można robić w nieskońćzoność, ale nie do końca czuć w tym autora, tzn, chodzi mi o tematyke. Bo mogą Ci powiedzieć "wow ale realistyczne" czy Ci bardziej into, że jest dobra anatomia, walory itp, jednak co dalej :)

Member

Podziękowania

Domyślnie

Jeszcze nie czuję się na tyle komfortowo, a anatomii ciągle mi mało, to taki fajny temat sam w sobie :) Żeby nie było, codziennie rysuję enviro i postacie z głowy, ale głownie szkice, tutaj wrzucam jakieś bardziej dopracowane rzeczy. Ale w sumie powinienem zrobić jakąś dłuższą scenę z ludźmi w enviro, dzięki za sugestię.

Przy okazji, rysunki z dzisiejszych zajęć z modelką.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Kolejne nudne studium, tym razem d... znaczy się pleców.

Ołówek i biała pastela na szarym papierze, 59,5x42cm.

Member
    Awatar DPFantasy
    Podziękowania

Domyślnie

Jak dla mnie, to jesteś mistrzem ołówka, nawet przeglądając internet cieżko mi jest wpaść na tak dobre prace. Sam chciałem się nauczyć robić portrety, ale wiem że to musi być wszytko ładnie wymierzone. Zastanawiam się, czy powinienem to robić od linijki, czy raczej od razu ćwiczyć oko ręka?
    I świetne study d... znaczy się pleców.

P.S Chętnie bym zobaczył jakąś ilustracje w twoim wykonaniu w Tolkienowskich klimatach, ale nie wiem czy cię to kręci. Pozdrawiam :)

Member

Podziękowania

Domyślnie

Zdecydowanie odradzam linijkę przy rysowaniu ludzi. Podobieństwo to raczej kwestia charakterystycznych cech, duży nos, szeroko rozstawione oczy, wąskie usta itd., niż idealne proporcje. Ale nawet jak chcesz zrobić w 100% identyczny portret to lepiej z ręki, kalkowanie i inne pierdoły odpadają. Wszystkie ołówkowe rzeczy na szarym papierze, które rysuję, rysuję przy sztaludze, nawet jak jest ze zdjęcia.

Cały czas cykam się zabrać za jakąś ilustrację, muszę chyba wyjść ze strefy komfortu :P Studia są w miarę proste w porównaniu z ilustracją.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Miało być coś kreatywnego a nie w kółko studia i studia to jest :)

Member

Podziękowania

Domyślnie

Design z dzisiaj

I ilustracja ołówkiem do designu

Member

Podziękowania

Domyślnie

Steampunkowy (trochę) enviro.

Pochwalę się jeszcze, że to całkowicie odręczny rysunek ołówkiem na B3.

Uprawnienia umieszczania postów