Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Projekty Koncepcyjne | Wizualizacje

Member

Podziękowania

Domyślnie Projekty Koncepcyjne | Wizualizacje

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Cześć, jestem nowym użytkownikiem Forum.
    Prezentuję moje prace. C&C welcomed.

Wizki poniżej:

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	JAN LEDWON WIZUALIZACJE-04.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	482.5 KB
ID:	101848  
    Ostatnio edytowane przez eArchitekt ; 15-06-16 o 15:22

Member
    Awatar Tempe
    Podziękowania

Domyślnie

No projekty same w sobie może i okej, ale jakość renderów to koszmar. Pikseloza, wyglądają jakbyś nie dał się tym ujęciom wyrenderować, wszędzie aliasing, szum, skalowane na siłę do wyższej rozdzielczości czy o co tu chodzi? Tragedia.

Member
    Awatar skalpel3d
    Podziękowania

Domyślnie

autor totalnie nie panuje nad silnikiem w którym renderuje. Te rendery meczą tylko oczy, jeśli ogarniesz parametry silnika dostaniesz naprawdę fajne prace bo masz bazę ale niestety na razie ta baza po wyrenderowniu razi totalnie jakością. wrzuć parametry renderera na pewno ktoś z nas ci je skoryguje albo napisze na co masz zwrócić konkretnie uwagę bo szkoda aby się te sceny zmarnowały
    " Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać."
    "Jesteś kobietą, o której mężczyzna może tylko marzyć. Moją, tylko moją winą jest, że nie mam natury marzyciela."
    " Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze."

Member

Podziękowania

Domyślnie

ja mysle ze on robi po prostu tragiczna post produkcje

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

eArchitekt najwyrazniej zwinal wizki. Zostala tylko jedna z samolotami cwiczacymi synchroniczne latanie nad miastem podczas snieznej burzy, elektrownia wiatrowa obok budynku, dwoma ksiezycami i duchami. Interesujace.
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów