Strona 3 z 27 PierwszyPierwszy 1234567813 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 267

Wątek: Szkicownik_Graft

Member
    Awatar Graft
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Cytat Zamieszczone przez Kazikowy Zobacz posta
    Ale... jaka jest granica wiekowa? Może też już jestem za stary i nawet nie wiem ;D
    Każdy chyba ma własną granicę ;) przynajmniej ja mam. Jest tyle młodych talentów, że ciężko było by z nimi konkurować. Jeszcze to tempo w
    jakim robię postępy ;/ muszę każdą rzecz powtarzać setki razy zanim ją zrozumiem. Jeśli w przyszłości pojawi się jakaś oferta pracy to na pewno ją rozważę, ale jestem realistą i wiem, że zawsze znajdzie się ktoś kto pracuje więcej i jest zdolniejszy :) Nie zależy mi aby zarabiać tym na życie, wystarczy mi frajda jaką daje rysowanie i ogólnie sama nauka. Ktoś mądrzejszy ode mnie powiedział kiedyś , że liczy się wędrówka a nie sam jej cel :D

Member
    Awatar Graft
    Podziękowania

Domyślnie

Jedziemy dalej

Member
    Awatar Graft
    Podziękowania

Domyślnie

Gdzie się dodaję miniaturkę do mojego wątku na forum ? ? ?

Fruuuuu
    Złota Galeria Srebrna Galeria
    Awatar biglebowsky
    Podziękowania

Domyślnie

Ciekawe że nie chcesz się tym zająć zawodowo bo masz masę samozaparcia i potencjał i widać że ci to sprawia fun. To czym się zajmujesz?

Member
    Awatar zlyczlowiek
    Podziękowania

Domyślnie

Pierwszy post, edytuj post -> edycja zaawansowana -> zarzadzaj zalacznikami. To dziennie wrzuty? :)

Member
    Srebrna Galeria
    Awatar polka dot
    Podziękowania

Domyślnie

piękne. robić coś dla przyjemności, wkładać w to mnóstwo serca i nie oczekiwać niczego w zamian. wręcz transcendentalne to Twoje hobby, dajesz przykład :)
    wszystko jest tobą. jak zamierzasz się traktować?

Member
    Awatar Graft
    Podziękowania

Domyślnie

@biglebowsky pracuję sezonowo. Jeszcze jakiś czas mam wolne więc bawię się w "artystę" ;)
    @zlyczlowiek dzięki za info. To są w sumie szkice starsze, ale chcę mieć tutaj jakąś ciągłość ;). Teraz bawię się głównie w 3d. Muszę też teczkę tu założyć może ludzie pomogą zdobywać nowe umiejętności
    @polka dot dzięki nigdy tak na to nie patrzyłem :D

Member

Podziękowania

Domyślnie

A moim zdaniem hobbysta z ciebie zaden. Hobbysci traktuja to co robia na luzie, bez zobowiazan, bardziej jako forme relaksu. Hobbysci tworza to, na co maja ochote i nie przejmuja sie zbytnio tym, by nastukac x cwiczen warsztatowych, bo nie musza byc bog wie jak zajebisci. Na tym polega wlasnie hobby - ze nie traktujesz czegos do konca serio, pomijasz te mniej przyjemne aspekty a skupiasz sie na tym co najprzyjemniejsze. Na tym poziomie warsztatowym nie powinienes juz cwiczyc warsztatu tylko malowac to co ci sie podoba - to jest wlasnie przywilej hobbysty i na tym polega hobby.

Moim zdaniem z calym szacunkiem ta mentalnosc, ktora przedstawiasz to nie mentalnosc hobbysty tylko przegrywa. Z tego co piszesz nie masz jakiejs super platnej ani satysfakcjonujacej pracy a jedyny twoj argument jest taki, ze jestes "za stary" i inni "som lepsi bez wysilku a ja bidny sie mecze" <- co jest bardzo krzywdzace bo wszyscy sie mecza tylko ty widzisz efekt koncowy, fajne prace a nie to jak ktos sie meczyl. Olaf, ktory juz dlugo siedzi w branzy i jest madry ci mowi, ze moglbys juz na tym cos zarabiac a ty nieee, bo wolisz zbierac czeresnie u niemca xD <facepalm> bo boisz sie porazki.

Tzn wiesz, zrobisz co zechcesz ale nie mieszaj do tego hobbystow, bo ich zwyczajnie obrazasz :)

Fruuuuu
    Złota Galeria Srebrna Galeria
    Awatar biglebowsky
    Podziękowania

Domyślnie

Nawet bym kupił taką wersję że Graft siedzi w branży, czerpie finanse z malowania i radość z trolowania nas:)

Member

Podziękowania

Domyślnie

Głupiego gra albo jest hipokrytą
    nie jesteś stary mając 24 lata są ludzie którzy później zaczynali (np. Okon )
    zresztą jakbyś traktował to jako hobby to nie szukałbyś zleceń
    http://www.digart.pl/forum/temat/180...ka_zlecen.html

Po za tym to spoko prace masz ;)

Uprawnienia umieszczania postów