Strona 4 z 31 PierwszyPierwszy 12345678914 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 309

Wątek: Szkicownik_Graft

Fruuuuu
    Złota Galeria Srebrna Galeria
    Awatar biglebowsky
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Ej ale serio, skąd bierzecie te mity o Omenie? przecież ma tyle lat co ja a na deviancie obrazki z 1999...

Member

Podziękowania

Domyślnie

Chyba stad, ze dlugo robil mango a te "fajniejsze" prace troche pozniej - stad sie wzial mit, ze omen pozno zaczynal. Ale nawet na maxie sa ludzie co zaczynali po 30stce. Sa tez ludzie co zaczynali wczesnie a pozniej mieli kilka lat przestoju. Niezaleznie od wszystkiego 24 lata to bardzo dobry wiek. Ja nie wiem z czym on ma problem, wpisy sugerowaly ze ma 30-35 lat.

Fruuuuu
    Złota Galeria Srebrna Galeria
    Awatar biglebowsky
    Podziękowania

Domyślnie

Ale... robił. A co do wieku to 24 jest doskonały, jak każdy inny.

Member
    Awatar Graft
    Podziękowania

Domyślnie

Skąd wyście wzięli te 24 lata ?

Member

Podziękowania

Domyślnie

sorry Panowie poprawka 28/29 (ale wtopa, jednak za stary)
    Ostatnio edytowane przez Asleep ; 23-06-16 o 22:12

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ano, jednak za stary.

A na serio nawet majac 30 lat autor watku ma szanse byc wymiataczem do 35 roku zycia. Wiadomo, ze im pozniej tym trudniej sie przekwalifikowac ze wzgledu na nie wiem - dzieci czy zaawansowana kariere zawodowa. Ale autor watku i tak do konca zycia nie moze zbierac czeresni, wiec niespecjalnie ma jakas lukratywna kariere do stracenia.

Skill tez nie rosnie w nieskonczonosc w postepie wykladniczym, wiec dla samego warsztatu, to kiedy zaczynasz nie ma jakiegos super znaczenia. Te pierwsze powiedzmy 7 lat - dobrze wykorzystane sa najfajniejsze, bo jest najwiekszy progres ale pozniej juz nie jest tak super. W sensie wielu wymiataczy juz technicznie nie bedzie duzo lepszych niz sa teraz a ty ich dogonisz. Pozniej licza sie juz inne rzeczy ale to madrzejsi ode mnie moga sie wypowiedziec. O, biglebowsky powiedz nam jak to juz jest jak jest sie zajebistym i ma sie kupe lat doswiadczenia? :D Na czym polega progres, do czego czlowiek wtedy dazy?
    Ostatnio edytowane przez purin ; 23-06-16 o 22:27

Dance macabre

Podziękowania

Domyślnie

No to huk będąc po 40 nie mam już na nic szans.to żeście mi na noc dola zapodali; )
    A do autora teczki jeśli lubisz maziac z taką lapa ja bym się nie zastanawiał i szukał zleceń.
    Good work!
    GONE WITH THE BLUE WINDOWS

Member
    Awatar Graft
    Podziękowania

Domyślnie

Zakończmy już te dyskusje na temat kariery zawodowej bo nie o tym jest ten wątek ;)
    Ciąg dalszy troszkę starszych szkiców

Member
    Awatar SlawomirWolicki
    Podziękowania

Domyślnie

Treningi wyglądają bardzo obiecująco. Ciri z potencjałem na fajną pracę tylko tam siadło kompo, garbu dostała i rycerz chyba nie w perspektywie. Pomijając skąd "wzięte tekstury" to mi akurat Wieśki się bardzo podobają i bym słał producentom bo można w takim stylu platformówkę albo tower def zrobili na mobile.
    Co do wieku to Graf się tak "kryguje" jak dziewica w noc poślubną niby gada, że nie ale tak naprawdę chce żeby ponamawiać trochę :D ; )
    Ja jestem po 30stce i wprawdzie zacząłem dość wcześnie, ale miałem masę długich przestojów bo nie miałem przekonania że wyżyję z tego, ale w końcu stwierdziłem, że w sumie dla mojego ego to nie problemu konkurować z młodszymi, słuchać ich rad, czy mieć młodszego szefa od siebie i teraz nie tylko żyje z tego, ale i planowo rosną mi zarobki, więc się da.

Member
    Awatar Graft
    Podziękowania

Domyślnie

Ostatnio właśnie studiowałem sporo na temat kompozycji, ale ciągle jeszcze nie jestem zadowolony z efektów. Co do perspektywy to już wcześniej pisałem, że nie jest to moja mocna strona, dlatego teraz dłubię w 3d bo nie muszę się męczyć z tym aspektem :D

Uprawnienia umieszczania postów