Skocz do zawartości

Szkicownik_Graft


Graft

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 467
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dawno mnie tu nie było :D Wznawiam stare projekty.

 

"Barbuś" -3.5K tris. Chciałem zrobić PBR, ale w blenderze to masakra :D

YdQ9PpL.jpg

 

Szkielecik laski zaczynam teksturować

 

J6MmvTG.jpg

 

No i jeszcze jakiś szybki bazgrołek na koniec

 

1fXHtZE.jpg

 

Zerdzewiałem już trochę. Pora brać się do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalo dzięki ;) takie low poli to się szybciutko modeluje więc to raczej lenistwo/brak cierpliwości niż płodność :D

 

@Boris dzięki za uwagi :) Wszyscy idą do przodu w jakość i realizm, a ja się cofam trochę. Chyba mam sentyment do tych kanciastych lasek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boris ten z plastrem to Ryan Gosling(kadr z filmu blade runner 2049) trochę go skrzywdziłem wizualnie, ale na moje usprawiedliwienie powiem, że był to mój pierwszy pixel art po 20 latach :D ostatnio takie rzeczy robiłem na mojej amidze w programie delux paint

 

@olaf aberacje dodałem już na końcu przez przesuniecie kanalow(czerwony i niebieski) o jeden piksel. Fajnie można z tym eksperymentować w programie Krita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy efekt z tą abberacją. Ostatnio nadzoruje jeden projekt pixelartowy - brakuje mu właśnie takich efektów. Podpytam chłopaków od Unity, czy można takie abberacje dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graft po prostu nie daje się propagandzie, że płatne = lepsze :)

 

Świetna robota ten pixel art. Próbujesz animacji?

 

tak animacje ogarniam już od dłuższego czasu, ale jest raczej słabo więc na razie nie pokazuje :P Może coś niedługo wrzucę aby otrzymać jakieś rady od forumowych animatorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilustracja do kawału o Polaku, Ruski, Niemcu i Diable? ;)

 

Spoko pracka. Może brakuje tu trochę cinia, głębi. I ta laska ma strasznie dziwne proporcje. Wiem, że to lamerstwo i beee ale widziałem na YT (pewnie ty też oglądałeś "concept art is dead") i sobie wrzucali postacie z daza - dla proporcji, kadru i zamalowywali to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilustracja do kawału o Polaku, Ruski, Niemcu i Diable? ;)

 

Spoko pracka. Może brakuje tu trochę cinia, głębi. I ta laska ma strasznie dziwne proporcje. Wiem, że to lamerstwo i beee ale widziałem na YT (pewnie ty też oglądałeś "concept art is dead") i sobie wrzucali postacie z daza - dla proporcji, kadru i zamalowywali to.

 

Faktycznie klata jej powędrowała za wysoko w okolice głowy :D teraz to widzę. Generalnie to jest bazgroł stworzony w kilka godzin i z wyobraźni(bez refek co niestety widać ). Ostatnio strasznie leniwy się zrobiłem, chyba już lekkie wypalenie ;/

Obiecuje się poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zejdzie jak świeże bułeczki! Skały bardzo mocno low-poly. Może warto byłoby przygotować kilka LOD dla każdej? I przynajmniej w LOD0 zrobić ciekawszą sylwetkę?

 

Ciekawy pomysł. Nie pomyślałem o tym. Może faktycznie przerobie je na kilka poziomów szczegółowości. Dzięki za podsuniecie takiego rozwiązania. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności