Skocz do zawartości

Update (slaby jak cholera) Adobe CC


Nezumi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz po Adobe wiele sie nie spodziewam. Czekam na Affinity Photo/Designer pod winde zeby sprawdzic czy uda mi sie zastapic soft Adobe. Mimo wszystko jednak udalo im sie zaskoczyc mnie marnoscia update'u okreslanego mianem "major update". Zalosne to juz jest a fakt, ze nie ma nic lepszego nie czyni tego mniej zalosnym. ZERO jakichs innowacji, ZERO sluchania uzytkownikow - dodaja duperelki i kreca tone filmikow, zeby naciagnac ile sie da te kilka opcyjek ktore dodali. Oczywiscie po wymienieniu wszystkiego dodajac "and much more".

Aaaaa, szkoda slow, sami sobie obejrzyjcie co tam przelomowo-niesamowitego dodali.

 

https://www.adobe.com/mena_en/creativecloud/features.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wiesz, korporacje wpadaja w sidla wlasnych akcjonariuszy. Co kwartal musza cos stwarzac - najczesciej pozory - by nie bylo presji akcjonariaru. A w duzej korpo 3 miesiace to sie decyduje jaka kawe do biura zamawiac.

Myslalem, ze content aware toole juz byly w calosci pokryte w CS5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno beta Affinity Photo ma być do końca miesiąca a to już niedługo :) też czekam żeby zastąpić photoshopa bo 40£ to jest nic za stałą licencję a nie potrzebuję upośledzonego 3D , animacji postaci czy druku 3d z photoshopa :)

 

No, tyle ze z tego co wiem to najpierw ma ukazac sie Affinity Designer a dopiero potem Photo. Ale spoko ze pracuja nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności