Skocz do zawartości

Deadmau5 cave. (duża scena) starwars, atari, mario, nintendo, amiga.


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka pracuje nad grafiką na deskę 110cm x 25cm. Deska będzie sygnowana jakby mną. tak więc grafika przedstawia to co ja lubie staram się wcisnąć jak najwięcej motywów elementów z którymi się utożsamiam tak więc.

 

Deadmau5

syntezatory analogowe (moog, etc)

rey audio rm-7v (najlepsze kolumny na świecie) (dorobić łańcuchy na których wiszą)

Komputery taśmowe / amiga.

Mario ! nintendo 64 etc!

Star wars (sokół milenium, Vader, r2d2, xwingi)

Coca cola ( zarówno deadmau5 jak i ja pije jej dużo)

Malboro fajki ( do zrobienia deadmau5 dużo pali)

biała klasyczna klawaitura.

stare monitory CRT.

metaliczna konstrukcja warehouse etc.

Fotel z Matrixa a przynajmniej inspirowany nim.

Spave Invaders i pacman (na tailach deski)

Poker/karty

 

do zrobienia jeszcze:

konsola z 16 kanałami do mixa.

malboro

poker

karty.

amiga

atari

Pad od nintendo.

 

Generalny pierdzielnik na biurku, pajęczyny, fajki, masę kabli walających się. tu i uwdzie

Wymodelować na nowo xwinga w HP. bo obecnie jest LP bez beveli nawet.

Poprawić refleksy darth vadera.

Poprawić oświetlenie sokoła aby nie było efektu że belka odcina go tak naglę.

wszelakie skrzynie i inne głupoty w hangarze gdzie jest sokół, razem z podłogą.

zwisające lampy z sufitu nad biurkiem tego jeszcze nie jestem pewien.

 

Poprawić post pro, w niektórych miejscach tzn odzyskać detal. Ewentualnie dorobić dodatkowe oświetlenie bardziej zróżnicowane.

 

Zastanawiam się nad dodaniem motywu z metal gear solid (czerwone ślady na podłodze stup. i słynny wykrznik może nad r2d2 albo deadmau5? oraz kilka jeszcze motywów z mario :)

 

 

Scena na obecną chwilę liczy coś koło 360 milionów faceów. (głównie nabiły syntezatory a raczej ich ściana).

 

Jeszcze dużooo pracy. Miałem nie zakładać tego wipa, ale w sumie stwierdziłem że why not? tak więc mocna krytyka mile widziana. albo wszelkie pytania co i jak :D

 

Soft w 100% blender. compo/post pro w blenderze.

Render poniżej 34% finalnej rozdzielczości. miej więcej reflektuje to jaki rozmiar będzie na desce. po wydruku.

PC: 2 rdzeniowy laptop i5 3xxx 6 gigs of ram. karta zintegrowana. :) można można :D

 

ahh teraz zauważyłem że ucieły się strzały z blasterów z xwinga, generalnie mają motion blura. etc.. nie wyrenderowałem ich dokońca.. taki trochę zlepek testowy. jako iż całość renderuję się kappkę długo.. więc.. nakładam stare rendery z cropami miejsc zmienionych..

 

Co do skali poszczególnych przedmiotów tak zdaje sę sprawę ale chciałem aby wszystkie motywy były widoczne a nie np puszki coli. były 1px.. x)

 

test_by_kr4mon-da7stjc.png

Edytowane przez Maciek Jutrzenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Swietnie sie prezentuje! Im dluzej sie przygladam tym wiecej niuansow wylapuje.

 

Jezeli mialbym sie do czegos przyczepicz to nie do konca jestem przekonany 2d emblematow na poczatku i koncu.

Moze fajnie by bylo gdyby tak stopniowo z 3d swiata przechodzily wizualnie w 2d.

 

Invaders wizualnie nawet ok sie wpasowywuje. Pacman troche slabiej.

 

Podoba mi sie pomysl z wrzuceniem motywow/stylu z MGS. Moze zamiast pacmana wkomponuj jakos:

 

Ale calosc musiala by byc jakos delikatnie akcentowana motywami z mgs bo inaczej umknie znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie sie prezentuje! Im dluzej sie przygladam tym wiecej niuansow wylapuje.

 

Jezeli mialbym sie do czegos przyczepicz to nie do konca jestem przekonany 2d emblematow na poczatku i koncu.

Moze fajnie by bylo gdyby tak stopniowo z 3d swiata przechodzily wizualnie w 2d.

 

Invaders wizualnie nawet ok sie wpasowywuje. Pacman troche slabiej.

 

Podoba mi sie pomysl z wrzuceniem motywow/stylu z MGS. Moze zamiast pacmana wkomponuj jakos:

 

Ale calosc musiala by byc jakos delikatnie akcentowana motywami z mgs bo inaczej umknie znaczenie.

 

dzieki wielkie! co do grafik 2D będą one na tailach deski, oddzielone truckami tak więc. tak jakby robi to swojego rodzaju przejście. Vader ma bardzon ostre reflexy co jakby miało imitować przejście do 2D.

 

 

@UPDATE!

 

Dodane:

-paczki malboro

-stoorm trooper nobo jak SW bez niego :D

-motyw MGS! myśle że siadło całkiem nieźle.

-poprawione X-wingi.

-kilka dodatkowych nodów w post pro.

 

Do zrobienia:

-pad nintendo...

-dodatkowe oświetlenie dla R2D2, możliwe że wystarczy tylko post pro tam poprawić

-xwingi wciąż nie jestem w pełni z nich zadwolowlny tak więc dalej będę z nimi walczył możliwe że polecą tekstury.

-jakieś detale w hangarze sokoła?

-popracować nad miejscem między kolumnami xwingami a monitorami. wydobyć może tą ścianę syntezatorów.

-popracować nad wydobyciem ostrości z renderu, obecnie chyba jest zbyt miekko.

 

troszeczkę chyba za bardzo przyciemniłem aby było dynamicznie. poprawi się :D

 

test12_sharper_saturatedadd_by_kr4mon-da8bx8q.png

Edytowane przez Maciek Jutrzenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności