Skocz do zawartości

Gdzie szukać pomocy


HCEZz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

 

Chciałbym się spytać zacnej społeczności niniejszego forum o jedną rzecz.

 

Jestem programistą którego dopadła chyba wczesna geriatria, ponieważ postanowiłem w wolnych chwilach robić sobie własną grę.

 

O ile w warstwie kodowej nie potrzebuje specjalnej pomocy, bo posiadam duże doświadczenie i generalnie nie mam problemów, tak w kontekście grafiki 3d jestem noga jak jasna cholera.

 

Dlatego też chciałbym się Was drodzy graficy spytać o miejsce w którym mogę znaleźć osobę do pomocy.

 

Nie chodzi mi tu o dział praca mieszczący się na niniejszym forum, ponieważ jak już wspomniałem grę robię hobbystycznie i nie chce na chwile obecną inwestować kasy w zakładanie studia i użeranie się ze skarbówką.

 

Chodzi mi raczej o coś w stylu freelancer.com gdzie będę mógł napisać czego potrzebuje (np jeden model satanistycznej kaczuszki chaosu z pełnym rigiem) ktoś się do mnie odezwie ile za to chce a ja po przeliczeniu kasy w portfelu będę wiedział czy mnie na to stać czy nie.

 

Jednocześnie zależy mi na jakości pracy. Grę może robię hobbystycznie, ale nie planuje w niej żadnej taryfy ulgowej, dlatego też nie chciałbym po zamieszczeniu ogłoszenia zgłosiło się 5 grafików którzy zamiast satanistycznej kaczuszki zrobią mi katolicką kaczuszkę.

 

Dlatego też prosze Was o pomoc, o informacje gdzie szukać pozytywnych osób do współpracy. Tutaj duży nacisk na słowo "współpracy" a nie pracy, bo aż tyle nie zarabiam aby zatrudnić sobie kilka osób i mieć jeszcze na alkohol:)

 

Dajcie mi znać co o tym myślicie, czy są jakieś miejsca w których łatwiej będzie znaleźć znających się na rzeczy ludzi niż na freelancer.

Jestem otwarty na sugestie i pomysły.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Days

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności