× nie × nie:  0
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Paweł Kaczmarczyk

Member
    Awatar Paweł Kaczmarczyk
    Podziękowania

Domyślnie Paweł Kaczmarczyk

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Hej, stara teczka gdzieś zaginęła a pomyślałem, że fajnie wrócić na stare śmieci, w końcu zawsze najbardziej wymagający byli tutaj. Tak więc nadrabiając zaległości kilka ostatnich prac na rozgrzewkę. Cheers ;)

Załączone obrazki Załączone obrazki  
    Ostatnio edytowane przez Paweł Kaczmarczyk ; 14-09-16 o 12:11

Member
    Awatar Graft
    Podziękowania

Domyślnie

Ta z samolotami świetna. Reszta też daje radę.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Świetny warsztat, wszystko ładnie wyrenderowane, a i materiały całkiem fajnie oddane :) Nie jestem jeszcze upoważniony do dawania profesjonalnych opinii ale spróbuje napisać co mnie razi jako odbiorcy. W pierwszym nie umiem zrozumieć ułożenia rąk, materiał na ramionach sugeruje raczej stabilne ułożenie rąk skierowanych w dół, natomiast dłonie umieszczone są wyjątkowo wysoko i w dużych odległościach. Możliwe nawet że są poprawnie zrobione ale ich ułożenie (bądź punkt w którym umieszczona jest "kamera") tworzoną niejasną kompozycje. No chyba że to nie jej ręce ;p
    W drugiej pracy rażą mnie te iskierki, o ile te z tyłu jeszcze nie są takie złe to te z przodu... no moja pierwsza myśl to był cyklop z xmenów i jego laserowe oczy ^^
    Ostatnio edytowane przez Kazikowy ; 14-07-16 o 19:26
    Za wszystkie błędy anatomiczne serdecznie żałuje...

Member
    Awatar Paweł Kaczmarczyk
    Podziękowania

Domyślnie

Dzięki :) Miło słyszeć.

Kazikowy bardzo słuszne uwagi i w 100% zgoda. Z rękami olałem to jako good enough, gdzieś tam pierwotnie mi się anatomiczne zgadzało i nie wzmocniłem tego efektu ostatecznie.
    W drugim to art na okładkę karcianki gdzie na front wszystko dookoła będzie na bokach pudełka więc i w odbiorze całości nie robiło różnicy.

Member
    Awatar badassky
    Podziękowania

Domyślnie

Wszystkie są bardzo ładnie namalowane, bardzo podobają mi się kolory.

Jeśli mogę coś dorzucić to powiem tylko, że w pierwszej pracy, szyja jest mocno za duża i ogólnie ciasno się robi na obrazku przez taką kompozycję. Trochę szkoda, że jej prawa ręka wchodzi w kadr bez żadnego powiązania z całością.

W pracach batalistycznych jest podobny problem, kadry są dosyć wąskie, ale rozumiem, że skoro to na okładki to format był pewnie odgórnie narzucony. Jednak poszerzenie kadrów sporo by dało.

Ogółem bardzo fajne rzeczy ;)

Member
    Awatar Paweł Kaczmarczyk
    Podziękowania

Domyślnie

Weekendowe ćwiczonka w wolnych chwilach. Anatomia/bryła/światło

Member
    Awatar blindblack
    Podziękowania

Domyślnie

Dla mnie pierwsza najlepsza chociaż troche mdławo. Gdzieniegdzie mogłbyś przywalić mocniejszy światłocień. Chyba że tak chciałeś. Wiem ze to trudnie do wykrzesania, sam mam z tym problem. W scenach walki troche nabrudzone dlatego bardziej podoba mi się pierwsza.

Member
    Awatar Paweł Kaczmarczyk
    Podziękowania

Domyślnie

45 minut martwej wyrwanej z "międzyczasów". :)

Member
    Awatar rymin
    Podziękowania

Domyślnie

Dopracowałbym rozróżnienie materiałów(serwetka, szkło i metal) bo teraz wszystko wygląda podobnie. I może bardziej bym różnicował krawędzie na miękkie i twarde. Zwróć na to uwagę przy następnej martwej bo podejrzewam, że to było po prostu szybkie ćwiczenie. Pozdrawiam!

Member
    Awatar Paweł Kaczmarczyk
    Podziękowania

Domyślnie

rymin - dzięki, to prawda, mialem na tyle mało czasu że skupiłem się bardziej na kolorach. :)

Kolejne, po ćwiczeniach ze Sławkiem Fedorczukiem wzięło mnie na coś luźniejszego.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów