Skocz do zawartości

Pursue - apka do zarządzania assetami i taskami [Pipeline]


aero

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

chciałem się pochwalić moim najnowszym tworem, czyli Pursue. Aplikację pisałem po godzinach, aby uregulować pracę przy pewnym projekcie. Jest to bardzo wczesna wersja, bardziej PoC, ale da się już na tym pracować. Webowy frontend/backend stoi na MEAN Stacku. Można dodawać klientów, projekty, assety, shoty, sekwencje, taski. Mam dopisany również moduł w Pythonie, który pozwala na dodawanie/edycję tych samych elementów. Zbudowałem sobie także okienka do publikowania assetów w Mayce i Nuku, ale obecnie przechodzą refactoring - może pochwalę się nimi przy innej okazji.

 

Zaznaczę od razu, że nie mam zamiaru budować "polskiego" Shotguna, czy innego Ftracka :D Nie mam takiej mocy przerobowej, a ten projekt naprawdę zjadł względnie dużo czasu. W planach obecnie mam jeszcze dodanie przeglądarkowego playera do podglądu playblastów/renderów, może jakiegoś Gantta do zobrazowania przebiegu publikacji.

 

Czekam na uwagi. Chętnie poznam Wasze pomysły na workflow i jakie narzędzia stosujecie w zarządzaniu pipelinem.

 

Jak wygląda sama aplikacja dowiecie się z tego filmu:

https://vimeo.com/176339567

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności