Strona 1 z 12 123456 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 119

Wątek: Legendy Polskie - TWARDOWSKY 2.0

Member
    Awatar osael
    Podziękowania

Domyślnie Legendy Polskie - TWARDOWSKY 2.0

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników

Popcorn w dłoń!
    www.pananimator.pl
    Na fronta! 6 użytkownik(ów) Do rekomendacji

Member

Podziękowania

Domyślnie

Parę efektów mnie nie zadowoliło jak wybuch statku Lucyferki i latające szkło na końcu, ale reszta świetna. Cieszy oko, pełne humoru, dobry styl i aktorstwo. Może nie zbyt skomplikowany scenariusz, ale o to też pewnie chodziło. Showbiznes :)

Member
    Awatar blinq
    Podziękowania

Domyślnie

Super! Bardziej mi się podobało od części pierwszej. Może dlatego, że wiedziałem czego się mniej więcej spodziewać. Jednak nie jesteśmy przyzwyczajeni do takiego kina w Polsce. Bo po prostu takie kino nie istnieje. Dlatego oglądając pierwsze Legendy przeżyłem taki trochę szok kulturowy - połączenie holiłudzkiego rozmachu i efektów specjalnych z naszą słowiańską kulturą i specyficznym poczuciem humoru na początku mnie odrzuciło. Trochę waliło tandetą ;) Przy Twardku 2.0 już widziałem czego się spodziewać i... łykam ten styl :) Praktycznie nowy gatunek stworzyliście ;)
    Rozumiem, że otwarte zakończenie sugeruje Twardowskiego 3 a może i 4? Później połączcie to w całość i zróbcie z tego pełny metraż do kina! :D

PS. Już nie mogę się doczekać shitstormu jaki wywoła Norden z Dziadkiem :) To już jest dla mnie taki bonusik do każdej premiery PI - nie dość, że film fajny mogę obejrzeć to i jeszcze poczytać na forum! :D
    Space Invaderz W.I.P.
    OLSZTYN KONTRATAKUJE

www.3vo.com.pl
    × tak 6 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!

Member

Podziękowania

Domyślnie

taaa dyskusja na forum jest lepsza niż wszystko co wypuściło PI dotychczas xD

Natomiast..., efekty dobre, to było wiadomo że będa dobre. szacun za zrealizowanie ale.. Z jednej strony oglądałem to z uśmiechem ale z drugiej serioo stać was na więcej niż film oparty na bluzgach. pomysł z grzechami zacny i dobry. ale w reszcie, ogląda się to i ma się wrażenie że.. te bluzgi są wciskane na siłę bo nie umieliśmy wymyśleć czegoś ciekawego a bluzg zawsze ucieszy i zrobi robote..

osobiście chyba wolałbym żeby dialogi był z sex misji czy killera czy innych polskich komedii. niż w ten sposób aczkolwiek no oglądało się dobrze. :) same motywy z terminalami i ogólnie postacie, bardoz dobre i mega. tylko kurcze no te bluzgi czasem są serio takie na siłę.

//edit

w sumie po obejrzeniu raz jeszcze jakoś te bluzgi już się nie rzucały w oczy i jest ich mało. dziwne.
    Ostatnio edytowane przez Maciek Jutrzenka ; 16-09-16 o 17:22

Member

Podziękowania

Domyślnie

Niby z bluzgami masz rację. Trochę nie pasują, można by się bez nich obyć. Ale z drugiej strony osoba która przeklina robi to własnie tak i w takich momentach jak oni na filmie. Jeden wciska K.. wszędzie gdzie może a drugi tylko jak się 'podnieci' itp.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Bardzo fajne, jedynie scenki z pękającymi szybami bym się pozbył ale reszta bardzo fajna. Może cała fabułka z tego wyjdzie?
    Jakie życie taki wrap.

Member
    Awatar WWWoj
    Podziękowania

Domyślnie

To ja zaczne, moze mam za duze wymagania, wiec jednak chyba znowu lubie Nordena ;p...Po polsku pisząc " ***** ja ********* "
    Ostatnio edytowane przez jaras ; 16-09-16 o 14:47
    Podziękowania deshu podziękował
    × tak 3 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!

Member
    Awatar wujek_kane
    Podziękowania

Domyślnie

Momentami odczuwałem trochę zażenowanie :/ Raził mnie też brak wagi skafandra. Taki skafander waży w rzeczywistości prawie 150kg, tutaj zupełnie tego nie widać.

No i te wulgaryzmy na siłę :/ Technicznie ok, ale niestety targetem chyba dalej jest gimbaza. Mnie żenują takie dialogi. Nie mam nic do wulgaryzmów - wręcz przeciwnie - ale trzeba ich używać ze smakiem. A tu można odnieść wrażenie, że wciśnięto je na siłę, coby się gimbaza jarała prawie tak jak Popkiem.

W kilku miejscach znowu nie rozumiałem, co mówią bohaterowie, ale to chyba zmora wszystkich polskich filmów.
    Pierścienie Saturna - rewelacja!
    Ogólnie dużo bardziej przypadła mi do gustu pierwsza część.
    Strony internetowe Nowy Sącz
    × tak 4 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!

Member
    Awatar Luki Luki
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez wujek_kane Zobacz posta
    niestety targetem chyba dalej jest gimbaza
    To raczej oczywiste, biorąc choćby pod uwagę jak bardzo na tacy był podany sposób, w jaki Twardowsky zdobył login i hasło. Wydawało mi się to jasne od razu, ale jednak trzeba było to pokazać, żeby nikt nawet przez chwilę nie musiał się skupić, czy się zastanowić. ;) Nie lubię takich rzeczy w filmach, a niestety się zdarzają.
    Ostatnio edytowane przez Luki Luki ; 16-09-16 o 14:33
    × tak 4 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!

Member
    Awatar wujek_kane
    Podziękowania

Domyślnie

Za to na wielki plus design wiekszości interfejsów na kompach no i monitor CRT :D
    Strony internetowe Nowy Sącz
    × tak 1 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!

Strona 1 z 12 123456 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów