Skocz do zawartości

skintexturepainting.com


gryzon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zalezy co planujesz wyniesc z tego kursu, dodalem Cie na FB to Ci detale opisac moge.

 

Jack nie podzielisz się swoimi spostrzeżeniami? O to właśnie pytam :)

 

- - - Połączono posty - - -

 

To co ja bym chciał wiedzieć. To teoria. Bardziej mi zależy na wiedzy odnośnie czym różnią się poszczególne warstwy tekstur dla shaderów sss. Jak prawidłowo te mapy przygotować. Ewentualnie jakieś tricki dla MARI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, kurs jest w sumie tym czego szukasz. Zaczyna sie od wyboru zdjecia, wyczyszenia go ze wszystkich highlightow w phoshotopie, a potem projekcja w Mari.

 

W Marii pozniej tworzy wszystkie mapy potrzebne do skory. 4x color, gloss, diffuse, disp i z oczami to samo

 

Czyli ogólnie jesteś zadowolony z tego kursu? Przydało Ci się. Jak znajdę chwilę czasu to chciałbym go zrobić.

Dzięki Jack.

 

- - - Połączono posty - - -

 

Sebastian - skoro robisz to może skorzystajmy z tej opcji że jesteśmy z polecenia od Jack'a. On dostanie zniżki. Wiem że działa tam u nich jakiś taki system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pudel. Obadam te materiały.

 

Swoją drogą badałem też w internecie co tworzył do tej pory twórca tego kursu. Artysta VFXowy. Raczej spodziewałem się kogoś kto niesie specjalizację w tym kierunku o którym jest kurs. Może po prostu wybadał niszę rynkową i dlatego stworzył akurat takie szkolenie. Swoją drogą nie słyszałem o innym kursie tego typu po za szkoleniem w Gnomon Justina Holta. Ten materiał też mi nie znany ale dużo tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności