Skocz do zawartości

Postać 3D: Spider-man Homecoming


Xaia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Jak wszyscy zapewne wiedzą, Człowiek Pająk trafił pod skrzydła Marvel Studios. Oto jak wygląda po kilku miesiącach skakania po budynkach razem z Avengers ;).

Maya, Marvelous Designer, Zbrush, Keyshot, Photoshop. Enjoy.

 

Więcej hi-res tutaj: https://www.artstation.com/artwork/2YD2B

 

 

spidey.jpg

 

spideyBWNoBG.jpg

 

zoom1.jpgzoom2.jpg

Edytowane przez Xaia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@xaia A planujesz zrobić wersję 'w kolorze'? :) BTW. całość mistrzostwo, ale w kolorze jeszcze bardziej by miażdzyło :)

 

dzięki ;). Co do koloru to sporo osób mi o tym mówi. Będę musiał się nad tym poważnie zastanowić bo shadery to nie zabawka, z nimi trzeba ostrożnie xD. Zacząłem pracować już nad kolejnym artem, tym razem full pakiet i może po nim zabiorę się za kolor spidermana :)

Edytowane przez Xaia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek czyta się bardzo fajnie, ale ten breakdown to taki anatomiczny strzał w kolano od modelu po pozowanie. Połamania anatomiczne widać już w głównym rysunku jak lepiej się przyjrzeć. Ręka skręcona wyłamana w łokciu, Wyłamany bark, połamane nadgarstki.Wykręcona naga w piszczelu. Zamiast rotować udo zrotowałeś kość piszczeli, a raczej wykreciłeś jak ścierkę wokół własnej osi.. Ogólnie grubcio jest nieźle połamany. Mimo wszystko fajnie się go czyta w ujęciu a ciuchy przykrywają niedoskonałości.

W Marvelusie wrzucałeś morpha na koniec prawda?

 

Nawiasem mówiąc praca wpadła w momencie gdy oglądałem parodie starszych części spidermana.

 

pVOesp.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Seba - poza i tak już była mocno extremalna jak na takiego grubasa i normalny koleś w życiu by się tak nie wygiął, a chciałem jeszcze bardziej. Mimo wszystko myślę, że ręka jest w granicach, a noga może mi się rzeczywiście troche przekręciła ;p. Chciałem zmatchować oryginalną pozę z komiksów co nie jest takie proste przy takiej ilości tłuszczu i nie zawsze wszystko pyknie. Ważne, że rezultat dobrze się ogląda.

 

Na samym basemeshu zbytnio się nie skupiałem, potrzebowałem tylko ogólnie zarysować kształt i objętość bo i tak w pozie się wiele rzeczy zmieni.

 

W tym breakdownie nie ma niczego czego nie opublikowałem w pierwszym poście na zbrush central albo na artstation, ba, tam znajdziesz nawet więcej shotów bez koszulki więc więcej możliwości by się do czegoś przyczepić ;p.

 

W Marvelousie używałem blendshapów. Później odciąłem mu lewą rękę i kręciłem by materiał przy brzuchu i na nodze się ładnie ułożył. Trochę kombinowania, ale się udało.

 

dzięki chłopaki za pozytywne oceny i fronta! :)

 

 

shirtless1.jpgshirtless2.jpg

Edytowane przez Xaia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności