Skocz do zawartości

Sprzedam 2 x Xeon 5540 (łącznie 8 rdzeni) i GTX 580 3GB


Hris

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, na sprzedaż:

-) Parka procesorów 2 x Xeon 5540 (łącznie 8 rdzeni, 2.53 Ghz każdy, 16 wątków) - 270 zł, od dwóch lat śpią w folijkach w szufladzie:) U mnie siedziały jako parka w EVGA SR-2. Mają moc te dwa małe wariaty :)

-) Gtx 580 3 GB TwinFrozr II - kupowałem żeby robić GPU rendering. Nigdy to nie nastąpiło (poszedłem w CPU), ale w Battlefield 4 bez problemu pomyka w full hd z ustawieniami ULTRA. Karta bardzo wydajna - testowałem w Octan'ie i Blenderze (Cycles) - spokojnie można z tą kartą rozpocząć przygodę z GPU renderingiem - cena 380 zł. Karta na emeryturze u mnie od 2 miesięcy. Wyciągnięta z kompa, gotowa do sprzedaży.

Jak ktoś kupi procki i kartę razem to będzie za komplecik 600 zł :) Jestem z Poznania, mogę gdzieś to wysłać, ale z odbiorem osobistym byłoby genialnie :)

Serdecznie pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Słuchajcie - dotarłem do domu i sprawdziłem oznaczenia procków. To są lepsze modele - X5560 :) Więc uaktualniam:

-) Parka procesorów 2 x Xeon 5560 (łącznie 8 rdzeni, 2.8 Ghz każdy, 16 wątków) - 270 zł, od dwóch lat śpią w folijkach w szufladzie:) U mnie siedziały jako parka w EVGA SR-2. Mają moc te dwa małe wariaty :)

Czyli ceny nie podniosłem :)

Karta oczywiście też cały czas na sprzedaż:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności