Skocz do zawartości

Henryk


Domi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

piekne acz mnie bardziej od twarzy urzekaja stroje jakie robisz. A buzki to tez Twoja mocna strona w tej postaci bardzo na plus, lubie takie charaktery. Mozesz cos wiecej napisac? Ile poly ma postac, ile czasu zajelo Ci wykonanie calej postaci. Rozumiem, ze 3d jest Twoim pomyslem na zycie, czyms co uprawiasz zawodowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekne acz mnie bardziej od twarzy urzekaja stroje jakie robisz. A buzki to tez Twoja mocna strona w tej postaci bardzo na plus, lubie takie charaktery. Mozesz cos wiecej napisac? Ile poly ma postac, ile czasu zajelo Ci wykonanie calej postaci. Rozumiem, ze 3d jest Twoim pomyslem na zycie, czyms co uprawiasz zawodowo.

hej, bazę ubrań zrobiłem w marvelusie, z różnych refek poskładałem mu takie wdzianko : ) Potem w zbrushu podrzeźbione, dodane detale itp Ile czasu nad tym pracowałem. Ciężko powiedzieć, zacząłem ten model chyba 3 tygodnie temu od rzeźby głowy i ciała, i postanowiłem zrobić go w całości, ale pracowałem nad nim w kratkę, najwięcej w weekendy.

Jeżeli chodzi o kwestie zawodowe to obecnie pracuję w Techlandzie jako junior :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Domi. Postac bardzo udana, moze nawet jedna z moichTwoich ulubionych. Sledzilem Twoj skill praktcyznie od poczatku i o ile jeszcze wtedy wydawal mi sie w zasiegu tak potem cos sie stalo, ze prace zaczely wygladac jak ze zbrushcentral z toprow az dziwne, ze jeszcze Cie tam nie bylo w naglowku....chyba. Mozesz powiedziec ile poly przeznaczasz na twarz? Zaczynasz z kulki czy z base mesha. ach tak junior...awans to kwestia uplywu czasu bo skill juz byl.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Domi. Postac bardzo udana, moze nawet jedna z moichTwoich ulubionych. Sledzilem Twoj skill praktcyznie od poczatku i o ile jeszcze wtedy wydawal mi sie w zasiegu tak potem cos sie stalo, ze prace zaczely wygladac jak ze zbrushcentral z toprow az dziwne, ze jeszcze Cie tam nie bylo w naglowku....chyba. Mozesz powiedziec ile poly przeznaczasz na twarz? Zaczynasz z kulki czy z base mesha. ach tak junior...awans to kwestia uplywu czasu bo skill juz byl.

pozdrawiam

Twarze różnie. Czasami z basemesha, a czasami z dynameshem początek- na pewnym etapie i tak robię projekcje na basemesha żeby mieć gotową topologię.

 

Ta głowa ma chyba 10 mln na max subdivie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota! Na twoim miejscu dorobiłbym temu dżentelmenowi panią. Mam pytanie, jak długo tworzyłeś tą postać?

 

Ciężko powiedzieć, z 3-4 tygodnie z przerwami, większość zrobiłem w trakcie weekendów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności