Skocz do zawartości

3d Postapocalyptic cartoon city pack


brain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dzięki za komentarze :)

 

Odnośnie kolorów, klient sam renderował to w unity. Z tego co pamiętam, to miało być bardziej cartoon niż post-apo.

 

Olaf, na dole masz link do mojego behance. Co do tej paczki to znajduje się tutaj: https://www.assetstore.unity3d.com/en/#!/content/61011

Edytowane przez brain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typuję współczesne Rio po karnawale, może jakaś dzielnica slumsowa. Może Hiszpania po tym święcie walki na pomidory. Ale ciekawe, takie miasteczka są boskie. Post-apo, Fallout, Neuroshima to jest większa rozwałka, większa jednolitość kolorów, które mają zawsze domieszkę szarego (tzw. "spolszczenie").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typuję współczesne Rio po karnawale, może jakaś dzielnica slumsowa.

 

Dokładnie coś takiego. Miało być bardziej kolorowo i cartoonowo, niż mrocznie i falloutowo. Nazwy niestety nie ustalałem. :) Szkoda, że nie ma zombie które chodzą po ulicy. Na pewno by to o wiele lepiej wyglądało i dodało by trochę klimatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie obroniz przed tym komentarzem na asset store?:

 

Mi sie podoba, nawet mysle o kupnie.

 

Za bardzo nie mam się przed czym bronić :P.

 

1. To nie moja paczka, tylko mojego klienta.

2. Chyba nie jest nigdzie napisane, że to jest pod mobile? Zazwyczaj widzę taką informację w opisie paczki.

 

A tego typu paczka to przypadkiem nie do prototypu? Chyba sie tego do finalnych gier nie używa.

 

Jeżeli ja osobiście bym robił własną grę to bym na pewno nie używał paczek z assetstore. Te paczki są dla np. programistów, którzy chcą zrobić własną grę, a nie mają pieniędzy na tego typu paczkę, albo po prostu dla ludzi co chcą sobie zrobić dla testów grę bez wydawania dużej ilości pieniędzy. Na pewno nie używają ich duże firmy i na pewno to nie paczki do gier AAA itd. Ciężko zrobić z tego finalną grę, ponieważ musiałbyś znaleźć osobę, która dorobi Ci brakujące modele w bardzo podobnym stylu. (może być ciężko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności