Skocz do zawartości

Gajowy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Przedstawiam nowy projekt, którego celem było popracowanie nad materiałami. Jest to właściwie mój pierwszy projekt gdzie materiały były robione świadomie i ze zrozumieniem co i dlaczego powstaje. Wszystko co możliwe było robione proceduralnymi shaderami, które posłużą mi jako baza do dalszego rozwoju.

 

Scenka bliska memu sercu, właściwie muzyczne marzenie :) Stary Stratocaster i Deluxe Reverb po przejściach, zestaw idealny do grania bluesa po nocach i dobry temat, do pokazania zmęczenia materiału :) Z efektu ogólnie jestem zadowolony, ale bardziej z tego co się nauczyłem :)

 

Soft: Modo, 3ds Max, Mari, V-ray, Nuke

 

ClqDkRB.jpg

 

O45ZJZk.jpg

 

rnHWP35.jpg

 

hrOYzJA.jpg

 

WupqdRH.jpg

 

MuG6hXR.jpg

 

Skojd2q.jpg

 

9Kjp0Vl.jpg

 

nyZP5YL.jpg

 

nzMudrR.jpg

 

t8OJHsF.jpg

 

RykqxRm.jpg

 

1DXVwiY.jpg

 

9kYkAhx.jpg

 

t96mIZ3.jpg

 

ZjXF5qe.jpg

 

G03AABm.jpg

 

Zg0wazs.jpg

 

H7P03Lt.jpg

 

MOhwJb2.jpg

 

gUyqvFO.jpg

 

JCWTRME.jpg

 

oxzLSlm.jpg

 

LQHWlPT.jpg

 

uyx21vX.jpg

 

Dzięki za uwagę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziękuje Panowie za dobre słowa :) W Modo zrobiłem model wzmacniacza i mikrofonu. Pierwszy render nie jest do końca taki jak miał być, trochę się nakombinowałem przy ustawianiu tej sceny ale dalej nie wyglądało to tak jak chciałem. Zostawiłem, nic lepszego nie z tym nie wymyślę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Przy maksie trzyma mnie jedynie to, że mam opanowane funkcje których jeszcze nie mam opanowanych w MODO :) Po prostu na tę chwilę czuje się pewniej w maksie, ale przesiadka całkowita na MODO to kwestia czasu, zwłaszcza że jest juz dostępny Vray na ten soft. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ma fronta? No cóż, następnym razem zrób jakiś samolot z okresu 2 wojny światowej... może być nawet czołg czy inny jeep. Zauważyłem, że tutaj tematyka wojena wystarczy by dostać się na fronta nawet przy słabym renderze.

 

PS Możesz też wrzucić czyiś koncept art, słyszałem że one też nadawają się na fronta ;) Wiem, że polecą minusy, ale może przynajmniej ktoś wrzuci tę dechę do galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności